Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.11.2015, 12:19   #9961
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Juce sam stigao da pogledam Pixels I Inside Out.

Pixels - U startu mi se svidela tematika, I moram da kazem da film nije nimalo razocarao. Sendler uopste nije na kakvog smo navikli I odlicno je odradio posao. Sasvim lepa zabava, pogotovo je lepo podsecanje na arkadne klasike. Oko 7/10 I preporuka za opustanje

Inside Out - ovo je vec za klasu iznad. Sjajna ideja, a bogme I pouka.
Najvece preporuke. 10.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2015, 22:23   #9962
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mission Impossible – Rogue Nation
Овај филм ми је доста деловао у стилу Џејмс Бонда, али то и није необично за овај серијал. Дакле, добра глума, ефекти таман колико требa, врхунска акција, шпијунажа и све што иде уз то. Оно што је Том Круз извео је невероватно, а иначе не знам по чему је он то матор, када има само 53 год. Сталоне и Шварци терају са акцијом иако имају више од 65, тако да је Том и млад. Може он да гура и до 10. наставка. А по фаци, Џереми Ренер, 10-ак година млађи од Круза, изгледа старије од њега. Него, нема шта ту да се описује превише - ко хоће врхунски, акциони, адреналински филм, са добром причом, ово је обавеза. А има и пар смешних ситуација. П. С. Рано сам претпоставио ко је главни негативац.
Оцена 9/10.

Trainwreck
На превод UNRATED верзије сам се начекао, а филм је фантастичан. Превазишао је моја очекивања. Поента филма је да се љубав не може игнорисати и да је породица нешто најлепше, али Ејми Шумер је јако симпа глумица (пуначка, а дупло привлачнија од мршавица), а Бил Хејдер у озбиљној улози, иако је и поред тога био бар мало смешан. Лебројн Џејмс је краљ са својом поскочицама, а сцена у биоскопу са Џон Сином је врх...умирао сам од смеха, јер овај тип хумора ми много лежи. Ако тражите скроз блесаву комедију, ово је права ствар.
Оцена 8,5/10.

The Man from U.N.C.L.E.
Ове године смо добили 2 варијације Џејмс Бонда – Spy, као женску варијацију шпијунско акционог филма, са огромном дозом хумора и овај филм, као хладноратовску верзију, са озбиљнијим приступом и сличним хумора. Обожавам филмове као овај, јер су одлични у сваком погледу и оно најважније – скоро никада нису досадни, јер се радња константно одмотава. Хенри Кевил је будући Џејмс Бонд, тако да је ово очекивано био тест филм за оно што следи. Он је то и требао да буде, али је оцењен премлад за ту ролу, па је изабран Данијел Крег.
Оцена 8,5/10.

Hitman: Agent47
Акционе сцене одличне, а за Сингапур потврђујем - изгледа толико феноменално, да сам стопирао филм више пута. Прича је, па знате, као и за већину филмова – довољно добра и више него што треба, међутим долазимо до главног проблема у филмској индустрији – реализација приче. Ефекти су добро усклађени и све што иде уз то, али се све некако пребрзо одвило, са много празнина. Светла тачка филма је став Агента 47, а посебно његов изглед, јако сличан лику из видео игре о чему сведочи слика коју је поставио ColdBoot.

Није ни Олифант био лош избор Агента у прошлом филму из 2007, али садашњи је бољи, док је тај филм углавном у свему осталом ипак бољи од новог. Нисам задовољан, јер ми не делује као филм о најчувенијем Агенту. Мислим да је серија о Агенту 47 права ствар. Па и ако треба да се прате мисије из видео игара, а овако, 1 филм, римејк, на пар година...не може то тако. Ако хоћете да се опустите, релаксирате уз акцију, брзу попут оне у Kingsman (која је за мој укус била и пребрза), ово је права ствар. Глумац, сличношћу са ликом из игре, много извлачи просек.
Оцена 6,5/10.

Fantastic Four
Можда јединице или двојке нису реалне, али за казну их треба дати. Фокс је поступио безобразно, активирајућу клаузулу по којој је у одређеном периоду морао снимити филм или се права на Фант. четворку враћају Марвелу...нажалост, исход је лош, колико год ми се чинило у првих 20, 30 минута да може бити нешто и да су критике бар мало претеране. Није ни прича проблем (иако драстично промењена и разноврснија), али је ужасно реализована. Све је лоше. Сценарио, сцене превише предвидљиве и досадне, а и премало је времена посвећемо главним ликовима, затим дијалози од половине филма су као да их је писао неки слабо писмен средњошколац. Светлија тачка је глума у мањем броју сцена, а глумачка постава је, уз лоше конципирану причу и невероватно развучену радњу, главни проблем и то само зато што су премлади да би им се поверило све то. То су одлични глумци и нису криви због катастрофалних грешака тима који је стајао иза пројекта. Чак су и ефекти недовољно добри: ватра Џони Сторма, каменоликост Бен Грима...нереално лоше. Дакле, 10 година од прошлог филма, а ранији филм разбија овај у сваком погледу, посебно хумор. У новом филму се много провиди тај CGI моменат и не делује природно, као да видиш глумце како стоје крај green screen-а, просто знаш и то је оно што такође утиче на целокупан негативан утисак.
Дакле, понављам (да се не би кривио Марвел) – овај филм нема везе са Марвелом, већ са Фоксом, јер је Марвел одавно продао права на неке своје ликове, међу којим је и Дедпул. Стога верујем да је Марвел радио овај филм, да би испао много бољи. А Фокс је иначе много утицао на филм, мењавши одлуке режисера, посебно избацивши многе сцене, као и поновно снимање неких сцена.
Оцена 4,5/10.

Морам да додам још нешто што сматрам битним у вези филмова, а о чему се често препуцава – оцена филма. Велика је разлика у критеријуму оцењивања филма/серије: велика оцена може да се да због забаве (нпр. Марвелови филмови), може због перфекције са уметничким печатом (нпр. Кум) или због нечег трећег, али је све то субјективност и ту не треба дискутовати. Већина вас избегава да оцењује, али молим да они који постављају предлоге ставе оцену на крају филма, као што би то чнили на сајтовима који се баве тиме.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2015, 23:01   #9963
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)


Brdo nerealne i besmislene akcije. Bezveze film, mada je gluma sasvim OK.

*** *** ***

Trainwreck (2015), http://www.imdb.com/title/tt3152624/


Odlična komedija! Preporuka.
PS. Kome je Ejmi ovde bila dobra, neka obavezno pogleda njenu seriju Inside Amy Schumer.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2015, 10:11   #9964
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Dodao bih i da baci pogled na njene stand-up nastupe. Par scena u filmu je preneto odatle.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2015, 10:28   #9965
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pomenuta serija je kombinacija stan-up nastupa i skečeva Nešto kao "Louie".
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2015, 4:41   #9966
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
No Escape (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1781922/



Film sa samo jednim motivom, kako spasiti porodicu iz haosa narodne pobune protiv monopola multinacionalnih kompanija u zemlji Trećeg sveta (Kina valjda). To je i jedina žestoka poruka (recept?) filma. Brižnog oca Oven Vilson je odglumio odlično, ali generalno, nije on za ovakve dinamične uloge. A Pirs Brosnan izgleda ne pije samo na filmu, što je baš primetno. Film ima svoju tenziju, ali ga treba smatrati (ispod) prosečnim ostvarenjem. I uz rizik da se zamerim "slabijem polu", simpatična Lejk Bel je jedna od glumica sa najvećim ustima koja sam video.
Au koliko povrsno vi gledate filmove, mnogo je ovde istorijskih momenata u filmu.
Kao prvo nije Kina, nego Kambodza ( mada je snimljeno na Tajlandu zato sto ovi nisu dozvolili) i u filmu se desava cuveni Kambodzijanski genocid gde je ubijemo vise od 25% populacije Kambodze.Na njihovu srecu oslobodili su ih Vijetnamci inace bi ih sve pobili.
Spoiler za Spojler:
Tako da je film u stvari o tome , zato se i zavrsava kako se zavrsava.


I Lejk i Oven odglumili su super, moram priznati da me iznenadio Oven s obzirom da se ne secam da sam gledao sa njim neki film sa ozbiljnijom tematikom.
Sto se tice Pirsa, covek izgleda odlicno za svoje 62god i gluma mu je na nivou.
Film generalno ne moze da se kaze da je remek delo ali vredi pogledati.

Od mene 6 od 10 ocena.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Suad Novic (4.11.2015), ZoNi (5.11.2015)
Stara 4.11.2015, 16:59   #9967
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke


Trainwreck (2015), http://www.imdb.com/title/tt3152624/


Odlična komedija! Preporuka.
PS. Kome je Ejmi ovde bila dobra, neka obavezno pogleda njenu seriju Inside Amy Schumer.
Odgledah sinoc. Pa, sta znam, pocetak je tako obecavao...ali posle je nekako... "zenski film". A nije bas I da sam se smejao sto vise ide ka kraju... Svideo se mojoj devojci. Ja bih zaspao da nije bilo NBA Ali skinucu seriju jer mi je Amy skroz ok.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2015, 6:27   #9968
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Shark Killer (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4025594/



Još jedna niskobudžetska produkcija, film čiji je scenario (takav je utisak) koktel već viđenih, a on sam ne zna šta bi sa sobom. Žali Bože vremena za titl.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Shark Killer (2015).zip (27,2 KB, 4 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2015, 1:30   #9969
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spring



Ето једног интересантног филма. Повремена "гротеска" није баш хорор, али нека бајковита романса - јесте. Бољу глумицу за ову улогу нису могли да пронађу, одличан је контраст тотално збуњеном главном лику. Баш мој тип

Ant-Man



Сасвим коректан наслов, прија "неамбициозност" у односу на неке друге наслове из породице, технички стандардно квалитетан филм.

Dancing at the Blue Iguana



Није лош, али је прилично бесмислен филм. А није ни први који не осуђује запослене у овој индустрији и труди се да их "хуманизује". Осим тих неких покушаја, слабо шта овде има неку амбицију, поруку. Или га онда ја нисам разумео.

Triangle



Прави наслов за људе који филмове оцењују са "добар је крај". Мени искрено, и није нешто.. Или ми само не представља изазов као некима, шта га знам
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Miki1987 (10.11.2015)
Stara 8.11.2015, 11:46   #9970
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Wrecker (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4227282/



Primer kako upropastiti zahvalnu ideju, koja, iako je već mnogo puta eksploatisana, drži pažnju. Totalno nemaštovit reditelj, koji je morao da mnogo bolje iskoristi priliku (možda je budžet u pitanju), a i dve glavne protoganistkinje su očajno odglumile.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Wrecker (2015) 720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG.zip (13,1 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (8.11.2015 u 14:20)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 0:47   #9971
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ovo mi deluje kao remake Spilbergovog "Duel" iz 70-te...moraju da upropaste sve klasike.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 0:50   #9972
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
moraju da upropaste sve klasike.
Obično ih ne upropaste, tj. svi klasici i dalje postoje u istom obliku
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 1:42   #9973
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ant-Man - Kao standalone film iz MCU definitivno slabiji od Guardiana, ali nije los, pogotovo sa post credits scenama Ant Man dobija svoje mesto u univerzumu Odlican film za mladji uzrast i fanove MCU, ostali mogu da preskoce lagano.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2015, 11:18   #9974
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ovo mi deluje kao remake Spilbergovog "Duel" iz 70-te...moraju da upropaste sve klasike.
Svetlosne godine ih razdvajaju...
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2015, 7:08   #9975
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ricki and the Flash (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3623726/



Ko bi rekao da Meril Strip može i ovo da odglumi. Teško je reći nešto više o filmu bez temeljnog istraživanja, no izgleda da ima dokumentarni karakter.
Odlična gluma, posebno u delu odnosa sa ćerkom Džuli i eks mužem Pitom.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Ricki and the Flash (2015).HDRip.XviD.AC3-EVO.zip (33,2 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.11.2015 u 18:02)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2015, 21:54   #9976
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Home Sweet Hell



Филм заслужује више. Није се убио од оригиналности сценарија, али је све урађено заиста одлично, ослањајући се на саме глумце. Све препоруке.

Embrace of Vampire



Није да нисам био упозорен, али је свака следећа таква сцена била "па чекај, докле више". На самој граници жанрова. Па још све то у колеџ-окружењу. Знали смо да је Алиса Милано добра риба.

Bling Ring




Софија Копола, хипстери на колена! А у суштини - празан и досадан филм, нама који нисмо у САД изузетно далек и стран. Није лош у дочаравању лајфстајла тинејџера, са све "тежином" опскурног тренди хип-хопа, али иначе...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2015, 7:33   #9977
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Million dollar arm

http://www.imdb.com/title/tt1647668/

Moram prvo da kažem da volim sportske filmove i gledam ih jako često.
Kao što znamo svaki film koji je o nekom sportskom događaju je predvidljiv,ovaj film nije ništa drugaciji ali vas natera da zaboravite na to.

Tokom gledanja se bukvalno saosecate sa svima što se dešava oko glaavnih glumaca.
Gluma je perfektna i ne znam kog bi više pohvalio Saraj Shurma (Life of Pi,Homeland),Mdhur Mittal (Slumdog Millionoire), Pitobash,Jon Hamm-a ili Lake Belle,zaista mislim da što se glume tiče da bolje ne može od ovoga,možda pričam to zato što sam pod utiskom filma još.

Ovaj film će i da vas nasmeje i da vas iznervira pa i rastuži ali nema toliko je dobra gluma da ja ovde nisam video nikkve patetike.

Ovde nije reč o bejzbolu,ovde je priča o nečem mnogo lepšem.


Topla preporuka za ovaj film bilo da volite filmove o sportu ili ne.


p.s Žao mi je što ga nisam pogledao ranije.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2015, 10:01   #9978
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lawless (2012)

Dobar film, po istinitoj priči, scenario pisao Nick Cave. Dobro ubodena atmosfera sa ozbiljnim tonom, dopadljivi protagonisti, odvratni antagonisti. Šta vam treba više?
Takođe, ko voli kantri muziku, Bootlegersi napraviše odličnu muziku.
8/10


The Man from U.N.C.L.E.

Zamislite miks Jamesa Bonda, Sin Cityja, američke i engleske komedije. Jeste li? A što niste? Teško vam? Pa eto pogledajte film.
Kao fan Guy Ritchievih filmova, ovaj me nije razočarao. Priča kao priča bi bila neinteresantna da nije ovako dobre prezentacije.
8/10
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
caine (12.11.2015)
Stara 12.11.2015, 10:53   #9979
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

007

Gledao sam novog Jamesa i svideo mi se čoveče. Neverovatno. I dalje mislim da je Danijel previše napumpan za Bonda, ali me kupio glumom u ovom filmu. Nije mi ništa bilo bljak što se njega tiče.
Jedino mi je malo ona vratolomija sa helišom na početku bila previše, nisam protiv takvih scena, ali ljudi moji predugo traje i tad sam pomislio da ću se smoriti i da mi neće prijati film. Međutim, dalje je sve nekako išlo suptilno i fino, ne znam kako drugačije da objasnim. Ona plava riba je odlično odradila, crnkinja je slatka, ali ništa više, dok je negativac jako dobar. Tabadžija je genijalan, mislim Batista, hahaha. Sve u svemu film me jako prijatno iznenadio. Dao bih mu 8 ajde. Možda i pogledam sad ostale filmove od Rojala na ovamo.

Inače, hteo sam da ćutim i ne smaram sa tim, ali jbg ne mogu. Kako je moguće ljudi da vam se sviđa Hitman, pa lik je smešan u toliko scena. Ja ne sporim da on liči na lika iz igre, ali ne može tebi preporuka da bude za neki film, to što podsećaš na nekog iz određenog ugla. Šta je sa drugim slikama i scenama, gde se vidi iz profila? Da ga vidiš onakvog na ulici, šta bi pomislio?

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (12.11.2015 u 11:01)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2015, 18:57   #9980
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je Spectre bas bezveze, jedino sto valja je badass Krejg. Slazem se da film solidno vozi, ali sve ostalo skripi, a najvise scenario, s bednim, neuverljivim i smesnim pokusajima da se razviju likovi i s dosadnim, nerazradjenim temama.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com