Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.10.2015, 20:47   #9921
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 608 puta na 453 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo odgledah ``The Martian``. u Ušću.

Film je odličan, znao sam šta mogu da očekujem i to sam i dobio.
Dodao bih- da nije potrebno da se gleda u 3D ali eto nagovoren sam i to je to. Ne bih pravio poredjenja sa drugim filmovima....što bi rekao glavni lik u filmu:‚‚‚Ovde šta god uradim i gde god krenem- prvi sam na svetu``.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
Wolverine (15.10.2015)
Stara 12.10.2015, 22:06   #9922
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jep, 3D je bezvredan, apsolutno ne doprinosi filmu. Ali s obzirom da na Uscu spamuju 3D sve u 16, nisam ni imao neki izbor.

Ovaj film je verovatno mind-blow gledati u IMAX-u. Samo sto za taj "trend" bioskop zapravo mora da ulozi novac za razliku od 3D-a gde samo zabrljaju sliku i poture ti djozluke.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
galebns (20.10.2015), Wolverine (15.10.2015)
Stara 13.10.2015, 0:33   #9923
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne razumem sto si toliko odusevljen izgledom tog filma. Ono je mogao svako da snimi, niti ima zanimljivih prizora, niti ima dobrih kadrova, niti se reziser potrudio, maltene je samo stavio kameru u pustinju i tolko...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 3:26   #9924
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
su Back to the Future i Indiana Jones 3 je Guardians of the Galaxy.
A sta je to dobro u ovom filmu (osim specijalnih efekata)?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Vlajk@ (22.10.2015)
Stara 13.10.2015, 15:52   #9925
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo sta sam napisao kad sam ga odgledao pre oko godinu dana:

"Odgledao sam i ja Guardians of the Galaxy, meni najbolji od ovih novijih filmovima po Marvelovim junacima (mada nisam gledao sve iz prve faze), verovatno zato sto u stvari nije superherojski film. Svidelo mi se sto film u izvesnoj meri ima "pulpy" atmosferu osamdesetih, ne trudi se da bude "kul" kao skoro svi savremeni blokbasteri (rakun koji prica, mesto koje se zove Knowhere i tako dalje). Svidela mi se mesavina te atmosfere, senzbiliteta Ratova zvezda i nekih savremenih dodataka. Zbog tog vajba (ciji su vrhunac pop pesme iz sedamdesetih i osamdesetih, koje junak, Zemljanin, slusa na svom walkmanu), uobicajeno zanatski inkorporirane teme (gubitnici koji postaju pobednici) i dobrog humora, film mi je bio bas zabavan, dva sata su mi proletela samo tako

Ipak, daleko je od neverovatnog filma. Najveca mana su dosadni negativci, pa onda ne posebno razradjeni Cuvari galaksije, klise tema i neki previse cheesy trenuci."
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2015, 16:16   #9926
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam bas stekao utisak da se iz petnih zila trudi da bude cool, a humor je krajnje napadan i dosadan. Takodje, likovi i odnosi medju njima su izuzetno plitki, neuverljivi, klise. Ne vidim zasto bi se on izdvajao od ostalih slicnih filmova. Ali, to je samo moje misljenje..

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke


Vrsta filma koji se kao i ovaj iznad pomenuti gleda isključivo za opuštanje, razonodu i zbog CGI-ja, kojeg, za moj ukus,kvare dijaloške deonice. Previše bespotrebno toroču. U pojedinim sekvencama toliko, da sam imao utisak da je moguće otići, obaviti malu nuždu, skuvati kafu pa nastaviti sa gledanjem a da se ništa ne propusti.
Gledao sa burazerom, i bukvalno smo se mucili da ga zavrsimo. On je i zaspao negde na pola filma, a sve je to zbog UZASNOG scenarija, koji davi i davi. Prvi deo je neuporedivo bolji..

Poslednja ispravka: nameless1 (13.10.2015 u 16:27)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Vlajk@ (22.10.2015)
Stara 13.10.2015, 19:48   #9927
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam se bas najbolje izrazio kad sam rekao "kul", mislio sam da film ne shvata sebe previse ozbiljno (kao sto, na primer, rade Nolanovi Batmani). Humor mi se za klasu vise svideo od humora u Marvelovim superherojskim filmovima. Sem toga, Marvelovi superherojski filmovi nam obicno ceo film nabijaju na nos neke prizemne teme kojima se bave na dosta banalan nacin, sto, kolko se secam, Guardians ne radi u toj meri. Prepusteni smo zabavnim likovima koji upadaju u zabavne situacije u zabavnom okruzenju (opet, za razliku od drugih Marvelovih filmova, gde su likovi optereceni bednim humorom, a okruzenje je genericno).

Za dubinu likova se slazem, to definitivno nije jaca strana filma. Ipak, mnogo mi se vise svideo od, eto, Avengersa 2, na primer.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
nameless1 (13.10.2015)
Stara 13.10.2015, 20:27   #9928
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Svakako je bolji od Avengers-a 2 (stavio bih ga u isti kos sa kecom), ali sto se mene tice, film ne zasluzuje da se nesto posebno istice, uzdize. U pitanju je zabavan film, sa sjajnim efektima.. i to je to. Mozda ce se stvari poboljsati sa nastavcima, posto ce se tada stvoriti prostor za jacu karakerizaciju likova..

Iskreno, meni je Hellboy najbolji medj tim super hero filmovima; upravo zato sto su likovi bili interesantni, dobro odradjeni..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
simke85 (20.10.2015)
Stara 14.10.2015, 13:11   #9929
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ja sam bas stekao utisak da se iz petnih zila trudi da bude cool, a humor je krajnje napadan i dosadan. Takodje, likovi i odnosi medju njima su izuzetno plitki, neuverljivi, klise. Ne vidim zasto bi se on izdvajao od ostalih slicnih filmova. Ali, to je samo moje misljenje..



Gledao sa burazerom, i bukvalno smo se mucili da ga zavrsimo. On je i zaspao negde na pola filma, a sve je to zbog UZASNOG scenarija, koji davi i davi. Prvi deo je neuporedivo bolji..
Slazem se pa ja sam zaspao u bioskopu pa ti vidi koliko je meni zanimljiv film bio.
Prosao rasplet a ono 30min ide zakljucak i nikako da se zavrsi.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2015, 19:29   #9930
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Iskreno, meni je Hellboy najbolji medj tim super hero filmovima; upravo zato sto su likovi bili interesantni, dobro odradjeni..
Nije uobicajen superherojski film, ali meni se najvise svidja Watchmen. Ja sam fan Zaka Snajdera i njegovog stila rezije (slatki, slatki slow motion ), a ovde je na raspolaganju imao i odlicnu grafiku i scenario stripa. Sve je super, pocevsi od kadrova, preko likova i glume, pa sve do tema kojima se Watchmen bavi na originalan nacin.

Sto se tice klasicnijih superherojskih filmova, najvise volim Batman Returns. Tim Barton je projektovao svoje opsesije u film, tako da je glavni lik u sustini Pingvin, outcast, tragicni negativac, a i Catwoman je super - seksi, opasna, neuobicajena, s dosta dobrih replika i u moralno sivoj zoni. Takodje, film izgleda super - ima nadrkanu gotsku arhitekturu i mnogo odlicnih kadrova.

Za Guardians sam preterao kad sam rekao da stoji rame uz rame s onim klasicima, ali nije ni toliko daleko. Da su likovi jos bolji (ili da se film vise fokusirao na Star-Lorda) i da je okruzenje jos upecatljivije, bio bi na tom nivou.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 0:22   #9931
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Nije uobicajen superherojski film, ali meni se najvise svidja Watchmen. Ja sam fan Zaka Snajdera i njegovog stila rezije (slatki, slatki slow motion ), a ovde je na raspolaganju imao i odlicnu grafiku i scenario stripa. Sve je super, pocevsi od kadrova, preko likova i glume, pa sve do tema kojima se Watchmen bavi na originalan nacin.
Evo sta sam ja napisao u vezi Watchmen-a u ovoj temi:

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Odgledaj, ako vec nisi, 'Watchmen'; meni je ovo najbolji 'superhero' film koji sam odgledao..
A onda sam odgledao Ultimate cut koji mi je dosta pokvario prvobitan utisak. U ovom izdanju film je u potpunosti izgubio fokus, ubaceno je dosta gluposti, pa sam se smorio. Slazem se da je odlican, samo treba izbegavati UC.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 17:37   #9932
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Knock Knock



Не вреди, Кијану ме није убедио у своју улогу. То можда чак и није толико лоше, али не могу да прихватим да је господин Ривс... такав. Зна се које су "његове" улоге. Но, похвално је што још увек жели да експериментише. Али напросто... Не иде. Прилично занимљив филм, али могло је то и много боље. Можда чињеница да је једна од глумица (она боља) супруга редитеља мало "укочила" читаву ствар, која је могла да буде много контраверзнија и више "на поенту".

Pixels



Баш ми се допао овај филм. Чини ми се да је имплементација омиљених наслова урађена са стилом и са поштовањем. Сендлер је ту потпуно небитан и учинио је више штете самим тим што је овде након читавог низа срамотних наслова. Мислим да ће сви играчи бити задовољни. Вреди погледати!

Some Kind of Beautiful



Поред оваквог женског дела кастинга, ја сам филм гледао због Броснана. Ова Алба је толико лепа да сам мислио да ћу ослепети од лепоте али глумица? Срећом, већи део иде на Салму Хајек, а ни то није нешто посебно. Изненађује и голотиња, али нико се неће бунити. Џејмс Бонд? Његов сам фан, али ово више личи на тезгу, иако он и то ради одлично.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 18:38   #9933
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
A onda sam odgledao Ultimate cut koji mi je dosta pokvario prvobitan utisak. U ovom izdanju film je u potpunosti izgubio fokus, ubaceno je dosta gluposti, pa sam se smorio. Slazem se da je odlican, samo treba izbegavati UC.
Ja sam gledao samo Director's Cut (Ultimate Cut je valjda Director's Cut + animirana sekvenca Tales of the Black Freighter) i slazem se da je trebalo da skrate film. Ipak, svidja mi sto su dosta paznje posvetili skoro svim likovima. Doduse, jedna od najvecih mana filma je to sto nema i Ozymandiasovih flesbekova.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2015, 21:05   #9934
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Inside Out




Predivan film, jedan od najboljih Pixarovih. Po meni, za klasu bolji od svega sto su izdali proslih godina. Znam da mnogi vole "Up" ali meni je on bio sasvim prosecan. "Wreck it Ralph" mi je isto bio onako....Ovih par godina me Pixar nije odusevljavao kao ranije....Sve do sada Prepun emocija (u skladu sa temom filma ) Ovaj film ima sve, ne secam se kada mi je zadnji put bilo ovako emotivno gledanje filma (jos animiranog). Ogromna preporuka, odlican.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Wolverine (30.10.2015)
Stara 18.10.2015, 21:18   #9935
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Komplet se slazem. Odlicno je sto film mogu da gledaju svi, od dece do matoraca. Anger (super meat boy ) mi je najbolji Iskreno, meni je ovo bolji film od Toy Story-ja...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2015, 22:42   #9936
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Poceo da gledam Spy (2015) i kao veliki ljubitelj američke stand-up komedije i engleskog humora genralno, i odrastajuci uz osobe sa svih strana balkana koji imaju urodjen humor, odgovorno tvrdim da ovo nije komedija.

Neko ce reci: ja sam se nasmijao, mora biti komedija! Pa ne nuzno. Mene nasmiju random recenzenti na youtubeo koji su karakterno jednostavno duhoviti kao osoba.
Predpostavljao sam o cemu se radi ali sam ga pogledao radi velikog broja preporuka. Kontam sta ja to propustam ali se bojim da i nas fata sindrom američke prosjecnosti pa se standardi srozavaju i humorom se nazivaju zadnje epizode the big bang theory serije.. epizode koje su dno tv sadrzaja.

Genericka parodija na 007 sa glumcima koji nisu komičari po profesiji ala Marki Mark sa skriptom koji odgovara nekom popodnevnom humoru sa TV-a iz sedamdesetih. Limunada za cijelu porodicu onako.. da se boje smjenjuju. Cak se ne radi ni o toalet humoru vec onako, lete šišmisi po sobi, nabij deku na glavu i to je smjesno.. wtf ? Kome ?

Humor je stvar ukusa, nekoga pogodi.. nekoga ne, opet govorim iz svoje perspekive, naravno ali je materijal u ovakvim filmovima toliko promašen da imam osjecaj kao da ih je neko namjerno sabotirao. Ima jedna izjava jednog komičara:

Nikada ni jedan komičar nece napisati dobar materijal za jedan film jer sve sto kreira kvalitetno ce ostaviti sebi.

Ocito ima istine u tome.

Southpaw (2015) Nije mi se dopao prije svega sto je cijeli film kliše koji je vec vidjen u borilackim ili slicnim filmovima. Drugo, sama radnja i likovi su nerazradjeni. Cijeli film izgleda kao trailer neke serije koji prikazuje sta mozete ocekivati.. be detaljne analize likova. Gotovo od prve minute je sami kraj filma predvidiv.

Spoiler za ....:
Sad' ce se desiti nesreca. Ostat ce bez dinar a svi ce ga napustiti, dobit ce šansu za titulu iz onako.. vedra neba, trenirat ce u nekom podrumu sa nekim starim masterom i uzet ce titulu. U ovaj opis se moze smjestiti masa filmova.


Nije film grozan ili odron.. daleko od toga. Gledljiv je ali se nema sta konkretno vidjeti. Jake Gyllenhaal jedino vadi film da bude totalno flat. Jos jedna sjajana gluma. Zaista je u formi.

Ako nista, natjerat ce me da opet pogledam Raging Bull.

We Need to Talk About Kevin (2011) Uh, tezak, klaustrofobican i napet. Dopao mi se i ako mi je ostavio sa mučninom. Dosta dobra gluma glavne trojke a film je tesko bilo kome preporuciti. Jedna od onih drama koja je kao dokumentacija a ne nuzno prica sa XY raspletom koji donosi poentu.

Self/less (2015) Osrednja naucno-fantastična akcija ali se meni dopala. Nema nesto posebno u sebi. Mozda sto mi se ideja svidja i ako nije maksimalno iskoristena ( Face/Off ..da, znam) ali mi se film ipak dopao. Dobio sma sto sam ocekivao od filma a ocekivao sam solidan naslov. Nista vise. (:

Poslednja ispravka: jonathan (20.10.2015 u 19:33)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2015, 23:44   #9937
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mr. Holmes (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3168230/



Ostareli Šerlok Holms (93) koji živi izuzetno intenzivno, valjda onako kako ga je tvorac i zamislio, dakle od sebe ne može pobeći. Film sa vrlo snažnim emocionalnim nabojem, rekao bih 10/10 (iako baš ne znam šta to znači).
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2015, 9:35   #9938
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I Think I Love My Wife (2007), http://www.imdb.com/title/tt0770772/



A married man who daydreams about being with other women finds his will and morals tested after he's visited by the ex-mistress of his old friend.

Hm, solidna drama (sa značajnim prizvukom komedije) o ozbiljnoj temi: odbrani braka od kolotečine i "spoljnih neprijatelja" Scenario su napisali Kris Rok i Louis CK, a film je prepun prelepih žena, od kojih se svakako izdvaja Kerry Washington
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2015, 12:19   #9939
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Terminator Genisys (2015)



Jako nekreativan i nabacan scenario, usiljene replike iz ranijih delova, mlaka akcija. Terminator je od 1. i 2. dela koji su slika i prilika kvalitetnog akcionog SF-a, sa odličnom režijom, muzikom, kastingom... postao tužno ispodprosečno ostvarenje koje liči na prvenac neke ekipe koja je do juče radila samo MTV spotove. 6.7 na IMDB je po meni skroz precenjeno i od mene ima 3.5/10.

Poslednja ispravka: Aibo (20.10.2015 u 12:31)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Vlajk@ (22.10.2015)
Stara 20.10.2015, 18:47   #9940
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Osim što je lik koju igra Bluntova out-of-place tj. apetizer kao što su nasnimljeni smeh u britanskim humorističkim serijama, sve drugo je bar pristojno a Del Toro čak i odličan. Satire u ulozi.

Definitivna preporuka svim ljubiteljima žanra - Welcome to Juarez
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ColdBoot na korisnoj poruci:
Miki1987 (25.10.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com