Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.12.2017, 14:25   #12001
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Za Novica dva filma za dizanje iz filmo-depresije(oba u remaster Full HD verziji):

http://www.imdb.com/title/tt0052948/?ref_=nv_sr_2
Gledao, doduše dosta davno.

http://www.imdb.com/title/tt0034583/?ref_=nv_sr_1
Ko ovo nije gledao, ne bi ni smeo da pomisli za sebe da je filmofil.

I preporuka da odgledas seriju American God`s(mislim da ce ti ovo biti odlicna pauza za medju filmove).
Tice se religije,mitologije i mitova.Koji su isprepleteni odlicnim i otkacenim dijalozima.
Pogledaću American Gods, hvala za preporuku. Interesantno da nije bilo srpskih titlova. Eto ih u sobi sa titlovima od sada.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 18:30   #12002
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Abracadabra (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5187886/



Pa, jeste komedija ako se čovek distancira, no upusti li se u film, obzirom na španski temprament, ledi se krv u žilama.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Abracadabra (2017) BluRay 720p x264 800MB (Ganool)-XpoZ.zip (18,8 KB, 4 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2017, 23:01   #12003
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hard Candy (2005) (IMDb)



Po meni, pravi biser, odličan triler čija se gotovo kompletna radnja dešava u jednoj sobi, a na temu razotkrivanja Internet pedofila, i neočekivane osvete. Film je, može se reći, niskobudžetni za holivudske prilike, tako da je do punog izražaja došla odlična gluma glavnih (maltene jedinih) likova - pogotovo Ellen Page (tada djevojčice), kao i Patricka Wilsona. Jedino mi je žao što nisam baš uočio pravi motiv (osim "stvaranje boljeg svijeta" ) i detaljniju istoriju glavnog lika, ali, svejedno, topla preporuka. 7,5/10
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2017, 8:16   #12004
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Čini mi se da je ovaj film već ranije pominjan... žalosno i bolesno, mislim da mu nema mesta ovde.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2017, 9:34   #12005
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Što mu nema mesta ovde?

Nisam gledao taj film, ali jesam sličan sa Kevin Bejkonom i odličan je film i jaku poruku šalje, kako samim pedofilima i onima koji to nisu.

Edit: evo filma: The Woodsman.
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
ezenkiel (22.12.2017), pentraksil (23.12.2017)
Stara 22.12.2017, 10:18   #12006
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Što mu nema mesta ovde?...
Možda je od interesa za nekog sa specijalnim profesionalnim interesom, običan čovek kao ja se pita ko je tu najluđi: ona, on ili ja, što gledam taj užas. Kako može biti moralno unakaziti bolesnog čoveka?
U samom startu je ideja bolesna... možda da je scenario drugačiji, neka psihijatrijska bolnica, šta ti ja znam...
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2017, 10:42   #12007
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Prije svega, u "Hard Candy" čovjek NIJE unakažen
Spoiler za Nije unakažen ...:
Pedofil se odvezao, sam je vidio rekao da je "čitav, " onda pronađe video kasetu na kojoj je snimljena neka operacija kastracije (vidi se po etiketi na kaseti) a koju mu je podmetnuta da je gleda tokom "operacije," a i poslije operacije trči gotovo potpuno normalno


Također, većina torture je "samo u naznakama," hoću reći ništa se eksplicitno ne vidi ali ostaje utisak da se to desilo - nešto slično hororu Raw (Sirovo) - tako da mislim da je i to jedan od kvaliteta filma
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 0:12   #12008
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Crazy Heart (http://www.imdb.com/title/tt1263670/)

Odlicno mi je legao posle gledanja velikog broja akcionih filmova.

Glavni utsci su mi odlicna muzika/soundtrack i verovatno uloga zivota Jeff Bridgesa...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2017, 18:54   #12009
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5175450/



Dobar film, dobra i tema, neznam samo zašto je film urađen uz očito skroman budet. Po prvi put mi je potpuno jasna pozadina afere Votergejt (ako nas opet ne driblaju). Sećam se da je svojevremeno kod nas Koštunica zagovarao nezavisnost izvršne i zakonodavne vlasti, kod kampanja naravno, a posle kao da se trgao i zapitao: "Šta mi bi?" Nadam se da će jednom napisati autobiografiju, dobar naslov bi bio "Sanjao sam, sanjao..." (Može i "Lagao sam, lagao...").
Impresivni Lijam Nison.

Poslednja ispravka: Suad Novic (24.12.2017 u 11:15)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2017, 14:06   #12010
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5175450/



Dobar film, dobra i tema, neznam samo zašto je film urađen uz očito skroman budet. Po prvi put mi je potpuno jasna pozadina afere Votergejt (ako nas opet ne driblaju). Sećam se da je svojevremeno kod nas Koštunica zagovarao nezavisnost izvršne i zakonodavne vlasti, kod kampanja naravno, a posle kao da se trgao i zapitao: "Šta mi bi?" Nadam se da će jednom napisati autobiografiju, dobar naslov bi bio "Sanjao sam, sanjao..." (Može i "Lagao sam, lagao...").
Impresivni Lijam Nison.
Prosto ne mogu da ne primetim da za nekoga kome treba film u 2017-oj da mu razjasni aferu Watergate, imaš previše formiranih političkih stavova koje vrlo često ubacuješ u svoje recenzije.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2017, 11:30   #12011
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Glass Castle
Ево га. То је тај филм, та драма која срце цепа на пола колико је брутална по дози реалности док гледате тај породични однос, посебно дирљив (а често и турбулентан), однос оца, Рекса и татине мезимице, Шарлет. Постоји љубав, а постоје и варнице, мада су најлепши тренуци живота (пре свега детињства) и искреност оно што побеђује, а породица оно што је најважније, јер када изгубимо члана породице или га удари тешка болест, онда се сетимо онога што смо игнорисали. Чињеница да је рађен потпуно по истинитој причи чини овај филм још невероватнијим искуством. Ова истинита прича најсавршеније и у најчистијем облику шаље поруку да је апсолутно НЕМОГУЋЕ бити оно што нисте и да не треба да будете супротни самима себи, јер тежња ка неприродном, у овом случају у понашању, се осећа при разговору, повећаном стресу и у самом здрављу.

Није свет у с*ању само зато што најмоћнија егоистичка елита ровари или зато што је већина зомбификована, већ зато што се скоро сви (добровољно) фолирају и теже некаквој коректности, својеврсном шлихтању, а често и гажењу преко речи да се буде нешто што се није и то се види чак и када причате са људима као и лажним пријатељствима. И у складу са мојом искреношћу, морам признати да је било тешко задржати сузе услед саме радње.

Сав овај текст има везе са сржи филма повезаног са данашњицом. Глума је, уз саму причу најјачи аспект и Вуди Харелсон, Наоми Вотс и посебно Бри Ларсон дају екстреман перформанс који удара печат на гледаоца. Диверзитет сцена кроз цео филм је уклопљен крајње фасцинантно и емотивни додири већина тих сцена су јако изражени, а често и враћају гледаоца (мене у овом случају) на носталгичне тренутке младости...А што су ружнија времена, носталгија је све јача. Што се тиче критике данашњег догматског образовног система, политичке коректности и фолирања, препоручио бих филм са Вигом Мортинсоном који се базира на томе да човек и природа живе у складу и да је богатство зло и томе слично, али који је доста позитивнији од овог филма – Captain Fantastic.

На крају, овом филму додајем звездицу, што овај филм ставља на листу посебно квалитетних филмова који прелазе десетку по квалитету.
Оцена 10/10*.

Kingsman: The Golden Circle
Метју Вон заиста зна да режира квалитетан и нетипичан акциони флик у ком се потпуно ужива. Овде прича тече савршено те су сцене тако и спојене. Доста познатих фаца, дешавања, акције, свега по мало. Легао ми је боље од првог дела, а надам се да ће и трећи део бити добар. Једина мана филма је покушај трпања политике: покушај либерала да представе председника САД злобником, очигледно алудирајући на “злобу” Трампа (да је, не дај Боже, победила Хилари, онда би вероватно био другачији сценарио по том питању). Највећа предност филма, мени лично, је ипак она слатка плавуша која глуми Шведску принцезу, она је мелем за очи.
Оцена 8,5/10.

The Foreigner
Добра акциона драма. Питање тражења правде (или освете) због убиства члана породице можда звучи као типична прича, али је то овде урађено са доста више елемента драме и дозе реалности, него што иначе виђамо. Лепо је видети опет Џекија Чена који, иако старији, није изгубио на вештинама и глуми.
Оцена 7,5/10.

Mother!
Брате...ово од ћутања постаде невиђена бука, а ко одгледа видеће већ колико се радња чудовишно уобличава. Само мало више обратите пажњу на прву сцену и на задњу сцену. Радња је јако чудна, а прича покушава да буде тешка психолошка драма, да скроз исцима гледаоца, али мени је ово било претерано, без поенте. Глума јесте маестрална, али све остало ми је...преко границе.
Оцена 6,5/10.

Flatliners(1990) Flatliners(2017)
Пре римејка се одлучим да одгледам овај филм, оригинал и тешко је одлучити, пристојан је, ништа посебно. Прича је танка, глума је очигледно добра, а што се тиче провере живота након смрти и сличних ствари, некако је наивно приказано да је довољно ти срце стане на минут, два па да видиш шта је са друге стране, јер ако се добро сећам, све док мозак ради, ниси мртав (?), али то је већ компликовано подручје.
Оцена 6/10.

Римејк није имао јединственост оригинала, али су ликови занимљивији и глума је исто добра. Прича се одвија без превише сецкања, те је на нивоу првог, зависи како коме легне. Нина Добрев је не само прелепа, него је и добра глумица, а Елен Пејџ, она мала девојчица, је лоше остарила.
Оцена 6/10.

The Killing of a Sacred Deer
Није ми се свидео, јер је од половине кренуо низбрдо. Има бољих. Није то то..не препоручујем.
Оцена 5,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.12.2017), Miki1987 (8.1.2018), shrafko (29.12.2017)
Stara 25.12.2017, 11:41   #12012
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Allied (2016)



Miks drame, romanse i pomalo akcije za vreme drugog svetskog rata. Nemojte da vas brine ovaj romantični deo, vrlo je umeren i bez ikakve srceparajuće patetike. On je kanadski oficir/borac/špijun a ona borac francuskog otpora. Upoznaju su ne terenu i tako kreće jedna zanimljiva priča, u početku malo sporija ali polako uvuče gledaoca ako joj se pruži šansa. Kako odmiče priča postane još zanimljivija i prilično napeta u finalu. Dobra ratna drama. 7.5/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2017, 13:04   #12013
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
Prosto ne mogu da ne primetim da za nekoga kome treba film u 2017-oj da mu razjasni aferu Watergate, imaš previše formiranih političkih stavova koje vrlo često ubacuješ u svoje recenzije.
Beskorisno je polemisati...



ovo je za slobodnu reč u ovoj Huverovoj sobi. Šta će nama luksuz znan kao demokratija.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2017, 14:20   #12014
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Battle of the Sexes (2017)



Zanimljiva priča o poznatoj teniserki i uopšte ženskom tenisu sa početka 70-ih. Likovi su zanimljivi a sviđaju mi se i odabrani glumci, mislim da su odradili odličan posao. Ja lično nisam znao ništa o ovim događajima pa mi je film bio vrlo interesantan i zabavan. Nekom će možda zasmetati opšteprisutan feminizam i gay likovi ali ovde je to sastavni deo priče po principu uzmi ili ostavi. Ja samo mogu da dodam da nije u pitanju ništa napadno i ljigavo već prosto prirodan deo ove priče. Sveukupno od mene ima preporuku i 7.5/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
goranmax (26.12.2017)
Stara 28.12.2017, 13:31   #12015
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao Mayhem (2017) i prijatno se iznenadio. Dobra akcija, sa zombie-like tematikom, ali bez zombija. ( :
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2017, 17:17   #12016
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Snimljen kod nas btw
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
polarnimeda (28.12.2017)
Stara 28.12.2017, 20:24   #12017
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Fast and the Furious
Једина права екранизација чувене Need for Speed игре и правих, адреналинских вожњи. Уживање у доброј акцији, брзини и занимљивим карактерима. И после толико година, све сцене су ми у глави, од Брајановог мувања Мие, преко моториста све до легендарне сцене са возом на крају филма. Стара добра времена...
Оцена 8/10.

2 Fast 2 Furious
Откачен као и први пут када сам гледао. Мало трке, мало више шпијунаже и по мало акције, али много смејања. Хемија између Брајана и Романа Пирса је фантастична, а и Ева Мендез је допринела својом лепотом. Мислим да сам уживао ако не више, онда на истом нивоу као и када сам први пут гледао.
Оцена 7/10.

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Мало је фалило да га прескочим, јер сам мислио да ми се није баш свидео када сам га (доста давно) први пут гледао, али је добро што сам га опет одгледао, јер је било невероватно гледати оно дрифтовање, а осећај је сада дупло бољи него раније. Овај филм је, по питању радње, смештен између 6. и 7. филма.
Оцена 7/10.

Fast & Furious
Одлично. Има много јурњаве, туче, старе добре хемије Торета и Брајана, лепе Мие, а ту је и Чудесна жена Гал Гадот. Све ми се свидело у овом филму те га стога и оцењујем високо.
Оцена 8/10.

Fast Five
Бољи од 4. дела, и чињенично бољи од 1. дела, иако мени најдражег. У 5. делу је лудило акције, пуцање, туче, јурњава и све то у Риу, а има и љубавних ствари. Радња тече толико флуидно да вас утопи у екран, невероватан акциони филм. Серијал представља нове ликове, враћа старе, а postcredit сцена са Двејн Џонсоном је шлаг на торту по питању зачињавања приче. Иначе, овај филм сам гледао давно, али на катастрофално лошем дивикс квалитету плус нисам ни пратио радњу плус тада нисам био у фазону гледања филмова као сада...али сада, ово је права ствар.
Оцена 9/10.

Fast & Furious 6
Фантастичан и то опет од невероватног Џастина Лина. Сцене су лудачки добре и иако није на нивоу претходног, тек је за одређен проценат слабији. На крају филма је упечатљива postcredit сцена.
Оцена 8,5/10.

Furious 7
Бољи од претходног. Вероватно најбруталније акционе сцене до сада, али су и даље аутомобили примарно средство Торета и његовог тима. Добар додатак постави је и Курт Расел који глуми занимљивог лика. Најтужнији део је нажалост Пол Вокер, јер чињеница да је настрадао као пешак (у стварном животу) док се филм снимао се не може одвојити од самог филма те ми је та тужна чињеница била доста у глави. Задња сцена је изразито емотивна и може натерати сузе носталгичарима и љубитељима 1. филма...Туга...
Оцена 8,5/10.

The Fate of the Furious
На нивоу претходна 2, ако не и бољи, зависи како се коме свиди стил акције. Хумор је овде више изражен и јако је добро упакован, прича добија обрт већ у Хавани, па се онда ређају сцена на сцену, а оно са хаковањем смарт аутомобила, невероватно. Тајрис Гибсон је прави лудак и баш недостаје неки спин оф филм са њим и његовим блесавим форама. Шарлиз Терон, као и увек, жестока. Изостанак Пола Вокера је тужан део филма, а најлепши део, бар мени, је (још од претходног дела) она црна глумица, хакерка. Очекујем да и преостала 2, 3 филма у серијалу буду на нивоу осталих акционих, мада бих потајно пожелио враћање илегалним тркама или нечег што би нас, љубитеље овога, везало за почетак серијала (носталгија).
Оцена 8,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
filpan (28.12.2017), malo blesav (28.12.2017)
Stara 28.12.2017, 20:59   #12018
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Session 9 (2001)
http://www.imdb.com/title/tt0261983/?ref_=nv_sr_1


Poprilično jeziv kultni horor film, petorica radnika medju kojima je i David Caruso (CSI Miami Horešio Kejn) dobili su posao da skinu azbest sa napuštene mentalne ustanove u Denveru, taj posao može da potraje do dve nedelje ali ako završe što pre u roku od samo nedelju dana dobiće bonus, dok pokušavaju da završe taj posao što pre odjednom počinju da se dešavaju čudne stvari i počinje da raste tenzija izmedju njih petoro. Ono što je posebno kod samog filma je upravo ta napuštena bolnica dok je još postajala pre nego što je ona srušena 2007. a samo mesto je da se naježiš od nekih naprava i komora do kuka koje vise u predpostavljam da je to kuhinja a u podrumima mrkli mrak ja ne bi tamo silazio ni u ludilu, film je poprilično napet i ima jedna scena koja je poprilično jeziva ostalo manje više, kao što sam rekao film drži pažnju do kraja i razumem njegov kultni status pre svega zbog same bolnice koja je puna priča i misterija, ipak filmu fali nešto da bude baš dobar kako bi se češće vraćao ali kada vidite jednom to je to. Ekipa je solidna (doduše Caruso i pored uspeha u CSI Miami i njegovog šmeka on nije neki glumac) ali se niko posebno ne ističe. Treba još da napomenem da je film sniman kamerom koja prikazuje sliku 24 sličica u sekundi, što je velika razlika u odnosu na druge filmove sa 30 i deluje amaterski i niskobuzdetno što i jeste, ali sam razumeo da je to učinjeno zbog atmosfere i osvetljenja.

Ocena 6/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2017, 23:31   #12019
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^
taj film sam 100x sretao na listama top horora, dva puta i resio da ga gledam, ali mi se po secanju cini da se jako dugo bas nista nije desavalo.
nisam uspeo da ga zavrsim, cini mi se da sam zaspao od dosade, iako generalno i volim sporiji build up...

verujem da je druga polovina mnogo bolja.
polarnimeda je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2017, 2:33   #12020
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Marshall (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5301662/



Baš dobar izbor glumaca za dve vodeće uloge u ovom filmu po istinitoj priči o jednom trenutku u borbi Afro-Amerikanaca za svoja građanska prava.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Marshall (2017) HDRip.XviD.AC3-EVO [EtMovies].zip (51,6 KB, 1 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (29.12.2017 u 14:36)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com