Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.11.2006, 17:23   #1
diab10
Član
 
Član od: 21.2.2006.
Poruke: 98
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Program za ucenje engleskog jezika

Pozdrav, treba mi program za ucenje engleskog jezika za pocetnike, ali da bude englesko/srpski, i ako moze da je neki freeware...(ako tako nesto kod nas postoji . Thanx
diab10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2006, 0:40   #2
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Program za ucenje engleskog jezika

Mnogo tražiš, pogotovo sa ovim freeware. Kod nas je npr. Multisoft nešto više angažovan oko takvih aplikacija, ali mora debelo da se plati: http://www.multisoft.co.yu/content/view/32/81/

Inače, moja preporuka ti je da kupiš/pozajmiš/uzmeš u biblioteci neki dobar klasičan udžbenik na intermedijernom nivou i dobro zagreješ stolicu. Ali znaj jednu stvar, nikada nećeš savladati bilo koji od jezika, ukoliko ne kreneš da pohađaš neki kurs ili nekakvu praktičnu nastavu u bilo kom obliku.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2006, 1:48   #3
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Lightbulb Re: Program za ucenje engleskog jezika

Pogledaj i po knjizarama, imas veliki izbor udzbenika za sve nivoe znanja zajedno sa diskom na kome su obicno neke vezbe i slicno. A najbolje bi bilo da odes na neki kurs, jedino tako ces biti u stanju da odlicno ovladas engleskim.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2006, 16:28   #4
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Program za ucenje engleskog jezika

Ima knjiga "Engleski bez muke" od Assimila(valjda neka kompanija ili stamparija,nemam pojma),knjiga je zaista odlicna,pisana lakim i razumljivim jezikom sa odlicnim objasnjenjima i primjerima.Uz nju dobijas i 4 audio CD-a sa svim lekcijama i vjezbama(tako je i zamisljen koncept ucenja,da ucis lekcije po redu,slusajuci izgovor na kaseti) govorenim od strane rodjenih Engleza(a ne nekih sto govore engleski tecno kao ja mongolski...).Ja sam jedno vrijeme ucio iz nje i dosta mi je pomogla,a znam da je i drugi hvale.Sto se tice freeware kursa engleskog na kompu,to tesko da postoji.Bolji izbor ti je ovo sto sam ti preporucio ili neki live kurs.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako pokrenuti spoljni program iz delfija? Deusdies Programiranje 3 28.6.2006 19:35
koj program za snimanje slike sa webcama? mladjex Aplikativni softver 2 3.5.2006 20:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com