Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.3.2012, 10:21   #81
tanakmonitor
Novi član
 
Član od: 1.5.2007.
Poruke: 15
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

^ Ako je TERA toliki fail po tebi, ne znaci da je stvarno tako. Ipak su ukusi razliciti. Ovim postom bi samo obeshrabrio bilo koga iz Srbije da proba a kamoli da kupi igru, i ovako nas malo ima. Ja sam od 2 bete igrao i na US i EU i sa vecinom stvari koje si naveo ne bi se slozio sa tobom. Probajte ljudi kod su jos bete, necete se pokajati.
tanakmonitor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2012, 12:24   #82
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
...Mozete da pricate sta hocete, ali ja da udjem u igru, i da se maksimalno dosadjujem do prve instance, pa zar je moguce da nikad nece nauciti ?

...Ajd razumem da kad si od 1 do 20 oprema ti ne izgleda nesto cool, ali da je ista, apsolutno ista samo bolji statsi. E nije bas uvek, promene boju iz bele u plavo...

...A pored onoga sto cujem o jednom drugom mmo sto izlazi, sve potvrdjeno, nebi mi palo napamet da kupujem ovo i jos placam sub

Just another mmo...

Ne znam odakle da počnem sa komentarisanjem ovako nemušto sklepane kritike, prepune nebuloza i neistina...

Citirao bih samo dve stavke koje definitivno zaslužuju 5 bambija za ogromnu količinu gluposti koje od njih proizilaze, a to je pre svega "dosađivanje do prve instance" - potpuno subjektivna stvar, a ako ti je baš toliko dosadno da ubiješ 15 malih mobova ili 3 BAMova i uzmeš dobru opremu, uvek možeš da se vratiš farmvillu prepunom "akcije i avanture"...

Takođe, komentar kako se do 20og levela ne menja izgled opreme o.O ??! Ili si kompulsivni lažov, ili nisi provalio kako se stavlja oprema, što je verovatniji scenario...
Uostalom, evo linka ka jednom fan sajtu pa sami prosudite koliki je varijetet opreme (oprema se menja na svaka 2-4 levela, putem questova ili običnim dropom mobova):

http://tera-online.cc/gallery/aman-m...man_m_l00.html

Na kraju krajeva, ne pada mi na pamet da pišem ovde hvalospeve o igri (iako ih zaslužuje), nego vas ohrabrujem da isprobate igru tokom naredne dve zatvorene bete ili u toku otvorene bete koja će se održati 19.04 - 24.04. na evropskim serverima, pa sami prosudite o kvalitetu...

p.s. Jedina stavka sa kojom bih se složio je mesečna pretplata, stvarno su ga preterali sa cenom... Ostaje nam da držimo palčeve da se i to promeni...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2012, 12:42   #83
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

E a umalo da zaboravim, evo jednog od "doooosadnih" bossova...

http://www.youtube.com/watch?v=qfGHC...ature=youtu.be
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2012, 16:23   #84
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Pa nista, pokazace vreme da li moze samo "true action combat" da prodje a ostalo nekako lici na jedan te isti mmo, nesto kao onaj AION sto su se isto mnogo nalozili. Ohrabrujem i ja da probaju, pa da vidim dal ce im biti zabavno. Qvest giveri > pokupis > ocistis ne 15 nego malo vise... pa tako u drugu zonu jovo nanovo. Neka dinamika u zonama...ne bas, ostali igraci "kradu" bitnog moba koji se spawnuje, cekaj na red.... i opet mrzim kad vidim nekog da mi je u zoni tamo gde bas ja treba da ubijem isto sto i on pa ko ce prvi da baci udarac.....Gde je tu jos i prica samo i one qvestove ko cita svaka mu cast. Nijedan mmo to dosad nije uspeo od mene da postakne pa ni TERA. Cistis instancu i nikako da padne tvoj drop, nemas nagradu, provodis mnogo vise vremena, samo re re...opet dok napokon ne ispadne a i tad ko zna rolujes 1. Mislim sve to ljudi ne gotive...drago mi je da ArenaNet to vidi xD Al dobro vreme je bilo kratko za igranje, nisam sve video.Kratka je bila beta 2 dana i kusur, ja sam se zabavljao u poslednjih par sati. Al dobro mozda sam to samo ja! Kao i RIFT, ajde da ubacimo inovaciju neku dinamiku, "riftove" i i i ....dzabaaa...ostalo je copy-paste. Okreni obrni, od mene za TERU

Jesam preterao za opremu, nije bas da ne znam da je stavim, bez brige. Bio sam strasan dps u prvoj instanci

Znaci neka inovacija, politicki sistem koji sam cuo al ostalo sto sam video grind festival i klasicne boljke danasnjih mmo-ova na koje su se ljudi izgleda vidim navikli?!. Mozda nije jos jedan propali korejski mmo za zapad...al konkurencija je strasna i nema sub (GW2). U svakom slucaju imace TERA sigurno svoju bazu igraca, pitanje je koliko dugo...Mada koliko vidim na ovom forumu nije nesto popularna. Mada mora da je to do sub-a xD

Ne znam koji mmo po izlasku nije imao zanimljive bosove. Mora da prodaju end-game.... Nisam ja ni rekao da su oni dosadni vec sve ostalo sto sam video u beti...tako da ne znam cemu to evo jedan od dosadnih bosova...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2012, 23:47   #85
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Tera online

uzmite free kljuceve za betu sa gamespot-a
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 17:19   #86
Nole
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Najjaci komentar u istoriji. Da a ja se ne sisam zato sto mi je kosa porasla . Pa ako je tako wow koliko se dugo igra trebao je do sada da postane f2p pre pet godina. Mozda neko od nas bi trebalo da obavesti blizzard da mu se vise isplati da ukine mesecnu predplatu.
Ne kapiras kako tziste funkcionise tako da je bolje da ne komentarises po pitanju toga.
Lotrou je F2P pomogao zato sto ljudi nisu ni hteli ni da ga probaju dok je bio P2P.
WoW je jako popularan tako da Blizzardu nema potrebe da predje na F2P (ne menjaj ono sto radi kako treba).
Takodje statistike pokazuju da su najprofitabilniji MMORPGovi upravo F2P.
Nole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2012, 17:29   #87
Nole
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Evo jedan odlican video koji prikazuje borbu u Teri na visokom lvlu.
Obratite paznju kako lik koji je snimao izbegava udarce od bossa (warrior klasa).
Takodje imajte na umu da mu je ping preko 300 posto igra iz Korejsku verziju iz SAD.

http://www.youtube.com/watch?v=GPE6w...feature=relmfu

U pitanju je easy mode dungeon, a ima i hard mode verzija.
Nole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2012, 17:41   #88
Spython
Član
 
Član od: 27.1.2011.
Poruke: 38
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 18 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Za sat vremena pocinje TERA beta giveaway na gamersbook-u sa 500 kljuceva


Spython je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 12:11   #89
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Hej narode, jedna mala informacija - open beta počinje 19og i traje do 24og, vidimo se

Btw, kako objašnjavate činjenicu da igra nije imala nikakav review do sada ni u jednom broju sveta kompjutera, iako je najavljivana 2-3 godine unazad od strane razvojnog tima, a i prošlo je 5 zatvorenih beta do sada...!?!
Čini mi se da malo nije fer s obzirom da se određene mmo igre (mnogo jeftinije i manje lepše) prate i makar spominju po rubrikama... Plašim se da će u Srbiji ova sjajna igra ostati anonimna samo zbog pukog odsustva reklame i kritika po časopisima, iako zaslužuje, ako ne najbolje, a ono bar dobre ocene...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 13:11   #90
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Bio je jedan kratak clanak u "Najave" rubrici o Teri, ako se ne varam. Review igre ne moze da se radi, jer igra jos nije izasla, moze samo preview, ali cisto sumnjam da je neko iz SK-a igrao betu. Ili ako Kuzma govori korejski, pa da odradi review korejske igre. Nije bilo ni SWTOR review-a. A s obzirom da evropsku Teru izdaje cuveni Frogster, na ciji pomen svi beze kao djavo od krsta, cisto sumnjam da ce se jos neko baviti Terom.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 18:19   #91
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ok, nisam iskoristio tačan termin, big deal, poenta je da do sada nije bilo nikakve ozbiljnije najave niti preview-a!
Sledeća stavka je moje zaprepašćenje prethodnim komentarom u vezi sa zatvorenim betama koje su navodno na "korejskom", KOREJSKOM?!? WTF!?! To zapravo govori koliko naši ljudi nisu upućeni u Teru, tj. kako nema nikakve reklame za igru...

Dakle, od februara ove godine održano je 5 američkih i 5 evropskih zatvorenih beta na ENGLESKIM, NEMAČKIM I FRANCUSKIM serverima, dakle igra je prilagođena tim jezicima, kakav bre korejski?!? A sledi i open beta koja će trajati nekoliko dana počev od sutra (19.04.)...

Sa druge strane, vidim da se za sledeći broj S.K. najavljuje opsežan prikaz igre guild wars 2 koja je do sada imala samo jednu zatvorenu betu i planira release tek krajem godine... Da se razumemo, ne sumnjam da će GW2 da bude sjajna igra, pratim najave i novosti o igri, takođe sam igrao i prvi GW i nadam se da ću da odigram i neku GW2 betu, ali jednostavno nije fer koliko se Tera stavlja u anonimu...

Samo hoću da spomenem da je Tera, kao i većina mmorpg-a koji nam dolaze iz Koreje/Japana, grafički van svake konkurencije (koristi unreal 3 engine), prepuna je detalja ali ne u onom šljašteće-epileptičnom maniru, već sa prirodnim bojama i efektima koji su u funkciji svake zone, i možda najbitnija stavka je da je u velikoj meri prilagođena za zapadno tržište, što znači - mnoooogo manje grindanja, mnogo manje obnaženih pedo-devojčuraka i degutantne anime erotike, a mnogo više instanci, bossova i zabave koristeći real action combat (mora da se nišane protivnici, nema autolocka, što je dodatno zanimljivo za healere , dinamičan PvP + odlična muzička podloga, što dodatno poboljšava atmosferu i “pumpa adrenalin” itd, itd...


Al’ da ne davim više – samo molim da se ne šire više dezinformacije o igri koja je inače u zapećku, nego pogledajte malo po tjubu ili iskoristite open betu pa onda komentarišite...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 19:11   #92
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Zaboravljas da je korejska Tera vec izasla...na to je Altas mislio. Nece niko raditi review igre u beta fazi jer je samo korejska final. Tera je samo kod nas ostala nezapazena..bez brige, stranci lude za istom i bice igraca. Probao sam igra je vrlo inovativna u nekim stvarima i deluje solidno, ali meni licno nije leglo to sto sam video..a da me pitas sta mi se tacno ne svidja nisam siguran da bih mogao precizno da odgovorim. E da, zaboravih postoji jedan veci review doduse korejske verzije, al' na engleskom...prelistaj ovu temu tamo negde od prvih strana, pa ces naci ako to nisi ranije video.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 19:12   #93
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Da si ti meni ziv i zdrav GW2 izlazi po nekim najavama u junu eventualno julu. Sto se mene tice sa grinderskim Korejancima sam zavrsio u AIONU tako da necu ni da se mucim da igram betu u TERI iako je mozda bolja od predhodno pomenutog. Samo jednostavno ne mogu da ubijam po 15 mobova u jednom questu... Ko ima zivce za grind navali jos malo pa nestalo.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 19:26   #94
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Daleko je Tera od grind festa (barem ova naša zapadnjačka varijanta)... Igrao sam i Aion, i GW, i Lineage2 i Rift i da budem iskren u svim ovim igrama ima questova gde mora da se ubije određeni broj mobova da bi postigao nešto, negde je to lepšte upakovano u priču pa se ne oseti toliko kao da grindaš, a negde manje, ali je u svakom slučaju to neizbežno...
Samo ne dozvolite da vam ispiraju mozgove kako u GW2 nece biti grindanja, takve nebuloze mogu da progutaju samo najveći debili, ali još više me fasciniraju retardi koji sude o igri, a nisu je ni probali... Probaj pa sudi, objektivno...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 19:34   #95
nikola123
Veteran
 
Član od: 16.5.2009.
Poruke: 769
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 36 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Archive82 kaže: Pregled poruke
Daleko je Tera od grind festa (barem ova naša zapadnjačka varijanta)... Igrao sam i Aion, i GW, i Lineage2 i Rift i da budem iskren u svim ovim igrama ima questova gde mora da se ubije određeni broj mobova da bi postigao nešto, negde je to lepšte upakovano u priču pa se ne oseti toliko kao da grindaš, a negde manje, ali je u svakom slučaju to neizbežno...
Samo ne dozvolite da vam ispiraju mozgove kako u GW2 nece biti grindanja, takve nebuloze mogu da progutaju samo najveći debili, ali još više me fasciniraju retardi koji sude o igri, a nisu je ni probali... Probaj pa sudi, objektivno...
Vidim da si nov na forumu i da ti kazem da je ovo forum ljudi ovde razmenjuju misljenja tako da nekoga nazivati debilom zato sto iznosi svoje misljenje pa makar se razlikovalo od tvog nije u redu. Drugo kako nema kada upalis yt i ukucas tera ispadne ti video u kome lik radi quest ubij 10 zombija(tako nesto davno sam gledao video) a igra jos nije ni poce,a. A u GW2 iako bude grinda onda ce ga malo lepse upakovati i ovo sto je naveo ice u nekom od predhodnih postova. U cemu je poenta da igras MMORPG a da kada vidis drugog igraca da odmah pomislis ne evo ga ovaj sada ce da mi krade mobove. I mislis se koliko ce ti trebati da ubijes 10 mobova sa likom koji ti krade iste.
nikola123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 19:49   #96
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Vidim da si nov na forumu i da ti kazem da je ovo forum ljudi ovde razmenjuju misljenja tako da nekoga nazivati debilom zato sto iznosi svoje misljenje pa makar se razlikovalo od tvog nije u redu. Drugo kako nema kada upalis yt i ukucas tera ispadne ti video u kome lik radi quest ubij 10 zombija(tako nesto davno sam gledao video) a igra jos nije ni poce,a. A u GW2 iako bude grinda onda ce ga malo lepse upakovati i ovo sto je naveo ice u nekom od predhodnih postova. U cemu je poenta da igras MMORPG a da kada vidis drugog igraca da odmah pomislis ne evo ga ovaj sada ce da mi krade mobove. I mislis se koliko ce ti trebati da ubijes 10 mobova sa likom koji ti krade iste.
Jbg lik krenuo ostro kad si mu odma' u startu natrljao nos kako je Tera sh*t, a GW2 keva svih igara... Al' stvarno u skoro svakoj temi novijih igara mogu se zapaziti slichne izjave...ok zna se sta je GW2, zna to i on i ne moras mu trljati nos spustajuci rejting druge igre u sopstvenoj temi jos pogotovo ako mu se svidja igra. OK tebi se ne svidja..grind..ruzna...korejska..sta god..al' ima i finijih nacina da se to saopsti.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 20:00   #97
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ovo nije tema za GW2 i dal je ova igra bolja ili losija, OK je uporediti neke aspekte ali tu treba i stati. Mislim da ce Tera online imati svoju bazu igraca i da ce biti jos jedan mmorpg koji vredi isprobati. Ko nece, ne mora.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 20:19   #98
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ja Teru pratim jos dok nije ni korejska CB izasla... Tacnije - pratio, odustao sam od igre kad su objavili koji je izdavac kupio prava za EU. Neka, hvala, pre bih igrao americku verziju, nego ovi da mi je daju besplatno. A sto se tice EU/NA zatvorene bete, igrao sam EU jednu betu i svih 5 americkih...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 22:15   #99
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
nikola123 kaže: Pregled poruke
Vidim da si nov na forumu i da ti kazem da je ovo forum ljudi ovde razmenjuju misljenja tako da nekoga nazivati debilom zato sto iznosi svoje misljenje pa makar se razlikovalo od tvog nije u redu. Drugo kako nema kada upalis yt i ukucas tera ispadne ti video u kome lik radi quest ubij 10 zombija(tako nesto davno sam gledao video) a igra jos nije ni poce,a. A u GW2 iako bude grinda onda ce ga malo lepse upakovati i ovo sto je naveo ice u nekom od predhodnih postova. U cemu je poenta da igras MMORPG a da kada vidis drugog igraca da odmah pomislis ne evo ga ovaj sada ce da mi krade mobove. I mislis se koliko ce ti trebati da ubijes 10 mobova sa likom koji ti krade iste.
Žao mi je ako si se ti lično, ili bilo ko drugi od pristutnih osetio uvređenim mojim, malčice, oštrim metaforama. To moje spominjanje "debila" i "retarda" nije bilo upućeno nikome lično, ja sam samo naveo hipotezu da ako neko slepo poveruje u glasine ili lepo upakovanu žvaku izdavača, ili npr. donosi sud o štagajaznam halapenjo papričicama a nikada ih nije probao, po mojim standardima je (blago rečeno) "nepametan", tako da sebi u odbranu još jednom naglašavam da nijedna uvredljiva reč nije nikome lično upućena...
Tuđe mišljenje svakako da poštujem (sa nekim od prethodnih mišljenja nisam imao problem - lik je probao igru, objektivno ocenio, nije mu se svidela igra, cool bro`), ali i ja sam imam pravo na svoje mišljenje i na poštovanje istog od strane sagovornika...
Osvrnuo bih se na drugi deo tvog posta, a u vezi je sa "takmičenjem" igrača u ubijanju mobova... Ja se lično nisam susreo sa većim problemima tog tipa u toku svih 10 CBT-a, doduše desila se jedna situacija gde je na početku story questa postojao samo jedan quest monster, i respawn time mu je bio oko 1 min, pa je došlo do toga da je čekalo par desetina ljudi da se respawnuje da bi ga ubili, a pritom quest item dobija party koji ga je poslednji udario... Ali taj problem je rešen do sledeće bete, ubacili još par komata istog quest monstera i respawn je bio oko 20ak sekundi, et voila, vidi čuda velikoga, nije više bilo uskog grla... U svakom slučaju imaš na svakom serveru nekoliko kanala, pa ti uvek možeš da pređeš na onaj gde nema gužve... Hoću da kažem da se takve stvari rešavaju u hodu kada imaš dobar support team koji sluša zahteve korisnika...
Naravno, support na NA serverima je neuporedivo bolji od EU servera (frogster), ali je to mala cena koju bih platio da igram ovu sjajnu igru...
Poz!

Poslednja ispravka: Archive82 (19.4.2012 u 10:30)
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2012, 17:44   #100
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Tera online

probao betu, doša do 6 lvl-a i smorio se. Ne znam zašto, al' dalje nisam mogao.

@Archive82 novi si pa ne znaš, al' na ovom forumu ne smiješ ni pod kakvim uslovima pominjati GW2 u negativnom kontekstu.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Online Riziko KarloBasic Pravljenje igara 10 25.4.2009 10:02
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com