Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.6.2013, 12:44   #121
drzare
Član
 
Član od: 4.3.2010.
Lokacija: Београд
Poruke: 420
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 75 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
djosha kaže: Pregled poruke
ma kad ubacim windows 7 disk i krenem u instalaciju,onda vidim da nema particija ,sve je jedna sa mintom i jos jedna od 2g..nepoznatog fajl sistema
a on kaze da nije formatirao nista.

Edit:sad mi kaze brat sledece: Iznervirao se na windows 8.
Napravio mint live na usb,
digao mint sa usb,sve windows particije i fajlovi su bili dostupni.
Isao na instal mint sa desktopa ,isao da ne sacuva win 8
pitalo ga da unmountuje particije..on kliknuo yes
instalirao mint...podaci su jos bili tu i particije,sve dok nije restartovao
све ти је речено у подебљаном реду...
drzare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2013, 14:43   #122
despot77
Veteran
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 562
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 128 puta na 109 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku despot77
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Smooth Operater kaže: Pregled poruke
Nov sam u Linux svetu tj,tek imam plan da udjem
Skinuo sam 64 bitnu cinnamon i formatirao i iskopirao na flesku kao sto dizem windows vec godinama..i nece da butuje?Zasto..gde gresim?
Za kreiranje boot-abilne fleške koristi program UNetbootin ... štikliraš Diskimage, odabereš iso file linuxa, dole odabereš flešku, OK, sačekaš malo i to je to...
despot77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2013, 19:17   #123
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Ok, iznerviran sam...prvo je UNetbootin br5ao i sistem nije hteo da se podigne sa fleške, pa sam narezao ISO na DVD...a onda me je sačekala poruka da Secure Boot nije aktiviran i Kernel Panic. Setio sam se nečega na šta sam naleteo dok sam se raspitivao o distroima i skontao da se Mint ne slaže sa UEFI BIOS-om koji moja ploča ima...

Sad, postoje rešenja koja uk5učuju prebacivanje HDD-a iz GPT u MBR mod (nisam skontao da li bi to obrisalo podatke sa celog HDD-a ili samo sa particije koju sam odvojio za Linux), bootovanje u Legacy, ne UEFI modu zatim bootovanje preko GRUB2-efi loadera...sve to mi je relativno nejasno i nemam pojma kakve bi posledice pet5anje sa tim ostavilo po HDD, ostale particije i sistem u celini, niti sam najsigurniji kako da sve to izvedem.

Da skratim: imam SSD na kome mi stoji Win 7 i tu neću ništa da diram. Na HDD-u imam E particiju na kojoj sam odvojio 100GB (unallocated) prostora za Linux. E, sad...da li Linux uopšte mogu da instalujem na unallocated space, hoće li on na tom prostoru napraviti particije pri instalovanju, ili moram prvo da sam napravim particiju? Kako da sa što manje pet5anja instalujem Mint 15 na UEFI mašinu i da imam normalan dual-boot sa Win 7? Ili da zamočam Mint i nađem distro sa UEFI podrškom...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2013, 21:25   #124
herrnikolic
Član
 
Član od: 14.12.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 393
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 29 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko AIM-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko MSN-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Yahooa korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Skypea korisniku herrnikolic
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke

Šta neće sa skajpom?
Imaš ga u programima da ga dodaš ili ako oćeš baš imaš ga i u sinaptik menadžeru (system/admin) koji je još bolji gde ga samo štikliraš i klikneš apply.
uradim ovako http://www.youtube.com/watch?v=kOQio7CTkR8 i izbaci gresku da nije staliran

nego,zar ne treba da imam oznake ovih particija,ovde nudi samo delete part.mozda bih mogao to da uradim,cisto da bih video hoće li onda samo w7 da se bootuje.a posle da ubacim ponovo ili mintić ili neku drugu verziju linuksa..
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Capture.JPG
Viđeno:	58 puta
Veličina:	57,8 KB
ID:	46745  
herrnikolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 1:16   #125
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Eh da ima i gdebi instaler jos lakse ko na vindozi.
Kad sam ja to ranije instalirao nije mislim bilo tako ali dobro jos bolje.

Kakvu gresku? Sta pise?
Jel si skinuo za Ubuntu?
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2013, 22:01   #126
nickaveli
Član
 
Član od: 15.4.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 34 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Instalirao sam Linux Mint pre neki dan, i sad bas malo pre kad sam upalio program "Disk utility" pise SMART Status: Disk has a few bad sectors. Da li mozda ovaj program gresi ili je stvarno istina ovo sto prijavljuje ? Guglao sam malo i pokusao sam da pokrenem fsck da proverim HDD ali nikako da uspem sa tacnom komandom pa je l' zna neko tacno sta treba da unesem u terminal da proveri ceo HDD ? i jel zna neko mozda kako da resim ovaj problem ? evo i slika:
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Screenshot from 2013-06-27 21:47:55.jpg
Viđeno:	59 puta
Veličina:	93,6 KB
ID:	46748  
nickaveli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 9:16   #127
herrnikolic
Član
 
Član od: 14.12.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 393
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 29 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko AIM-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko MSN-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Yahooa korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Skypea korisniku herrnikolic
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Eh da ima i gdebi instaler jos lakse ko na vindozi.
Kad sam ja to ranije instalirao nije mislim bilo tako ali dobro jos bolje.

Kakvu gresku? Sta pise?
Jel si skinuo za Ubuntu?
ovaj ubuntu i prošli put mi je delovao nepregledan.ima spisak programa a ne znam gde su,kako da ih pokrenem.na mintu sam mogao da ih koristim

eis sad...morao bih onda opet da probam.ok prebacicu se u lin da vidim sta kaze.
herrnikolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 11:00   #128
Dare01
Veteran
 
Član od: 18.6.2010.
Lokacija: Sremska Mitrovica, Srbija
Poruke: 522
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 121 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
nickaveli kaže: Pregled poruke
Instalirao sam Linux Mint pre neki dan, i sad bas malo pre kad sam upalio program "Disk utility" pise SMART Status: Disk has a few bad sectors. Da li mozda ovaj program gresi ili je stvarno istina ovo sto prijavljuje ? Guglao sam malo i pokusao sam da pokrenem fsck da proverim HDD ali nikako da uspem sa tacnom komandom pa je l' zna neko tacno sta treba da unesem u terminal da proveri ceo HDD ? i jel zna neko mozda kako da resim ovaj problem ? evo i slika:
Bojim se da ne greši. Isto se i meni desilo ranije samo što je kod mene bilo 5 loših sektora. A primetio sam da nešto nije u redu sa hardom kad nisam mogao da pustim filmove i serije koje sam nedavno skinuo. One koje su na hardu bile od ranije puštao sam bez problema. Tad sam pokrenuo taj Disk Utility i video da imam 3, a ubzo i 4 pa zatim 5 loših sektora. Na tvom mestu ja bi važne podatke pod hitno prebacio na drugi hard.
Dare01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dare01 na korisnoj poruci:
nickaveli (29.6.2013)
Stara 29.6.2013, 11:20   #129
Dare01
Veteran
 
Član od: 18.6.2010.
Lokacija: Sremska Mitrovica, Srbija
Poruke: 522
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 121 puta na 106 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
herrnikolic kaže: Pregled poruke
uradim ovako http://www.youtube.com/watch?v=kOQio7CTkR8 i izbaci gresku da nije staliran

nego,zar ne treba da imam oznake ovih particija,ovde nudi samo delete part.mozda bih mogao to da uradim,cisto da bih video hoće li onda samo w7 da se bootuje.a posle da ubacim ponovo ili mintić ili neku drugu verziju linuksa..
Ako koristiš Ubuntu otvori Ubuntu Software Center i traži Skype.
Dare01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 16:11   #130
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Linux Mint...

Pitanje za majstore Iz windowsa sam pomocu LiLi-ja napravio MINT 15 cinamon flesku. Trenutno kuckam iz te live verzije. Kada hocu da instaliram na hard (imam dva harda, na prvom imam win i posebnu particiju u ext4 za linux, na drugom je NTFS sa muzikom, filmovima...), poznaje samo ovaj drugi hard i samo mi njega nudi za instalaciju. Iako iz "Computer" vidi sve particije, za instalaciju hoce samo da mi "pojede" moje drage filmove... Ne poznaje mi ni C: sa win-om ni tu particiju za linux (inace, na njoj ima 25GB prostora, te to ne bi trebalo da je problem). Neka ideja
I da dodam... isto mi se desilo kad sam pokusao PCLOS novi...
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 16:25   #131
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Spawn BG kaže: Pregled poruke
Pitanje za majstore Iz windowsa sam pomocu LiLi-ja napravio MINT 15 cinamon flesku. Trenutno kuckam iz te live verzije. Kada hocu da instaliram na hard (imam dva harda, na prvom imam win i posebnu particiju u ext4 za linux, na drugom je NTFS sa muzikom, filmovima...), poznaje samo ovaj drugi hard i samo mi njega nudi za instalaciju. Iako iz "Computer" vidi sve particije, za instalaciju hoce samo da mi "pojede" moje drage filmove... Ne poznaje mi ni C: sa win-om ni tu particiju za linux (inace, na njoj ima 25GB prostora, te to ne bi trebalo da je problem). Neka ideja
I da dodam... isto mi se desilo kad sam pokusao PCLOS novi...
Da li je ta particija koju si odvojio za Linux obeležena kao /boot? Možda si zeznuo sa particionisanjem prostora za Linux pa ti je boot particija završila na drugom disku...

Ja isto imam dva diska ali sam Linux smestio na drugi disk. Možda mi je lakše da oba natrpam na SSD, makar Linuxov /boot i /root, a ostatak na drugi disk, ako može...ne znam. Linux gurui su tihi ovde...

Inače, uspeo sam da uspešno napravim dual boot sa Winom na UEFI sistemu (tnx, Boot Repair) ali kad sam pokušao da instalujem drajvere za grafičku, uz pomoć jednog uputstva s Neta, nešto nije ispalo kako treba i sad dobijam crni ekran sa donjom crtom u gornjem levom uglu kad probam da bootujem Linux...Win se podiže normalno... *sigh*

Oh, Linux, why art thou so hard...provaliću već. Još uvek razmiš5am da probam Mageiu, PinguyOS ili Elementary OS...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 16:34   #132
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Da li je ta particija koju si odvojio za Linux obeležena kao /boot? Možda si zeznuo sa particionisanjem prostora za Linux pa ti je boot particija završila na drugom disku...
Ne verujem da to ima veze... On bi trebalo da prikaze tu particiju, pa da izaberem hocu li je ponovo formatirati ili ne, medjutim,

Poslednja ispravka: Spawn BG (29.6.2013 u 16:45)
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 16:48   #133
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Pogledaj da li ima izbor hardova u toku instalacije kada dođeš do particionisanja. Verujem da je tebi default selektovan taj drugi hard pa nema prvog. Jer da je neka greška, sigurno ne bi prikazivao te particije inače u sistemu.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 17:10   #134
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Linux Mint...

Ne daje mi uopste da biram... samo sdb... gparted vidi oba diska (sda na kome su win i linux particija i sdb sa podacima), Computer vidi i C: i taj ext4, ali kad hocu da instaliram ne, samo sdb, nigde ne mogu da promenim.
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 21:50   #135
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Oh, Linux, why art thou so hard...provaliću već...
Evo to je ta rečenica koja je mene privukla da dalje petljam jedino što ja posle te rečenice volim onu "sad više ne moram ništa da radim godinama"

Citat:
Spawn BG kaže: Pregled poruke
Ne daje mi uopste da biram... samo sdb... gparted vidi oba diska (sda na kome su win i linux particija i sdb sa podacima), Computer vidi i C: i taj ext4, ali kad hocu da instaliram ne, samo sdb, nigde ne mogu da promenim.
A da recimo pod uslovom da imaš kantu,
uzmeš malo šrafenciger u ruke i otvoriš istu i otkačiš taj disk na koji ne želiš da instalira pa onda da probaš ponovo??
(ugasi kom pre toga naravno )
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 23:10   #136
VlaK
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Lokacija: Ravangrad
Poruke: 358
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 91 puta na 60 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Vidim da se ovde mnogi bune oko instaliranja Minta na hard disk, i pri tome se boje da im ta instalacija ne obriše Wondows i podatke koji se nalaze na drugoj particiji ili drugom disku. Kada pokušate da instalirate mint (ili neki dtugi linux) na hard disk, i kada instalacija dođe do dela gde se bira particija (hard) na koji se instalira idite na opciju "Something Else". Tu se onda otvara prozor programa GParted gde se igrate sa particijama. Za Linux su vam generalno potrebne dve paticije: jedna za root (obeležava se sa "/") i Swap particija. Swap je nešto kao Page file u Windowsu. Ja imam 2 giga memorije na kompjuteru i Swap sam stavio 4 giga, ali nisam primetio da je ikada korištena. Uglavnom se preporučuje da se stavi duplo od ram memorije, sa tim da ako imate više od 2 giga rama, što danas svi imaju Swap stavite na 4 giga. Često se preporučuje da se napravi još jedna particija (Home particija), gde se nalaze svi podaci i podešavanja programa korisnika. Pa ako želite da probate neku drugu distribuciju samo pri instaliranju iste ne formatirate Home particiju i odaberete isto korisničko ime i sva podešavanja i podaci su i dalje tu.

Znači kada instalirate linux napravite 3 particije. Prva je root particija (/) i na njoj se nalazi sistem i programi, druga je Home particija sa podacima i podešavanjima i treća je Swap particija. Za root particiju je dovoljno oko 20-30 giga. Particije sa Windowsom (C i eventualno drugo particiju sa filmovima muzikom i ostalim stvarima ne dirate i Linux će ih videti sasvim normalno. Nema poterbe za drugim hard diskom, i isključivanjem istoga, samo je bitno da se Linux instalira posle Windowsa i Grub će prepoznati Windows i ponudiće da se digne Win prilikom paljenja kompa. Ja imam jedan hard od 500 giga i na njemu imam Win 7 i još 3 Linux distribucije i jednu particiju za podatke. Sve radi kako treba.
VlaK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2013, 23:13   #137
djosha
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Surdulica,periferija ..skoro pa centar
Poruke: 511
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 87 puta na 61 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
drzare kaže: Pregled poruke
све ти је речено у подебљаном реду...
Samo da kazem da sam vratio sve podatke sa harda programom get data back
Tako sto sam convertovao linux particije u NTFS ,potom ih pobrisao>>spojio u jednu >>ubacio hard u drugi komp,i odradio full recovery partitions sa gore navedenim programom(ljubi ga bata djosha).Oko 100 g je spaseno, a za burazera sam koknuo password od jedno 20-tak slova simbola i drugih kukica na tastaturi ,hehe
djosha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2013, 8:53   #138
drzare
Član
 
Član od: 4.3.2010.
Lokacija: Београд
Poruke: 420
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 75 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
djosha kaže: Pregled poruke
Samo da kazem da sam vratio sve podatke sa harda programom get data back
Tako sto sam convertovao linux particije u NTFS ,potom ih pobrisao>>spojio u jednu >>ubacio hard u drugi komp,i odradio full recovery partitions sa gore navedenim programom(ljubi ga bata djosha).Oko 100 g je spaseno, a za burazera sam koknuo password od jedno 20-tak slova simbola i drugih kukica na tastaturi ,hehe
видиш, брисање партиција си могао и са инсталационог диска/усб-а да одрадиш без конвертовања у ntfs и можда би имао и већи постотак повраћених података...
drzare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2013, 11:31   #139
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
VlaK kaže: Pregled poruke
...
Nisi me razumeo izgleda ili se ja nisam dobro izrazio...
Dakle, imam dva hard diska: na prvom su win particija (na kojoj je naravno win koji radi, ovaj put kucam sa njega) i linux particija. Na drugom je ceo hard jedna ntfs particija. MINT i PCLOS mi uopšte ne nude prvi disk za instalaciju (dakle, ni da gazim win ni onu linux particiju) već samo disk 2. Za probu sam stavio Puppy na fleš, pokrenuo ga, kao fol hoću da ga instaliram i on mi sasvim normalno nudi sve: hoću li da gazim C: (sda1, win), sda2 (linux particija) ili ovaj drugi hard (ntfs)... Inače, kod MINT-a sam išao na ono "something else", ali nije vredelo, ne daje mi da izaberem prvi hard (a vidi ga kad otvorim "Computer") .
Zašto Puppy hoće, a MINT neće? Da li da ipak narežem na DVD (da li uopšte ima veze, da nije zbog toga što je sa fleša?) pa sa DVD da pokušam instalaciju ili da probam nešto drugo?
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2013, 18:24   #140
drzare
Član
 
Član od: 4.3.2010.
Lokacija: Београд
Poruke: 420
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 75 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint...

Citat:
Spawn BG kaže: Pregled poruke
Nisi me razumeo izgleda ili se ja nisam dobro izrazio...
Dakle, imam dva hard diska: na prvom su win particija (na kojoj je naravno win koji radi, ovaj put kucam sa njega) i linux particija. Na drugom je ceo hard jedna ntfs particija. MINT i PCLOS mi uopšte ne nude prvi disk za instalaciju (dakle, ni da gazim win ni onu linux particiju) već samo disk 2. Za probu sam stavio Puppy na fleš, pokrenuo ga, kao fol hoću da ga instaliram i on mi sasvim normalno nudi sve: hoću li da gazim C: (sda1, win), sda2 (linux particija) ili ovaj drugi hard (ntfs)... Inače, kod MINT-a sam išao na ono "something else", ali nije vredelo, ne daje mi da izaberem prvi hard (a vidi ga kad otvorim "Computer") .
Zašto Puppy hoće, a MINT neće? Da li da ipak narežem na DVD (da li uopšte ima veze, da nije zbog toga što je sa fleša?) pa sa DVD da pokušam instalaciju ili da probam nešto drugo?
Отвори Г-партед(покрени систем у лајв режиму ) па пробај да форматираш 1 хард диск... Наравно, само провери да ли прихвата команду без да стварно форматираш уколико не желиш да изгубиш податеке.
Минт као и Убунту и све друге дистрибуције намењене обичним корисницима не дају сва права кориснику који користи систем са преносног носача меморије, док Папи (Puppy linux) даје администраторске дозволе и кориснику у живом режиму.
drzare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Linux za pocetnike Nemanja Inc Slobodni softver 9 3.6.2011 7:26
Debian 5,Linux Mint 8 ili Linux Mint Debian Nemanja Inc Slobodni softver 9 23.3.2011 23:10
Linux Mint, Windows, dualboot RAJIC Slobodni softver 6 25.11.2010 17:58
Linux Mint 7 Gloria despot77 Slobodni softver 10 9.12.2009 13:00
Poker na FB i linux mint 6 KDE 4.2 despot77 Slobodni softver 0 14.5.2009 10:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com