Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Pregled rezultata glasanja: Najbolji strani glumac je...?
Al Pacino 40 29,63%
Robert de Niro 32 23,70%
Antony Hopkins 26 19,26%
Jack Nicholson 18 13,33%
Harrison Ford 17 12,59%
Robin Williams 11 8,15%
Johnny Depp 35 25,93%
Clint Eastwood 14 10,37%
Tom Hanks 24 17,78%
Samuel L. Jackson 19 14,07%
Sean Connery 33 24,44%
Christopher Walken 10 7,41%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 135. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2007, 13:25   #41
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

DA!Zasto sir Sean Connery ima ovako malo....
Mislim covek je legenda!
EDIT:Ova moja poruka vise nema smisla,posto je doticni gospodin u medjuvremenu dospeo na 2. mesto

Poslednja ispravka: next (23.2.2007 u 22:47)
next je offline  
Stara 8.2.2007, 23:10   #42
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

izbor je neverovatan, ali gde je cage?
Belfegor je offline  
Stara 9.2.2007, 2:27   #43
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Ljudi, a gde je Gari Oldmen? A Zan Reno?
Apostol je offline  
Stara 9.2.2007, 20:03   #44
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Dvoumila sam se između Al Pacina i Anthony Hopkinsa, ali mi je ipak ovaj drugi draži, zbog uloge u filmu "Remains of the day". Inače, od mlađih, poštujem Johnny Deppa, jer iza sebe ima puno uloga koje se međusobno veoma mnogo razlikuju, a svaku od njih je odigrao maksimalno uverljivo, pa se nadam da će i on za jedno 15-20 uloga biti prvi na jednoj ovakvoj listi
Mrka Kapa je offline  
Stara 9.2.2007, 22:40   #45
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

al pacino je najveci car i normalno dobija moj glas,antony je glumio u mom licno omiljenom filmu (kad jaganci utihnu) pa dajem i njemu glas, de niro ima fantasticne filmove (najbolji su oni koji je snimio pod dirigentskom palicom scorsesea) i dobija glas, johnny dobija glas jer je najmladji na listi a imao je najrazlicitije uloge u kojima se odlicno snasao, isto kao i tom hanks- reziser i glumac (forest gamp), samuel je drugi najbolji crni glumac, odmah posle denzela, i sean, matori shkot dobija glas kao najsarmantniji glumac ikad!!!
Toliko od mene.

Poslednja ispravka: Iris (9.2.2007 u 23:38)
Belfegor je offline  
Stara 23.2.2007, 22:30   #46
giga
Član
 
Član od: 17.2.2007.
Poruke: 53
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Za mene je Clint Eastwood jedan od dobrih glumaca.Narocito mi se svidjaju njegovi vesterni DOBAR,LOS,ZAO;ZA SAKU DOLARA
giga je offline  
Stara 7.7.2007, 2:53   #47
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
giga kaže: Pregled poruke
Za mene je Clint Eastwood jedan od dobrih glumaca.Narocito mi se svidjaju njegovi vesterni DOBAR,LOS,ZAO;ZA SAKU DOLARA
Ja sam isto glasao za njega...Ajoj kako volim te vesterne, samo steta sto se sada manje prikazuju na telki, skoro nimalo...
_RaZoR_ je offline  
Stara 7.7.2007, 3:00   #48
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
_RaZoR_ kaže: Pregled poruke
Ja sam isto glasao za njega...Ajoj kako volim te vesterne, samo steta sto se sada manje prikazuju na telki, skoro nimalo...
I ja volim vesterne, al ne volim Istvudove, nego Sergio Leoneve Inace, meni se cini da bas ovih dana ide ciklus Istvudovih vesterna na RTS (mozda sam to utripovao ).

Inace, ja sam glasao za De Nira, jer je najveci majstor - covek moze da odglumi sve (jedini koji to moze na planeti Zemlji) i za Jacka Nicholsona, jer je najveca faca (mada je i Sam Jackson blizu).
caine je offline  
Stara 7.7.2007, 3:14   #49
canon
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
izbor je neverovatan, ali gde je cage?
Stvarno, Iris, cudi me da si njega zaboravila. Veoma cenjen glumac i od strane publike i od strane kriticara.

Sa ponudjene liste (i uopste) najvise gotivim de Nira.

Al Pacino me je odusevio glumom u filmu "Djavolji advokat" u sceni pri kraju kada ubedjuje Rivsa da zacne antihrista. Takvo "unosenje" u ulogu nisam cesto vidjao .

Ma svi sa liste su sjajni, osim mozda Eastwood-a koji ima prlicino slicne uloge u skoro svim svojim filmovima (mracni, gadni baja sa kojim nema zaje*ancije). Ispravite me ako gresim.

Poslednja ispravka: canon (7.7.2007 u 3:34)
canon je offline  
Stara 7.7.2007, 3:28   #50
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Pre nego što nastavite sa diskusijom, mala napomena:
Tema je nastala pre 7 meseci. Nema svrhe žaliti se sada o tome ko nije upao na listu. Ako vaš omiljeni glumac nije tu, ne znači da će vam se manje sviđati. Ne mora svaka druga poruka da krene sa: "A zašto ga nema...."
Dakle, ako je neko i izostao sa glasanja, vi imate priliku da ga predstavite. Ne morate odmah da dižete galamu.

Ugodno kucanje.
Ocelot je offline  
Stara 7.7.2007, 3:42   #51
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Da nekog predstavimo? Hmm... mozda Bane Vidakovic Covek je srpski Bill Murray, uvek me odusevi sa onim njegovim slaganjem faca. Nema ludjeg lika od njega medju domacim glumcima, mada covek nije strani glumac pa razumem zasto ga nema na listi.

Kad vec spominjem Murraya red je da nesto kazem i o njemu. Elem, mozda nije narocito dobar glumac, ali je zato po mom skromnom misljenju najsmesniji covek na planeti. Fura svoj jedinstveni stil u svakom filmu, nema nikog ko bi mogao da mu parira (cak ni Bane, on samo podseca na njega).

@ canon
U pravi su za Eastwooda, on jedino takve uloge ume da glumi (a i jedino takve uloge i glumi)... Mada je uber-cool u Prljavom Hariju.
caine je offline  
Stara 7.7.2007, 4:45   #52
Ulmawen
Starosedelac
 
Član od: 6.4.2007.
Lokacija: Narquelion la.. tu y aldalin Kortirionwen
Poruke: 1.360
Zahvalnice: 484
Zahvaljeno 920 puta na 515 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Rutger Hauer, uvek i svuda. Taj čovek je takva pojava da čak i kad se pojavi i u nekoj bljuvotini od filma, isti dobije na harizmi. I, naravno, Bruce Campbell! Čovek kome treba dodeliti Oskara, ako ništa drugo, ono zato što je sam sebi treskao tanjire o glavu, tukao devojku banderom isl.
A od ovih ponuđenih... Sean Connery i Johnny Depp.
Ulmawen je offline  
Stara 7.7.2007, 9:06   #53
banep
Član
 
Član od: 21.3.2007.
Lokacija: N.Pazova
Poruke: 61
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Ja glasah za Johny Deppa. Stvarno su neverovatne njegove transformacije iz uloge u ulogu. Neverovatna rola u filmu Fear and Loathing in Las Vegas je na mene ostavila najveci utisak, mada u gotovo svakom filmu ostavi specifican utisak.Pomenuo bih jos i Secret window,Blow,From Hell i naravno Pirate sa kariba.Vecina glumaca sa liste su stvarno vrhunski tako da nije ni bitno ko je prvi.Mozda bih jedino pomenuo Kevina Spaceya koji bi meni bio na drugom mestu.
banep je offline  
Stara 7.7.2007, 12:18   #54
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Nije na listi, ali meni je najbolji glumac Brad Pitt.
Na zalost, za mnogo ljudi je prva asocijacija na Brada Pitta njegov fizicki izgled, uz totalno zanemarivanje njegovih glumackih sposobnosti.

Jednostavno receno, filmovi u kojima je on glavna, ili jedna od glavnih uloga, su mi i najbolji koje sam gledao:
Troy, Fight Club, 12 Monkeys, Snatch, Ocean's Eleven, Spy Game, The Mexican, Mr. and Mrs. Smith, Seven Years in Tibeth, Se7en...

Glumio je najraznovrsnije moguce i nemoguce likove: detektive, spijune, ludake, ubice, Ahila, cigane, prevarante, mafijase...
P.S. Ako mi neko tacno definise ko je ili sta je lik koga glumi u Fight Club-u, svaka mu cast
FooFighter je offline  
Stara 7.7.2007, 12:36   #55
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Cool Re: Najbolji strani glumac

Ja glasam za Jhonny Deppa a gde su ostali?
npr. Pamela Anderson
masteri je offline  
Stara 7.7.2007, 12:39   #56
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
P.S. Ako mi neko tacno definise ko je ili sta je lik koga glumi u Fight Club-u, svaka mu cast
Igramo se kviza? Super! Tyler Durden (Brad Pitt) je alter ego (iliti druga licnost) glavnog junaka koga glumi Edward Norton. Zanimljivo je da se pojavljuje par puta pre scene u avionu (kao slika) samo na delic skunde. To su momenti kada protagonista pocinje transformaciju i razvija tu drugu licnost...

Odlican film...

Poslednja ispravka: GoranSTX (7.7.2007 u 12:40) Razlog: malo sredjivanja
GoranSTX je offline  
Stara 7.7.2007, 13:10   #57
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
Igramo se kviza? Super! Tyler Durden (Brad Pitt) je alter ego (iliti druga licnost) glavnog junaka koga glumi Edward Norton. Zanimljivo je da se pojavljuje par puta pre scene u avionu (kao slika) samo na delic skunde. To su momenti kada protagonista pocinje transformaciju i razvija tu drugu licnost...

Odlican film...
Ha ha, nisam mislio da zapocnemo kviz, samo sam hteo da naglasim koliko je neobicna/nestandardna/originalna uloga koju u tom filmu igra Brad Pitt (maestralno).

I da, Edward Norton je extra glumac. Jel' zna neko kako se zove film, gde sa de Nirom igra glavnu ulogu... ono kada pljachkaju banku, valjda u Kanadi?? Odlican je film, bas mi se gleda. Ako neko zna moze i na PM, da ne bude Offtopic.
FooFighter je offline  
Stara 7.7.2007, 13:21   #58
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
I da, Edward Norton je extra glumac. Jel' zna neko kako se zove film, gde sa de Nirom igra glavnu ulogu... ono kada pljachkaju banku, valjda u Kanadi?? Odlican je film, bas mi se gleda. Ako neko zna moze i na PM, da ne bude Offtopic.
The Score je film, ne sećam se kako su ga preveli kod nas.
Mrka Kapa je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mrka Kapa na korisnoj poruci:
FooFighter (7.7.2007)
Stara 13.7.2007, 21:00   #59
che daboli guz
Banned
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: http://www.fotoklub.info
Poruke: 694
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 190 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Citat:
FooFighter kaže: Pregled poruke
Ha ha, nisam mislio da zapocnemo kviz, samo sam hteo da naglasim koliko je neobicna/nestandardna/originalna uloga koju u tom filmu igra Brad Pitt (maestralno).

I da, Edward Norton je extra glumac. Jel' zna neko kako se zove film, gde sa de Nirom igra glavnu ulogu... ono kada pljachkaju banku, valjda u Kanadi?? Odlican je film, bas mi se gleda. Ako neko zna moze i na PM, da ne bude Offtopic.
-----------------------------------------------------
Edvard Norton jeste odlican glumac i zaista je rodzen za negativca kao sto se ispostavilo u njegovoj karijeri.Medzutim ja ga bas i ne preferiram ... zamisli te sta sam gledao prije pola-do jedne godine na holandskoj televiziji.

Radilo se o intrevjuu u vezi rezisera filma American History X kao i ljudi koji su cinili ekipu.Sam dokumentarac nebi ni bio zanimljiv da reziser nije izgledao nesvakidasnje....totalno prekriven tetovazama,kost kroz nos ,celav...kao da je jedan od aktera filma. A sam vrh cini to Da je po zavrsetku snimanja filma bilo zabranjeno reziseru filma da bude u sobi za montazu i to sve zbog Edvarda Nortona koji je to preuzeo u svoje ruke.E pa zamislite i pokusajte se staviti na mjesto rezisera da vam neki poznati glumac uzme posao iz ruku samo time sto je on neko a vi niko.Fuj i to mi je amerika-AZRA
che daboli guz je offline  
Stara 15.7.2007, 1:20   #60
Dollar
Novi član
 
Član od: 22.1.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najbolji strani glumac

Posto na listi nema po meni dva najaca glumca danasnjice Denzela Washingtona i Brad Pitt-a glasao sam za Depp-a jer ima najvecu moc transformacije u istoriji filma.
Dollar je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Bilijar Jack Sparrow Sportske simulacije 40 14.10.2016 8:20
Najbolji programski jezik Andross Programiranje 11 23.7.2006 20:30
Najbolji Website! Teva Zanimljive Web lokacije 21 6.5.2006 16:57
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com