Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.8.2016, 10:48   #61
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Pa zašto onda ljudi kupuju XboX One?
Zašto se opet poteže priča nije mi jasno da je PS4 najbolja multiplatform konzola?

Ovo je tema za Xone ne PS4.
XboX One Scorpio će imati svoje adute i sigurno će biti uspješna konzola.
To što neke exkluzive izlaze i za PC ide samo u prilog XboX One/Scorpio korisnicima jer svi dobro znamo kakve će konfiguracije trebati za te igre.
PS4 sve manje ima exkluziva, posebno dobrih.
I sve ovo što se dešava više ide u prilog PC igračima kao i igračima koji posjeduju XboX One/S/Scorpio.
Ne znam iskreno s kojim to kvalitetnim exkluzivama Sony PS4 ima da se podiči osim remastered izdanja sa PS3?
Ti naravno shvataš da se je PS4 duplo popularniji nego XB1 i da se duplo bolje prodaje nego XB1!?
Mulitplatform igre bolje izgledaju i rade na PS4 nego na XB1, PS4 je bolja multiplatform konzola, to su čiste činjenica a ti i dalje možeš to poričeš.

Priča je bila to tome da ljudi sa PC-a prelaze na konzole, a pošto je PS4 najpopularnija konzola najviše ih prelazi na PS4, ja sam konkrento video izveštaj za nemačku gde se PC igrači prebacuju na PS4 konkretno (tamo se konkretno PS4 4.5x bolje prodao nego XB1).

Koliko god PS4 ima malo ekskluziva ima ih mnogo više nego XB1, pogotovo sada kada većina XB1 ekskluziva izlaskom i na PC u suštini i prestaju da budu ekskluzive.

Poslednja ispravka: vetar. (25.8.2016 u 12:11)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 12:42   #62
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ti naravno shvataš da se je PS4 duplo popularniji nego XB1 i da se duplo bolje prodaje nego XB1!?
Mulitplatform igre bolje izgledaju i rade na PS4 nego na XB1, PS4 je bolja multiplatform konzola, to su čiste činjenica a ti i dalje možeš to poričeš.

Priča je bila to tome da ljudi sa PC-a prelaze na konzole, a pošto je PS4 najpopularnija konzola najviše ih prelazi na PS4, ja sam konkrento video izveštaj za nemačku gde se PC igrači prebacuju na PS4 konkretno (tamo se konkretno PS4 4.5x bolje prodao nego XB1).

Koliko god PS4 ima malo ekskluziva ima ih mnogo više nego XB1, pogotovo sada kada većina XB1 ekskluziva izlaskom i na PC u suštini i prestaju da budu ekskluzive.
To što se bolje prodaje ne znači da je bolja konzola.
Ovo nije tema za PS4 i PC već za XboX One Scorpio.
Mislim da ne mora u svakoj temi narodu da se potura što je bolje i prodavanije i da se pominje rival (PS4).
XboX exkluzive su kvalitetnije po meni nego one na PS4 kao i džojstik kao i sama konzola.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 13:47   #63
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
To što se bolje prodaje ne znači da je bolja konzola.
Ovo nije tema za PS4 i PC već za XboX One Scorpio.
Mislim da ne mora u svakoj temi narodu da se potura što je bolje i prodavanije i da se pominje rival (PS4).
XboX exkluzive su kvalitetnije po meni nego one na PS4 kao i džojstik kao i sama konzola.
To što se duplo bolje prodaje znači da je neuporedivo popularnija, PS4 jeste bolja multiplatform konzola a ti to slobodno možeš da poričeš.

Priča je bila o tome da ljudi prelaze na konzole sa PC-a, a ja sam naveo da znam konkretan izveštaj gde ljudi prelaze na PS4 sa PC-a. Ti si taj koji uopšte bez ikakvog razloga uvukao Xbox u priču i započeo XB1 vs PS4 raspravu.

To što su tebi Xbox ekskluzive kvalitetnije, kao i džojstik i sama konzola, nema nikakve veze sa trenutnom pričom.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 14:13   #64
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
To što se duplo bolje prodaje znači da je neuporedivo popularnija, PS4 jeste bolja multiplatform konzola a ti to slobodno možeš da poričeš.

Priča je bila o tome da ljudi prelaze na konzole sa PC-a, a ja sam naveo da znam konkretan izveštaj gde ljudi prelaze na PS4 sa PC-a. Ti si taj koji uopšte bez ikakvog razloga uvukao Xbox u priču i započeo XB1 vs PS4 raspravu.

To što su tebi Xbox ekskluzive kvalitetnije, kao i džojstik i sama konzola, nema nikakve veze sa trenutnom pričom.
Kao ni tvoja priča veze s ovom temom i XboX One Scorpio konzolom.
S tom pričom idi na Ps4 teme.
Džojstik od XboX One konzole je masu kvalitetniji i bolji i to nije samo moje mišljenje već većine ljudi koji koriste Xone i PC.
Druga stvar brojke prodatih igara najbolje govore o popularnosti exkluziva i neke konzole.
Konkretno Halo u koliko je primjeraka prodat.
Ovđe je tema o XboX one Scorpio novoj konzoli.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2016, 19:46   #65
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
jovaš kaže: Pregled poruke
Kao ni tvoja priča veze s ovom temom i XboX One Scorpio konzolom.
S tom pričom idi na Ps4 teme.
Džojstik od XboX One konzole je masu kvalitetniji i bolji i to nije samo moje mišljenje već većine ljudi koji koriste Xone i PC.
Druga stvar brojke prodatih igara najbolje govore o popularnosti exkluziva i neke konzole.
Konkretno Halo u koliko je primjeraka prodat.
Ovđe je tema o XboX one Scorpio novoj konzoli.
Ako se vratiš nazad priča je bila o tome da konzole sve više liče na PC, a ti si taj koji je ubacio priču PS4 vs Xbox, našavši se uvređen zašto je PS4 uopšte spomenut.

Kakve veze Xbox kontroler ima sa ovom pričom!?


"Druga stvar brojke prodatih igara najbolje govore o popularnosti exkluziva i neke konzole."

Ti ne znaš šta pričaš, Mario Kart 8 za Wii U je prodat u 8m primeraka, da li to znači da je Wii U (inače Wii U je prodat u samo 13m primeraka) veoma popularna konzola!?
Prodaje neke igre govore samo o popularnosti te igre na određenoj konzoli, naravno da ne govore o popularnosti same konzole.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 6:44   #66
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Ljudi sta je svama....nit ce konzolasi prelaziti na PC nit ce PC igraci prelaziti na konzole, na zapadu ljudi uglavnom imaju i jedno i drugo.
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 8:54   #67
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Kao što sam napisao, PC igrači konkretno prelaze na konzole, pogotovo PS4 koja je odlična konzola za multiplatform igre.
To je upravo i poenta, PC skoro više nema nikakve ekskluzivnosti, skoro sve PC only igre su sada multiplatform igre, online igranje je sada veoma dobro i na konzolama, konzole su više nego ikad u suštini miniPC uređaji koji su pri tom neuporedivo povoljniji nego solidan PC.


Evo recimo jednog izveštaja

The PS4's performance has been boosted by growth in new markets such as the Middle East and China, after a 14-year ban on sales there was lifted in March. In Europe, meanwhile, Germany has become Sony's largest console market for the first time, as gamers switch from PCs to PlayStations.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 9:58   #68
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Xbox One Project Scorpio

Hmm...

Otvorim Steam i vidim gomiletinu PC ekskluziva, vec na prvi pogled.

Stavise veci je problem gomila trash igrara sto izlaze na Steam, zbog manjka kontrole kvaliteta.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 10:36   #69
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Navedi mi samo par bitnijih ili poznatijih PC ekskluziva!?
Sve najveće i najbitnije igre su već na konzolama.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 10:53   #70
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Upravo to PC ima daleko vishe ekskluziva od sve tri konzole zajedno a ostale igre koje imaju i svoje konzolne verzije daleko losije izgledaju, plus sto PC gamer ima 30 godina unazad kompatibilnost u igrama a to tesko da ce ikoga zasititi

Opet kazem mada se vecina vas nece sloziti u to sam uveren al ajd, po meni su ekskluzive nista drugo nego cist legalni monopol i cenzura nista drugacije od istog monopola koji je svojevremeno radio nitendo (moja omiljna konzola famicom ali drzim da su g*vna zbog toga sto su radili)

Ne bih imao ama nista protiv da se moje omiljene PC igre pojave na konzolama ne patim od tih kompleksa
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 11:25   #71
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Upravo to PC ima daleko vishe ekskluziva od sve tri konzole zajedno a ostale igre koje imaju i svoje konzolne verzije daleko losije izgledaju, plus sto PC gamer ima 30 godina unazad kompatibilnost u igrama a to tesko da ce ikoga zasititi

Opet kazem mada se vecina vas nece sloziti u to sam uveren al ajd, po meni su ekskluzive nista drugo nego cist legalni monopol i cenzura nista drugacije od istog monopola koji je svojevremeno radio nitendo (moja omiljna konzola famicom ali drzim da su g*vna zbog toga sto su radili)

Ne bih imao ama nista protiv da se moje omiljene PC igre pojave na konzolama ne patim od tih kompleksa
Navedi mi koje su to bitniji ili veće PC ekskluzive kojih nema na konzolama (jedino što mi pada su strategije).
3D Mario, Mario Kart, 3D Zelda, Uncharted, Last Of Us...su verovatno mnogo veće eksluzive nego bilo koja PC ekskluziva.
To kako nega igra izgleda nema nikakve veze, imaš gomilu igara sa fenomenalnom grafikom a igre su shit.
Imaš kompatibilnost, ali imaš i redovni upgrade ako hoćeš nove igre da igraš.

Naravno da su ekskluzive neka vrsta monopola, mnogo manje ljudi bi kupovalo Sony ili Nintendo konzole da nemaju ekskluzive.
Poenta je da su konzole dobile sve iole bitnije ili jače PC igre.

Nema tu nikakvog kompleksa, ljudi kupuju i igraju ono što im više odgovara.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 11:32   #72
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Navedi mi samo par bitnijih ili poznatijih PC ekskluziva!?
Civilizations serijal, naravno. Kao i gomila drugih 4x strategija. Pa i bilo kojih drugih strategija (npr. Paradox grand strategije).

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Navedi mi koje su to bitniji ili veće PC ekskluzive kojih nema na konzolama (jedino što mi pada su strategije).
Nije sve u onome sto zoves "bitnijim" i vecim igrama.

Ima dosta kvalitetnih indie naslova, na primer. Malim studijima je lakse da izadju na PC, nego da razvijaju za konzole.
Zatim MMO naslovi (gomiletina), neki MP-only naslovi (npr. Insurgency), itd... Strategije sam vec pomenuo. Zatim city builderi, itd...

Kao sto rekoh, samo otvoris Steam i vidis gomiletinu PC-only igara. Realno odnos je bar 100:1 za PC, ako bi se samo brojale eksluzive. Sto je bezveze jel ima dosta Steam trasha, ali dobro ilustruje kolicinu igara koje su samo za PC i nema na konzolama.

Poslednja ispravka: player1 (27.8.2016 u 11:40)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 12:01   #73
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Civilizations serijal, naravno. Kao i gomila drugih 4x strategija.

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Nije sve u onome sto zoves "bitnijim" i vecim igrama.

Ima dosta kvalitetnih indie naslova, na primer. Zatim MMO naslovi (gomiletina), neki MP-only naslovi (npr Insurgency), itd...

Kao sto rekoh, samo otvoris Steam i vidis gomiletinu PC-only igara.
Da, osim strategija!?
Indie igre su nebitne, imaš ih gomilu i na konzolama, MMO polako stižu i na kozole, recimo WOT je na konzolama.

Koje su to konkretno bitne i jake igre zbog koje bi neko izabrao neku platformu na PC-u ekluzive?
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 12:04   #74
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Vetre, ti navodiš ekskluzive sa više konzola uporedo u jednoj rečenici što nije ok. Sony ima samo svoje ekskluzive, Nintendo samo svoje, XB opet svoje... pa šta si kupio to ti je.

PC kao čisto svoje npr. ima StarCraft, Civilization, King's Bounty... Strategije jesu, ali vrhunske igre bez daljnjeg. Takođe sve što MS obezbedi kao konzolnu ekskluzivu za XB obično ima i PC, npr. Ori and the Blind Forest, odlične Remedy igre... A isto tako dosta 3rd party igara koje Sony obezbedi kao konzolnu ekskluzivu opet imamo na PC, poput evo najnovijeg primera No Man's Sky i sl. Konzole se bore međusobno a PC pomalo od svega dobija i zapravo bih smeo da se kladim da je trenutno plarforma sa ubedljivo najvećim izborom igara.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 12:04   #75
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Pa konzole biras zbog "jakih" i "bitnih" igara, jer ekskluziva ni nema mnogo, pa mozes da ih "nabrajas" poimenice. Dok PC biras zbog mogucnosti izbora izmedju mora PC only igara, ukljucujuci zanrove koji nisu zastupljeni dovoljno na konzolama (strategije, upravljacke simulacije, klasicne avanture, more MMO i MP naslova itd). Uz sve to, mozes da igras bilo sta iz poslednjih 15-20 godina, ukljucujuci multiplatform igre koje su bile na starijim generacijama konzola.

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Indie igre su nebitne
Kako kome. Eto meni su nebitne vecina ekskluziva sa konzola (uz bar izuzetaka), narocito one Nintendove.

Poslednja ispravka: player1 (27.8.2016 u 12:16)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 12:38   #76
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

@ Vetar

Kako brate nema kompleksa pa pogledaj samo rage na YT od kada je MS najavio da xbox igre dolaze na PC, nije to jedan\dva majmuna koji sire hate rage vec milion lol

Kad si vec pomenuo indi igre kao nebitne, ok tebi mozda to je ok al recimo meni su bash dve indi igre sa steam_a nesto najbolje sto sam igrao zadnjih par meseci slain i odallus
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 12:40   #77
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Vetre, ti navodiš ekskluzive sa više konzola uporedo u jednoj rečenici što nije ok. Sony ima samo svoje ekskluzive, Nintendo samo svoje, XB opet svoje... pa šta si kupio to ti je.

PC kao čisto svoje npr. ima StarCraft, Civilization, King's Bounty... Strategije jesu, ali vrhunske igre bez daljnjeg. Takođe sve što MS obezbedi kao konzolnu ekskluzivu za XB obično ima i PC, npr. Ori and the Blind Forest, odlične Remedy igre... A isto tako dosta 3rd party igara koje Sony obezbedi kao konzolnu ekskluzivu opet imamo na PC, poput evo najnovijeg primera No Man's Sky i sl. Konzole se bore međusobno a PC pomalo od svega dobija i zapravo bih smeo da se kladim da je trenutno plarforma sa ubedljivo najvećim izborom igara.
Zašto sam naveo ekskluzive više konzola, citiram:
"Upravo to PC ima daleko vishe ekskluziva od sve tri konzole zajedno".

Jedina prava razlika su upravo strategije, jednostavno konzole nisu praktične za strategije.
PC verovatno i dalje ima najveći izbor igara, ali to se nemože porediti sa pre par generacije konzola, u međuvremenu su i konzole dobile praktično sve bitne franšize i igre, i tek će sada i dobijati pošto PS4/XB1 pratkično imaju PC hardver, sada je portovanje sa PC na konzole i obrnuto lakše nego ikada ranije.


Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Pa konzole biras zbog "jakih" i "bitnih" igara, jer ekskluziva ni nema mnogo, pa mozes da ih "nabrajas" poimenice. Dok PC biras zbog mogucnosti izbora izmedju mora PC only igara, ukljucujuci zanrove koji nisu zastupljeni dovoljno na konzolama (strategije, upravljacke simulacije, klasicne avanture, more MMO i MP naslova itd). Uz sve to, mozes da igras bilo sta iz poslednjih 15-20 godina, ukljucujuci multiplatform igre koje su bile na starijim generacijama konzola.



Kako kome. Eto meni su nebitne vecina ekskluziva sa konzola (uz bar izuzetaka), narocito one Nintendove.
Poenta je da ljudi prelaze sa PC-a na konzole upravo zbog multiplatform igara, igre poput GTA, Fifa, PES, NBA, NFS, CoD, NHL, Batllefield, Star Wars, Asasins Creed, Fallout, Minecraft, Witcher...to su najpopularnije igre na konzolma (bar na PS4/XB1) a ne ekskluzive, znači sve to je sada dostupno recimo na PS4 koji ima mnogo nižu cenu nego PC i koji nema upgrajda i igre odlično rade.

To što su tebi lično ekskluzive ne bitne, ne znači da su ljudima bitnije Indie igre nekog ekluzive, naprotiv.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 13:22   #78
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Project Scorpio renders games in native 4K

-Microsoft confirms Project Scorpio will play games in native 4K, making it the first real enthusiast-grade console
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 14:41   #79
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Xbox One Project Scorpio

Čisto da ne bude zabune, između redova je rečeno da će 1st party naslovi raditi u nativnoj 4k rezoluciji:

Citat:
"Any games we're making that we're launching in the Scorpio time frame, we're making sure they can natively render at 4K," Microsoft Studios Publishing general manager Shannon Loftis told USA Today.
Mada, fanscinantno mi je da se od ovogodišnjeg E3-a non stop daju izjave iz MS-a o nečemu što je godinu i po dana od izlaska. U fazonu su imaćemo 6 TFLOPS, VR, 4k gaming, UHD BR player, ultra mega giga perfomanse, samo... sačekajte godinu dana da vam kažemo koliko će to koštati i 18 meseci kada ćete moći da ga kupite. Pravljenje hajpa sa igara prešao i na hardver i to na platformi gde ne bi trebalo da te zanima, već samo da uključiš i da to radi kako treba.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
sportista (18.9.2016)
Stara 19.9.2016, 11:58   #80
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Xbox One Project Scorpio

Upravo o tome sam i ja razmišljao. Skontali su (i MS i Sony) da će da izbace konzole sa slabim hardverom jer su hteli da drže cenu na minimumu i onda su skontali i da mogu da naprave ovaj upgrade sales model gde će praviti novu verziju konzole i sada opet izbacuju nešto što će već u trenutku izlaska biti neki mid-low range što se snage tiče.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xbox JCDenton Konzole 140 15.3.2024 22:30
E3 show nexexcalibur O igrama uopšte 1468 12.12.2023 19:58
Project Natal i za PC zdravkelja O igrama uopšte 66 26.8.2009 0:10
UPS i XBOX Phat Konzole 3 8.2.2009 17:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com