Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.5.2013, 16:20   #41
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Skino sam preko torenta. Skidalo mi se od ~8:30 do 15. Inače torent je jako oscilovao od 2-3 kb/s pa do mog maxa od 450 kb/s.

Što se tiče PVP. U igri imaš samo jednu frakciju, pozitivce. Bilo bi malo glupo da napadaju jedne druge po mapi. Tako da je PVP samo u gradu, arenama. Svaki NWN je do sada imao online pvp arenu iako su sve igre bile single player.

Nemam pojma kakva je shop na njemu će tek da se radi. Imaj u vidu neki sličan sistem kao Star Trek Online, ista developer i izdavač.

Napravi sam nalog na Mindflayer shardu/serveru. Queue je ogroman, 120k sam u redu XD
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2013, 19:49   #42
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Skinuo sam igru sa gameshell.com onog njihovog partnera tamo ponudjenog, nego ja ne vidim play dugme, otvori mi se samo neki beli prozor i u njemu ima acc name i pass i kao log in al to ne radi tj nije hyperlink nego je samo napisano? Jel tako i kod vas? mozda zato sto je maintenance sad? Jel i kod vas beli prozor?

Znaci sad mi odjednom radi,zamolio bi nekog moderatora da obrise post

Poslednja ispravka: MoNsTeR (1.5.2013 u 19:56) Razlog: obrisite mi post
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2013, 11:53   #43
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Igra ima open word. Uglavnom kraj svakog main questa je lična istanca (možete povesti svoje prijatelje) koja se pređe za 10-ak minuta. Svi ostali side questovi su rade u open wordu sa drugim igračima na koje naletite. Ipak su ove main quest istance dosta male i lepo osmišljene mape, loše bi izgledalo kada bi bili prenatrpani sa igračima.

Svakih sat vremena ide drugačiji event. Učestvuj u PVP, skirmishu, odigraj Foundery misiju... I ako u tom roku odigraš nešto od ovoga dobijaš 150% expa + bonus nagrada (item valjda). Još nisam probao da radim bilo šta osim priče, koja je za sada dosta dobra. Svaki kvest je sinhronizovan, mada pomeranja usana se ne poklapa sa izgovorenim rečima, ali nema veze pošto se kamera ne unosi NPC-u u lice.

Sistem borbe je kao u GW2. Jbg nisam ga igrao tako da nisam siguran da je 100% identičan ali taj je fazon. 2 obična udarca + 2 magije + 2 specijalna poteza. Izbegavate udarace ili ih blokirate sa štitom ako vaš lik može da nosi štit. Morate precizno gađati protivnika a ne da gledate na drugu stranu ekrana i klikate samo 1,2,3...

Što se tiče shopa, koliko sam proleteo kroz njega nema premium oružja, oklopa i slično. Standard je da se kupuje veći inventar, iznenadio sam se kada sam za kvest na lvl 8 dobio jednu takvu torbu, +18 slotova. Ima dosta buffova ali na svakom piše da ne radi u PVP-u. Ostalo je sve kozmetika, koje ima jako puno. Naravno tu su mountovi, nadrkani napici, tipa napuni full hp celoj družini (ne radi u PVP)...

Moram pohvalti developere da su odlično odradili optimizaciju sprem onih alfa vikenda kada je igra bila bukvalno 2x zahtevnija a po 4-5x zahtevnija kada si u gradu.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 17:18   #44
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Moj nick je Monster, igram na mindflyer-u ako si tamo dodaj me da pikamo.Dosao sam do lvla 10 i za sad deluje veoma zanimljivo
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2013, 17:53   #45
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Mora puno ime, a puno ime je i ime naloga. U igri sam Orah ali da bi me dodao moraš ukucati Orah@A0gold.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 16:54   #46
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Skinuo, instalirao, napravio account, login dugme iz launchera ne reaguje. Smorio se posle sat vremena traženja rešenja.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 18:56   #47
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Skinuo, instalirao, napravio account, login dugme iz launchera ne reaguje. Smorio se posle sat vremena traženja rešenja.
Tako mene nesto zezalo kad sam skinuo,posle sam restartovao komp sacekao 1h i proradilo normalno,taj prvi panel ce ti se promeniti i neces ni imati to login dugme(ako ti je taj launcher onako siv i ocajan? )
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 20:40   #48
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ovako mi izgleda launcher.



Unesem podatke, ali login dugme ne reaguje. Čak ne izbacuje ni da sam uneo pogrešne podatke ako su polja prazna. Na njihovom sajtu mogu normalno da se prijavim.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 20:58   #49
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ovako mi izgleda launcher.



Unesem podatke, ali login dugme ne reaguje. Čak ne izbacuje ni da sam uneo pogrešne podatke ako su polja prazna. Na njihovom sajtu mogu normalno da se prijavim.
Nista ti ne izbacuje u levom donjem uglu? Ja znam da sam morao da idem da aktiviram acc na nesto my.nw il kako vec(nemoj da ides na ovu adresu nznm je tacno) i onda mi je sve radilo,a koristima acc star vec 5godina za PWE.

Malo o igrici
Odlicna mi je igra za sad, koliko sam gledao pokupili su najbolje iz wowa,gw2,tere i spojili u jedan dobar mmo. Instance su zanimljive a probao sam i pvp koji je takodje super, sa tim sto sam cuo da je control wizard op za pvp zbog velikog cca. Mnogo brze se napreduje ako igrate sa nekim, posto su kvestovi isti i za grupu i za individualce.U igri iz wowa kolko ja mogu da primetim su uzeti talenti i profesije, gear score, iz gw2 dinamik eventi koji iskacu...Super je sto pt moze da se trazi automatski samo se klikne k i que for instance/pvp...Sve u svemu igrica je dosta dobra za ovoliko koliko sam ja odigrao a videcemo za posle
Zaboravio sam da napomenem da je pvp iskljucivo u arenama
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2013, 22:26   #50
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ništa mi ne izbacuje. Nisam ni konfirmacioni mejl dobio, odmah me je ulogovao kod njih na sajtu nakon pravljenja naloga. Ma, boli me uvo više.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 3:17   #51
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Odigrao 2-3 sata i imam osećaj kao da igram zumirani NWN2 s pucanjem.
Ne bi hteo da hejtujem igru, ali realno posle GW2 i WoW-a ovo je jako teško progutati.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 6:20   #52
BarutOrc
Novi član
 
Član od: 21.1.2011.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom

Igrao sam dosta MMO igrica, a u skorasnej vreme Teru i Dragon's Prophet (Closed Beta) mogu reci da sam odusevljen Neverwinter-om.

Igra je fantasticna samo se nadam da je end game dobar i za hard core igrace. Jedina mana je sto nije totalno open world nego je zavaka zona instancirana mada sa tako dobrim grafikama i glomaznim mapa mislim da je to nemoguce.

Cekam takodje i Wildstar pogotovo sto ga prave programmeri koji su napravili Vanila WoW.

A za one koji spominju GW2, mogu samo da kazem da je GW2 MOBA sa third person view i totalni zerg fest ne treba se uporedjivati sa ostalim MMO igricama.

Mozete me dodati na Mindflayer serveru Barut@barutsrbija level 30.

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Mene zanima sledece:1)vidim da je igra instancirana pa da li mogu u tim instancama da sretnem i druge igrače?
2)ako ne mogu da sretnem druge zasto je ovo uopste mmorpg?
3)ako mogu da ih sretnem samo u gradu da li ih tamo srećem radi pvpa ili samo da bi ih pozdravio?
4)kolkiko je ogranicenje za f2p igrače i da li ima op itema u cash shopu?
neka mi odgovori neko ko igra da znam dal da se cimam da skidam il ne
Da li vama skida igru 0.1kb/s?Ocekujem da se skine za 1godinu i 17nedelja xD
1. Zone su instancirane u smislu da nemozes da protrcis iz jedne u drugu zonu nego se teleportujes. Naravno da mozes da sretnes druge igrace.

2. Odgovoreno pod broj 1

3. Svugde mozes da ih sretnes, e sad nisam proverio da li mozes bilo gde da radis duel.

4. Cash Shop nema trenutno nista OP. Imas mogucnost da pretvoris in game currency u Cash Shop currency samo je pitanje koliko se lako farma u end game. Mount mozes da dobijes na level 20 besplatno ima i boljih mounta koji su mnogo tezi da se dobiju jer se placaju nekom drugom valutom koja se na nizim levelima slabo dobija. Naravno najbrze je kroz cash shop da dobijes najbolji moont.

Poslednja ispravka: DeCoy (5.5.2013 u 14:11)
BarutOrc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 11:58   #53
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Vid ovog hejtera :P Ali ne treba zaboraviti da je ovo f2p igra + foundry. Već sada ima oko 600 avantura što su igrači napravili.

U igri mi se ne sviđa samo jedna stvar. Serveri su internacionalni, a nalaze se u SAD. Ping mi je ~150.

Što se tiče end game, rekao bih da igra neće imati raidove od po 20 igrača, nego samo od 5 u duhu D&D.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 16:17   #54
Nino83
Novi član
 
Član od: 4.11.2010.
Poruke: 13
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Igra za sad deluje odlicno sto se mene tice lvl 23 sam, igram na Beholder shardu i ovo mi je prva igra da nisam sreo nasa ljude iskreno cudi me posto igra nije losa nesto su pricali da ce posle spojiti sva 3 sharda, nick u igri mi je: Marsovac@nio983 pa ako neko igra na ovom shardu nek me doda.
Nino83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 21:51   #55
Shone BL
Član
 
Član od: 17.9.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 75
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 10 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

E ovako igra nije losa ali community je uzasan. Jos ni jedan dungeon nisam uspeo da predjem zato sto stalno neko izadje ili je afk. Onaj dungeon sa zmajem na kraju (zaboravio sam kako se zove) sam stizao na kraj jedno 6-7x i evo jos ga nisam zavrsio. O pvp-u da ne pricam. Tamo su partije stalno 4vs4 ili 5vs4. U zadnje vreme mi se desava da trojica odu da capuju point pa ostave sredinu 2vs5. Mozda sam ja samo lose srece pa nalecem na ludake.
Shone BL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 22:00   #56
Nino83
Novi član
 
Član od: 4.11.2010.
Poruke: 13
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Bas te nece sreca ja sam do sad odigro bar 6-8 dung i sve sam preso bez problema nije bilo afk ludaka i skirmishi su bili svi isto OK, a sto se pvp-a tice to sam malo igrao samo 3 partije-to je vec bilo sareno, i ima previse mnogo klinaca koima je tesko da procitaju i ono najosnovnije zone chat drzim u 70% slucajeva ugasen jel smaraju nevidjeno.
Nino83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 22:29   #57
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Ljudi ja imam jedno pitanje,jel i vi imate samo 3 dugmeta za skillove da bacate ili moze da se izzvuce i neki dodatni skillbar? pa da se baca i na neku drugu dugman na tastaturi sem q,e,r...Sta ce mi onda 20 skillova ako mogu samo 3 da koristim?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2013, 23:23   #58
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

U tome je i fazon igre, da jednu klasu možeš da igraš na X način, pa ti sada odluči šta ćeš kako ćeš. I ja sam se s*****o kada sam dobio lvl20 magije. Možeš da koristiš 2 obična udarca (od 5-6 koliko mi se čini), 3 magije, 2 dnevne magije + 2 pasivna. Takođe imaj na umu da je ovo akciona igra nije WOW + klonovi gde stojiš u mestu i ne radiš ništa osim klikanja 1-9 + shitf1-9. Ipak ovde i skill igra neku ulogu, svakog bosa možeš ubiti i sa običnim udarcem ali moraš non stop da ga izbegavaš, jeste da će borba trajati 10 min ali opet toga nema u wowu i ostalima.

Što se tiče grupa, do sada sam sve skirmishe i grupne misije iz prve prešao. Nikada problem sa igračnima nisam imao. Odigrao sam samo jedan PVP i on je bio 3v5. Došli ljudi da vide kako je pa izašli + moraš pokrenuti pvp za jedan kvest.

Takođe skirmishi (a pogotovo kvestovi za grupe) kasnije dosta dugo traju, možda ljudi moraju da idu negde pa izađu na kraju, jbg.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2013, 16:19   #59
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Nije losa igra uopste. Pogotovo sto je free

Poceo sam da igram pre 4 dana. Na beholder-u sam. Guardian fighter 40lvl.
Odigrao sam sve dungeon-e, skirmish-e i 10-ak foundry quest-ova do tog level-a ali uglavnom ih igram kada je event aktivan zbog seals of lion/manticore/... i astral diamonds(AD) mada prvenstveno zbog AD jer je to glavna valuta u igri.

Nakon tutorial-a dolazite u glavni grad (Protector's Enclave) i to je main hub za sve ostalo. Tu se nalazi banka, AH, razni store-ovi, itd...
Kada sam prvi put dosao u grad mislio sam da je previse krcato svime i svacime. Na svakom cosku su neki npc-ovi koji prodaju nesto za razlicite valute. Mnogo razlicitih ikonica iznad njihovih glava Ali kada se grad istrazi i provede malo vremena u njemu sve je mnogo bolje i jasnije. Grad nije uopste veliki. Za nekih 10-15min moze sve da se pohvata.

U gradu se nalazi 4-5 kapija koje vode iz doticnog. Klikom na kapiju otvara se world mapa, koja je nacickana drugim oblastima i vi klikom na neku idete tamo. Mozete otici gde god zelite ali naravno ubice vas pogledom ako odete u regiju za 60lvl Uglavnom pratite quest chain i igra ce vas voditi od mape do mape. Mada su regije za vas level oznacene drugom bojom tako da ne mozete pogresiti. U svakoj regiji ima dosta ljudi bar do sada pa se lako mozete napraviti grupu ako zelite.

Do sada sam sve resavao solo sem dungeon-a i skirmish-a koji su za 5/5. Mada u dosta slucajeva moze lagano i da se zavrsi sa 4/5. Nisam u guild-u nego sam sve igrao preko dungeon finder-a i tu uglavnom nema mnogo price u grupi. Najduze sto sam cekao da nadjem grupu je 10 sekundi bukvalno. Svi sa kojima sam igrao su bili skroz ok i nije bilo problema. Skirmish-i traju od 10-15min a dungeoni od 30min-60min zavisno od grupe. Juce smo odigrali jedan dungeon za 38lvl Throne of Idris (tada sam bio 38lvl) sa par likova 36/37 i to je bilo strasno koliko je tu dps-a bilo. Dva thief-a, mage + cleric (healer). Nikad brze nismo zavrsili dungeon. Ne duze od 30min. Zaboravih da napomenem da se u svakom trenutku moze pratiti statistiku u dungeon-u i skirmish-u. Tipa ko je koliko mobova ubio, najvise damage napravio, itd.

Sto se tice dropova u dungeon-u i skirmish-u uglavnom svaki boss dropuje jedan rare item i seal. Seal je vrsta tokena preko koga mozete kupovati opremu i brzo se nabavi. Seal dobija svako dok je za blue rare item standardno need/greed/pass s'tim da je naglaseno da li je class specific pa ako je moju klasu ostali ce prepustiti meni item kao i ja njima itd. Sto se tice seal-ova ako je aktivan event onda mozete dobiti od 2-4 seal-a po boss-u pa se lako moze skupiti dovoljan broj za item. Takodje kada je aktivan event za dungeone recimo uvek ce se na kraju nalaziti chest za rare item-om za vasu klasu. Samo treba da se ubije poslednji boss. Takodje sto se tice seal-ova njih ima 4 vrste. Dobijate seal of the lion u dungeonima do 36lvl-a, zatim seal of manticore od dungeona 36lvl pa ne znam dokle nisam jos stigao. Postoji jos par nacina da se dodje do seal-ova. Svaki region ima bounty hunter-a i svaki mob ima sansu da dropuje item koji taj bounty hunter moze da menja za seal of.... Samo pukim quest-ovanjem sigurno cete imati preko 40 komada sto je dovoljno za jedan seal.

Postoji par valuta u igri. To su klasicni copper/silver/gold, Astral Diamonds i Zen coin. Ne racunam razne seal-ove. Sto se tice gold-a nema bas neku veliku upotrebu. Mozete kupiti mounta za 5G, injury kit, healing potion, i razne toolkit-ove za loot-ovanje class specific chest-ova po mapama. Postoji 5 razlicitih ako me secanje dobro sluzi (Relic kit, Thief kit, Nature kit, Dungeon kit, Arcana kit) Svaka klasa u startu dobija kao opciju neki od tih. Ja kao Guardian Fighter imam dungeoneering skill od starta i mogu sa 100% sanse da otvorim chestove koje nadjem lutajuci mapom. Thief naravno ima thievery itd. Toolkit-ovi koje mozete kupiti a kostaju 1s50c daju vam 75% sanse da otvorite non-class specific chest-ove. Naravno da ne bude zabune postoje i klasicni chest-ovi koje moze da otvori svako. Sto se tice AD to je glavan valuta u igri. Zamislite moje iznenadjenje kada sam otisao da kupim nesto u AH i video da se za to koristi AD umesto gold-a koje sam pazljivo stekao. Sto se tice AD to se dobija na vise nacina i dosta brzo. Najbrze preko daily quest-ova, daily dungeon-a, daily skirmish-a ili daily PvP-a. Sto se tice daily quest-ova to se odnosi na questove koje su korisnici pravili pa ne mora da se grinda recimo jedan te isti quest sto je odlicno. Drugi nacin je preko profesija koje mozete trenirati, mozete tako sto se molite bogovima ili tako nesto. To moze da se radi svaki sat s'tim sto morate biti oko camp fire da bi ste ih prizvali. Treca valuta je ZEN Coin koji se kupuje za pravi novac i moze dosta da olaksa neke stvari. Nije P2W ali sve olaksava i ubrzava. Nekome to moze da smeta, nekome ne. Mada moze da se konvertuje ZEN coin u AD i onda to da se ikoristi u AH da bi se doslo do zeljenih item-a. a odnos ZEN coin:AD je trenutno 1:450. Primetio sam da ljudi kupuju item-e za pravi novac i postuju u AH za AD. Vecina item-a koji se kupe nisu bound pa se sve moze prodavati. Od epic mount-a do profession booster-a.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
0gold (8.5.2013), CartmanSP (5.11.2013)
Stara 7.5.2013, 16:19   #60
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter

Nastavak

Sto se tice profesija meni se svidjaju jer nema klasicnog run and mine fazona nego se sve obavalja kao neka vrsta mikromenadzmenta. Unajmite miner-a, letherworker-a,.... i saljete ih da to odrade i za sve je potrebno vreme. Za sve sto naprave se dobija exp i razne druge nagrade. Leadership jer recimo dobra profesija za mene jer mogu sa posla da je igram i donosi mi takodje AD. Mozete sve profesije da istrenirate ako hocete. Niste ograniceni. 20lvl je maksimum sto se tice profesija. Uostalom videcete. Takodje evo korisnog linka preko koga mozete da pratite, trenirate profesije itd. Povezan je direktno sa igrom samo sto se radi u browser-u. Zbog toga su profesije i osmisljene na taj nacin. Mozete i sa mobilnog da pristupite.

http://gateway.playneverwinter.com/

Sto se tice borbe i skilova ona je po meni odlicna i stvarno je zabavno. Nema milion skilova na ekranu. Postoje dva primarna skila koji su mouse button 1 i 2. Zovu ih At Will skilovi. Naravno ima ih vise ali vi birate koja ce to dva biti. Onda imamo 3 Encounter skila koja imaju CD(cooldown). Imamo takodje i Daily powers. Mozete imati 2 istovremeno ali aktivacijom jedne na CD ide i druga. Daily power se dobija kada se puni action bar a on se puni prilikom borbe. Veoma se brzo puni tako da prakticno mozete korisiti svakih 30sec. I postoje 2 pasivna skila. Imate vi naravno dosta vise skilova ali ne mozete sve da ih koristite odjednom. I imate opciju da slot-ujete 3 potion-a i to je to. Clean and simple Sama borba je odlicna i real time je mada mislim da imam malo kasnjenje. Tipa kad zamahnem macem ne mogu odmah da se pomerim dok se udarac ne zavrsi. Naravno to je veoma kratko ali primeti se. Naravno ne smeta Kao tank imam i stit koji ima svoj action bar tako da ga mogu podizati na shift. Odlicna je zastita. Naravno samo ako se uperi u pravom smeru Osecaj borbe je odlican sto je bitno.

Same regije su odlicne. Nema sarenila tipa GW2 nego je sve mracnije. Meni se svidja. Questovi su klasicni ali zanimljivi zbog okruzenja. Uradi to, aktiviraj ono, donesi ovo, ubij ono. Nema klasicnog grinda jer samim pracenjem main quest-a se sve moze resiti. Imao sam do sada jedan quest da ubijem 60 zombija Ali to se zavrsi za 2min jer se krecu u coporu od 7-8 i ubijaju pogledom. Posto je borba zanimljiva kao i dropovi ne predstavlja problem.

Postoji i nesto sto se zove Foundry i tu korisnici mogu sami da prave svoje questove koji su po meni bolji nego questovi in game Ima ih gomila i imaju rating, vreme trajanja, koliko je ljudi potrebno da bi se resili, itd. Odlicna stvar. Neki traju i po par sati. Ugavnom ljudi ih cesto igraju zbog daily AD. Svi se skaliraju prema vasem level-u. Na kraju svakog se nalazi chest ali loot je random jer korisnici ne uticu na to.

Evo blizi mi se kraj radnog vremena pa je vreme da zavrsavam Morao sam nekako da prekratim ovaj prvi i najgori dan posle praznika.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dzigi na korisnoj poruci:
0gold (8.5.2013), CartmanSP (5.11.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Neverwinter Nights FiresnakE Role-Play 238 28.5.2021 0:21
Neverwinter Nights 2 zorx Role-Play 1106 18.3.2021 18:53
Neverwinter Azazel Role-Play 25 6.7.2011 15:43
[AAR] Neverwinter Nights 2 - Potraga Red Dragon Role-Play 31 25.2.2008 21:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com