Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.3.2015, 13:18   #41
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Testiram ovih dana po sat vremena dnevno, nemam vremena za vise.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2015, 22:37   #42
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Skyforge Cash Shop Debate Stirs Up Game’s Forums

Ipak su ovo kreatori Allods-a
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2015, 22:41   #43
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Mislim da niko nije bio iznenadjen?
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2015, 9:30   #44
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

A nije ni velika steta...igra vrlo brzo dosadi, igrajuci ru verziju jednostavno se dolazi do zakljucka da je igra dobra samo ako se igra u kracim vremenskim intervalima...na duze staze je itekako monotona.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2015, 23:12   #45
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Neverovatno koliko je ova igra monotona i dosadna...a da ne pominjem da je u pitanju teski p2w. Ajde sto je u pitanju instance based a ne open world, nego sto se moras vracati po 100 puta na istu instancu, sibati se protiv istih protivnika a plus svaki boss bez obzira koliko se fizicki razlikuje...ima istu mehaniku kretanja i borbe...zone tj istance se razlikuju a graficki igra izgleda odlicno...ali to je jedino sto valja.

Combat nije los (mix izmedju tab target i free tj nesto kao NWN) ali su skilovi ponekad nebulozno rasporedjeni (a koliko vidim ne mogu se promeniti)

Igra je teski p2w da bi ste napredovali tj uprgred-ovali trebace vam dani i dani igranja, da ne kazem nedelje a to vazi i za otkljucavanje preostalih deset klasa kao i drop cap....naravno u svakom momentu mozete odresiti kesu i sebi DALEKO olaksati tj skratiti mucenje grindanja. Sve u svemu igra je prilican promasaj, teski grind fest sa poprilicnim problemom tj p2w elementima koji se mozda i ne vide na pocetku ali kako igra odmice sve su vidljiviji i ako niste ''donator'' ima da vam poprilicno ubiju zelju za igranjem. Sa druge strane igra tehnicki izgleda odlicno (grafika i zvuk) lokacije tj zone su lepo odradjene isto kao i efekti u toku makljanja.

Sve u svemu Skyforge je klasican primer one izreke ''spolja gladac iznutra jadac'' i predstavlja jos jedan primer kako su ovi gramzivi Rusi u stanju da potencijal smandrljaju u mediokret (jos gora situacija nego sa Allods) u svakom slucaju ne vidim razloga da neko provodi duze vreme uz ovu igru (osim ako nema duboki dzep) i kad je vec svi uporedjuju sa NWN odmah da vam kazem...drzite se NWN Skyforge je dosta ispod doticne igre.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
branko78 (4.6.2015)
Stara 4.4.2015, 21:21   #46
Diabolic
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 50
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Neverovatno koliko je ova igra monotona i dosadna...a da ne pominjem da je u pitanju teski p2w. Ajde sto je u pitanju instance based a ne open world, nego sto se moras vracati po 100 puta na istu instancu, sibati se protiv istih protivnika a plus svaki boss bez obzira koliko se fizicki razlikuje...ima istu mehaniku kretanja i borbe...zone tj istance se razlikuju a graficki igra izgleda odlicno...ali to je jedino sto valja.

Combat nije los (mix izmedju tab target i free tj nesto kao NWN) ali su skilovi ponekad nebulozno rasporedjeni (a koliko vidim ne mogu se promeniti)

Igra je teski p2w da bi ste napredovali tj uprgred-ovali trebace vam dani i dani igranja, da ne kazem nedelje a to vazi i za otkljucavanje preostalih deset klasa kao i drop cap....naravno u svakom momentu mozete odresiti kesu i sebi DALEKO olaksati tj skratiti mucenje grindanja. Sve u svemu igra je prilican promasaj, teski grind fest sa poprilicnim problemom tj p2w elementima koji se mozda i ne vide na pocetku ali kako igra odmice sve su vidljiviji i ako niste ''donator'' ima da vam poprilicno ubiju zelju za igranjem. Sa druge strane igra tehnicki izgleda odlicno (grafika i zvuk) lokacije tj zone su lepo odradjene isto kao i efekti u toku makljanja.

Sve u svemu Skyforge je klasican primer one izreke ''spolja gladac iznutra jadac'' i predstavlja jos jedan primer kako su ovi gramzivi Rusi u stanju da potencijal smandrljaju u mediokret (jos gora situacija nego sa Allods) u svakom slucaju ne vidim razloga da neko provodi duze vreme uz ovu igru (osim ako nema duboki dzep) i kad je vec svi uporedjuju sa NWN odmah da vam kazem...drzite se NWN Skyforge je dosta ispod doticne igre.

Meni je jasno da ovo može biti P2W , ali nije mi jasno gdje si ti to provjerio. Gdje si se toliko mucio grindati ? Daj reci čitaš li ovakve stvari negdje , vidio si kod prijatelja ( kao mnoge stvari koje pises ) ili zbilja igras betu ili nesto ? Kazes - da bi napredovali trebace vam dani i dani igranja ..... ma nemoj , a u drugim igrama si odmah zadnji lvl i imas najbolje iteme.... Koji si ti to lvl vec da vidiš da se u pocetku ne vidi p2w nago kasnije ??? Moguce da si vidio end game ........
Diabolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Diabolic na korisnoj poruci:
N.K.P.D. (5.4.2015)
Stara 4.4.2015, 21:44   #47
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Idi se prvo informiši o igri pre nego što kreneš da pišeš...igra je u obt tj ruska verzija i ja je uveliko igram...kad saznaš malo o igri onda se javi, mada tvoji komentari su ionako trol, flame i podhebavanje...a ja zaista ne padam na to.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2015, 20:51   #48
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Meni se svidja to sto kada otkljucas drugi nivo Atlasa (neka vrsta skill tree), sva unapredjenja koja tu radis vaze ti za svaku klasu, tako da kada otkljucas neku klasu i krenes sa njome da igras moze da bude poprilicno nabudzena. Veliki plus je i sto u toku igranja tamnice izvan borbe mozes da promenis klasu.

Sto se p2w tice, igra ima ogranicenja u vidu koliko kredita i svih ostalih dzidzabidza (onih kristala za unapredjivanje atlasa) mozete da dobijete nedeljno,i resetuje se jednom nedeljno, jelte. ljudi kkoji za pravi novac kupuju "dijamante", mogu iste pretvarati u kredite i krediti dobijeni na taj nacin ne ulaze u taj nedeljni limit. Mada, mislim da je to prilicno skup sport kojim se postize jedino brze napredovanje. Ne znam da li poseduje jos neke p2w elemente.

Sto se Neverwintera tice cuo* sam da su stavili sansu da vam boss izbaci predmet na kraju, sto znaci da vi odradite sve ali dobijete sipak. Sto nije bilo kao kada sam ja igrao Draco u CN je UVEK izbacivao neki od legendarnih predmeta kaji su se prodavali za masne pare na AH. E ovo je za mene vec tezak p2w jer da bi dosli do opreme koja valja morate da iskasljete pare za premijum valutu pa onda njome kupite tu opremu ili igrate i i grate i igrate i igrate i onda batalite

*ne znam da li je tacno
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 4:07   #49
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

http://www.gamespot.com/articles/sky...-pack-giveaway 315 kodova je ostalo budite brzi
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 8:44   #50
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Scam black screen i tako dalje
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 8:49   #51
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

ahahahahah kakav crni scam xD ja sam dobio kod preko njih
al eto , sad kaze This promotion has ended. Thanks for your support! xD i onako kad se otvori open beta nema vise founder packova.. tako da.. eto
igrao sam nesto malo.. zanimljivo izgleda.. al vidim da nece biti cisti f2p nema sanse
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 15:21   #52
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Jeste Dare ali ortaku se pojavio black screen i event end par minuta nakon sto je poceo XD

Pa nece biti ali ce premium user imati dobrane benefite (pogotovu oni koji su uzeli jedan od ta dva skuplja pack-a jer su im u startu otkljucane dve mega dps clase, zerk i gunner)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 16:15   #53
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

heh, ja sam pokupio kad je bilo 750 keyeva ostalo.. a bilo je 1500. u pocetku samo su neki radili al posle su ovi is skyforge-a popravili sto je bilo zeznuto :P
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 16:26   #54
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

I dalje ne moze da se uloguje XD valjda ce osposobiti do veceras
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2015, 16:34   #55
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

malo gameplaya
2nd first look :D
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2015, 23:25   #56
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Mada sam taman zagrizo u Wildstar, posto tamo nije jos f2p pa nema masovnije nasih ljudi grindacu pomalo za pretplatu a skinuo sam opet Skyforge posto u beta nisam imao srece za group pa sam igrao sve solo i sada cu da probam da vidim kako ide group. Oknarb Balkanski je nick.
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 17:13   #57
Resig
Član
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: Север Србије
Poruke: 406
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Resig
Određen forumom Re: Skyforge

Jel igra jos u closed beta?
Da li ce nam se brisati karakteri kasnije, ako sad krenemo da igramo?
Resig je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 20:08   #58
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Open beta je.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 22:54   #59
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Citat:
Resig kaže: Pregled poruke
Jel igra jos u closed beta?
Da li ce nam se brisati karakteri kasnije, ako sad krenemo da igramo?
i ne , nema brisanja
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2015, 1:21   #60
stuki
Član
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 311
Zahvalnice: 100
Zahvaljeno 27 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Skyforge

Jos je nisam igrao . video sam samo kod drugara na tren . Jel sam ja to dobro zapazio da je igra sector base tj nije free world ?
stuki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com