Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2007, 18:07   #1
IYIARKO
Član
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Katastrofa Srbije

NEmorate da mi verujete, ali ovo je cista istina, sta vise mislim da ce mi vecina verovati,
dakle gledam ja na www.dota-league.com da nadjem neki solidan dota clan...
I sta cu, otvorim glavnu stranicu dota allstars foruma, i tamo vec nadjem ponude za clan. Onda pogledam jedan lik iz Norveske il Shvedske postavi da mu trebaju clanovi za clan... i to 5.9.2007 (moj rodjendan)
I ja ga brze bolje dodam na msn, i kazem mu:
Hi I'm asking about clan?
- Yes we need members
(And I want to join, and i tell him its my birthday when he posted about clan...)
-Good we are looking for members its 4 of us
kk I bb colage later plz
ok

I odem ja do fax, vratim se i pogledam na msn nema ga...
prodje neko vreme kad mi se javi i kaze:
-Hi, can you play today at 4pm.
yes
-good, give me some info, something about you?
ok Im 20 years old, I play warcraft 2 and 3 since it came out
-ok u can use ventrilo chat?
yes but I dont like to use it cuz of lag etc... i dont think its much important
-well of course we use ventrilo
ok if u wish, I'm good in english
-you from?
Serbia

(user apears to be offline ....)

Dal treba jos nesto da kazem zao mi je sto nisam copy paste ceo razgovor

Ali samo da znate sta misle o nama =/
IYIARKO je offline  
Stara 25.10.2007, 18:11   #2
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Strasno!Cuo sam da ljude zezaju i to ali ovo !Takve ljudi stvarno treba nauciti pameti.Ja nisam imao ovakvih problema ali ne igram puno na internetu igre.
AkulM je offline  
Stara 25.10.2007, 18:13   #3
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Ponekad kad mi dosadno, umem da se zabodem na neki americki IRC server. Znaci to je tuzno kolko ljudi imaju losu sliku o nama. Imaju neki stereotip da smo mi u Iraku il tako nekoj zemlji, da smo teroristi... Mada cudo da ti to Norvezani/Svedjani kazu, oni su, sto bi se reklo, "nashi", tj evropljani. Svacega ima... Sta ces, trazi drugi klan :>
WhenDarknessFalls je offline  
Stara 25.10.2007, 18:15   #4
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Ne znam, imas svakavih ljudi...Mada, Norvezani su uvek bili prilicno OK sto se tice toga.Mozda si nabasao na nekog koji nas manje/vise poredi sa Albanijom...BTW mogao si ovo i u online diskriminacija topic...
donator99 je offline  
Stara 25.10.2007, 18:16   #5
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Ponekad kad mi dosadno, umem da se zabodem na neki americki IRC server. Znaci to je tuzno kolko ljudi imaju losu sliku o nama. Imaju neki stereotip da smo mi u Iraku il tako nekoj zemlji, da smo teroristi... Mada cudo da ti to Norvezani/Svedjani kazu, oni su, sto bi se reklo, "nashi", tj evropljani. Svacega ima... Sta ces, trazi drugi klan :>
Heh, ja nesto ne povezujem reci "nashi", "evropljani" .A ljudi imaju losu sliku o nama zbog televizije u glupog bbc-a (il kako se vec zove ono njihovo *****).To je ustvari los uticaj televizije.
AkulM je offline  
Stara 25.10.2007, 18:16   #6
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

to nije nista cudno...dugo se to vec desava....
ja sam imao slicnu situaciju,nije vezana za kompjutere...u IV.godini gimnazije smo isli na exkurziju u Italiji,i dok smo bili u Veneciji,par nas odluci da se provoza gondolom.I dok smo se vozili onaj gondolijer prica,ne zatvara...i u pauzi dok nam je objasnjavao sta je ova zgrada,koji vek blablabla...pita on nas na odakle smo (sva konverzacija je bila na engleskom) a kad smo mu rekli da smo iz Srbije,samo je rekao "Mama mia" i rec nije do kraja putovanja rekao,tj nekih 10-tak minuta..
Skols je offline  
Stara 25.10.2007, 18:18   #7
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Citat:
skols kaže: Pregled poruke
to nije nista cudno...dugo se to vec desava....
ja sam imao slicnu situaciju,nije vezana za kompjutere...u IV.godini gimnazije smo isli na exkurziju u Italiji,i dok smo bili u Veneciji,par nas odluci da se provoza gondolom.I dok smo se vozili onaj gondolijer prica,ne zatvara...i u pauzi dok nam je objasnjavao sta je ova zgrada,koji vek blablabla...pita on nas na odakle smo (sva konverzacija je bila na engleskom) a kad smo mu rekli da smo iz Srbije,samo je rekao "Mama mia" i rec nije do kraja putovanja rekao,tj nekih 10-tak minuta..
Ja kad sam bio u turskoj, pocnem ladno da razgovaram sa nekim likom u hotelu i odgovorim mu da sam iz Srbije, a on pocne da se smeje i lepo nastavimo razgovor ko ljudi.

juhu moj 500-ti post, hvala svima za sve reputacije, zahvalnice, pomoc, i druzenje
AkulM je offline  
Stara 25.10.2007, 21:16   #8
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Stvarno tuzno da ljudi zakljucuju o nashoj zemlji stvari preko CNN-a i ostale propagande.Zao mi je sto nisi uspeo u klanu ali kada vec tako misle o nama bolje je da nisi snjima.Ja sa Hrvatima,bosancerosima(),ostalim susedima,chesima,rusima i rumunima nemam problema ali zato naprimer US u doti uvek ima neki komentar ili samo zacuti kada kazem iz koje sam zemlje...
Irondacha je offline  
Stara 25.10.2007, 21:31   #9
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Ja nikad nisam imao problema na stranim forumima zbog toga sto sam iz Srbije, a uvek sam postavljao "Serbia" kao lokaciju. Mozda su forumasi tolerantniji od igraca.
nighthawk je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nighthawk na korisnoj poruci:
player1 (28.10.2007)
Stara 25.10.2007, 21:35   #10
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

idite vi lepo do Becha i samo recite rec srpskog pa da vidite koliko sve ljudi razume. meni je nas covek koji radi u nekoj radnji sa mobilnim telefonima objasnio na koju foru kod njih telefoni kostaju 0-30 evra (dok jos toga nije bilo kod nas). posle u poslasticarnici smo se siti istrtljali sa kelnerom (iz Bosne).

ontopic: stvarno je tuzno, ali ja sam se vec navikao na takve gluposti.
3LANCER je offline  
Stara 25.10.2007, 21:47   #11
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Ponekad kad mi dosadno, umem da se zabodem na neki americki IRC server. Znaci to je tuzno kolko ljudi imaju losu sliku o nama. Imaju neki stereotip da smo mi u Iraku il tako nekoj zemlji, da smo teroristi... Mada cudo da ti to Norvezani/Svedjani kazu, oni su, sto bi se reklo, "nashi", tj evropljani. Svacega ima... Sta ces, trazi drugi klan :>
Ma te stvari treba iskulirati, zato sto su to u vecini slucajeva neki kreteni koji nemaju blage veze sa zivotom. Svako "sa zapada" (i blio gde drugde) ko iole razmislja svojom glavom nema takvo misljenje o nama pa ni o iracanima - bar iz mog iskustva.

Citat:
skols kaže: Pregled poruke
to nije nista cudno...dugo se to vec desava....
ja sam imao slicnu situaciju,nije vezana za kompjutere...u IV.godini gimnazije smo isli na exkurziju u Italiji,i dok smo bili u Veneciji,par nas odluci da se provoza gondolom.I dok smo se vozili onaj gondolijer prica,ne zatvara...i u pauzi dok nam je objasnjavao sta je ova zgrada,koji vek blablabla...pita on nas na odakle smo (sva konverzacija je bila na engleskom) a kad smo mu rekli da smo iz Srbije,samo je rekao "Mama mia" i rec nije do kraja putovanja rekao,tj nekih 10-tak minuta..
Ja recimo nisam imao ni jednu jedinu neprijatnost u Italiji a proveo sam tamo 5 meseci u zadnje dve godine zbog posla i to bas u Veneciji. E sad nisam se vozio gondolom ali niko od ljudi sa kojima sam bio u kontaktu (a bilo ih je o ho ho) nikada nije pokazao ni najmanje neprijateljstvo prema meni iako su svi znali odakle sam. Znaci vazio isto gao i za gornji quote... to su pojedinacni slucajevi koje treba iskulirati i nikako ne treba izvlaciti zakljucke i generalizovati stvari.
no729 je offline  
Stara 25.10.2007, 21:48   #12
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Pa, znas kako...Evropljani znaju ko smo...Iz Istocne Evrope ljudi su ocigledno mnogo pristojniji prema nama...Ovi iz Zapadne, ako se previse loze na BBC i CNN i ako su se primili na price da smo genocidan, ratoboran i zao narod otprilike ce se postupati prema nama kao sto je Vijetkong postupao prema Amerikancima.Znaci lose.50% Amerikanaca ne zna za nas, ovi ostali pljuju po svima ostalima, zato sto su neobrazovani debili i mislim da ih u potpunosti treba ignorisati.
Evo primer.Igram ja GW, i posto nikoga nije bilo u Evropi odem ja u americki deo.LFP Mission, dodje mi invite...Nakon par minuta pocnu oni da raspravljaju nesto Evropa vs. USA...Deo nas bio iz Evrope ovi ostali Kanada i SAD...
Odjednom jedan lik pise
-Europs(da, Europs je rekao ) are weird
-It's pronounced Europeans.
-Umm, yeah that's what i meant.
-Why do u think they are weird?
-Because they eat weird food and have a weird language...
Sta jos treba da se kaze?
donator99 je offline  
Stara 25.10.2007, 22:58   #13
lucifer
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: HELL mmmuuuaaaahhhaaahhhaa
Poruke: 115
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku lucifer
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Za ove 4 godine nikad nisam imao neke probleme na netu valjda imam srecu.Ali i da se desi nesto samo bi ga iskulirao pa pogledajte samo koliko slepaca i prostaka ima kod nas, zasto bi i tamo bilo drugacije.Gde god da odes nebo je nebo ljudi su ljudi, sve je to isto mozda je samo procenat tih ljudi negde veci a negde manji.
lucifer je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lucifer na korisnoj poruci:
no729 (25.10.2007)
Stara 25.10.2007, 23:14   #14
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 626
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

Pa gledaj,ti si naisao na nekog idiota (Kojih svuda ima) ...ali jbt pa svaki 5. covek u Srbiji je takav ...Mislim u mojoj gimnaziji ima Madjarsko odeljenje,i skoro svi ih izbegavaju ....(Mene iskreno zabole da li je neko madjar,shiptar,blahblah)

Prvo trebamo mi da naucimo da ne budemo stoka,pa onda ce i ostali shvatiti da nismo..
Insecticide je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Insecticide na korisnoj poruci:
no729 (25.10.2007)
Stara 25.10.2007, 23:22   #15
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

samo treba pogledati klip smart americans na youtube-u

kad su likovi zamenili na karti iran sa australijom i pitali ljude da ubode koga sledeceg treba napasti "protiv" terorizma, 60% ljudi je ubolo australiju, 10% istaliju i francusku, a ostali sve vize drzave.

jos par bisera:
"sta" je Kofi Anan
50% je reklo toplo pice
40% da je poznati pevac/glumac
5% nezna

Koje su religije budisticki svestenici?
35% islam
20% jevrejski
10% nezna

i tako dalje, klib stvarno vredi pogledati.
dodgeme je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dodgeme na korisnoj poruci:
Irondacha (25.10.2007), Stojadin (26.10.2007)
Stara 26.10.2007, 0:15   #16
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.911
Zahvalnice: 2.986
Zahvaljeno 3.919 puta na 1.188 poruka
Određen forumom Re: Katastrofa Srbije

U zivotu cete naletati na razne ljude, neke normalne neke ne, tako je i na internetu. Ako vas neko proziva/ignorise/vredja/ponizava... etc... bez razloga to vise govori o njemu nego o vama. Ne nasedajte na takve gluposti. Sa budalama se ne vredi nastavljati, prvo ce vas spustiti na svoj nivo a zatim dokrajciti iskustvom (tako nekako).

Zakljucano.
oluja je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista i Zone Alarm Security Suite - katastrofa Dimmu Zaštita 8 16.4.2008 7:52
Asus M2N-MX SE + Ati Radeon x1050 = katastrofa dechkotzar Kvarovi 10 29.9.2007 3:26
GM sjajan program ili katastrofa? Askaratazator Programiranje 2 17.9.2007 20:56
Topografske karte Republike Srbije u razmeri 1:50.000 B@NE Zanimljive Web lokacije 5 2.9.2007 9:57
Katastrofa zvana Apache2+PHP5+MySQL5 u Windowsu holodoc Programiranje 9 1.11.2006 1:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com