Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.5.2024, 14:26   #41
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.269
Zahvalnice: 683
Zahvaljeno 1.222 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: The Lords of the Fallen

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Ja sam pre neki dan krenuo ovo da igram. Ne znam kako je pre bilo, sasvim je solidna igra. Lies of P je tehnicki zategnutiji, ali ovo mi je bolje na ostalim poljima za sada. Ne bih da se zalecem, Lies of P sam presao, ovo tek nekoliko sati igram.
Obavezno da se igra sa modom koji uklanja sharpening, ni na sta ne lici sa njime.
Igra je svakako bolja od Lies of P koji osim utegnutosti nema skoro nista drugo. I Lords of the Fallen i Steelrising su bolje igre od LoP.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2024, 17:34   #42
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.658
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 573 puta na 349 poruka
Određen forumom Re: The Lords of the Fallen

Ne znam što si toliko nategao hejt na LoP
Moje mišljenje je da je ta igra mnooogo bolja od LOTF - nije samo zategnuta borba, već je i priča koherentna, vizuelni stil je prepoznatljiv, bossevi su mnogo bolji (iako i ovde imam problem overtuninga gde imaju uvek više faza), saundtrek je slušljiviji.
LOTF ima problem samog vizuelnog identiteta - ovi unreal asseti su toliko bezlični i prepoznajem ih u svim drugim UE5 igrama. Potom, na nivou gejmpleja ne zna šta hoće - možda su ovo utegli od izlaska ali gimmick s lampom je toliki promašaj. Mobovi na sve strane, i mnogi jeftini trikovi sa placementom gde šatro pokušavaju da te gurnu sa ivice, kao da to nije već izlizana fora iz dark souls 1. Na nivou priče, tek nemam pojma šta se desilo, pokušali su da repliciraju mistiku souls igara, a nemaju sadržinu da to izguraju, niti genij jednog Mijazakija.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Andross (21.5.2024), polarnimeda (19.5.2024)
Stara 20.5.2024, 18:57   #43
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.269
Zahvalnice: 683
Zahvaljeno 1.222 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: The Lords of the Fallen

Nemam ja problem sa LoP. Igra je ok (ni slucajno remek delo) ako volis takav borbeni sistem. Ja ga ne volim jer je za mene i kinematicki i paletom oruzja siromasan, neoriginalan i dosadan. Borbeni sistem bez skoka i udarca iz skoka u 2024 je prosto arhaican. To nije hejtovanje, to je prosto moj utisak, misljenje. Ono je oduvek kao i d*pe, svako ga ima.
Mistika Souls igara je posebna prica. Tu su stvarno uspeli da naprave veo tajne sa skoro pa nula povezanog i smislenog sadrzaja sto je jedinstven uspeh.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2024, 17:49   #44
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.212
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.080 puta na 1.281 poruka
Određen forumom Re: The Lords of the Fallen

Epic Games will publish Lords of the Fallen 2 on PC, targeting a 2026 release date
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
polarnimeda (18.6.2024)
Stara 18.6.2024, 0:15   #45
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.066
Zahvalnice: 1.814
Zahvaljeno 971 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: The Lords of the Fallen

samo sto manje komplikovanja, da osecaj bude manje floaty, da udarci imaju osecaj tezine i to je to. nista drugo im ne fali, samo da ne rade copy-paste sa grafickim poboljsanjima, nikoga za to vise nije toliko briga.

otisli smo dovoljno daleko da sve izgleda super i da dodatni detalji polako pocinju da ubijaju preglednost igara, a jos uvek nije fotorealizam.
a ako vec jos nije fotorealizam, onda udri po optimizaciji i igrivosti, za ovakve naslove bar. ovi su blizu da pogode zicu.

fotorealizam nek ostave igrama tipa hellblade, alan wake i slicno, gde je combat ionako samo pro forme.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Manor Lords Marko Radonjic Strateške igre 18 28.4.2024 22:48
Fallen Earth Apprentice MMORPG igre 53 10.7.2022 21:24
Lords of the Fallen Marko Radonjic Role-Play 94 13.6.2016 10:05
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD Zuti Bar Platformske igre 0 28.7.2015 0:36
Lords of The Realm III Problem fingerprint O igrama uopšte 3 3.2.2007 17:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com