Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.4.2011, 17:58   #1
bojannp
Član
 
Član od: 3.3.2010.
Lokacija: Nova Pazova
Poruke: 100
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku bojannp
Određen forumom Šifra za wireless?

Pre nekih 15 dana dobio sam telekomov adsl. Dobio sam modem Huawei HG552a1. Odmah sam primetio jedan mali problemčić. Naime kada ugasim WLan na njemu nemam konekciju na desktop računaru. U local area connections pise da konekcija postoji, ali kada otvorim chrome ili operu neće ni jedan strana da se učita. Pošto sam jaaaako dugo čekao taj adsl, sada me mrzi da nosim modem u telekom da bi otklonili taj problem pa sam hteo ja da ga rešim na drugi način. Želim da stavim šifru na wireless na tom modemu. E sad bilo bi lepo ako bi neko od vas upućenijih mogao da kaže kako to da uradim ?
bojannp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
wireless konektovanje problem dakifil Komunikacioni uređaji i umrežavanje 15 10.5.2013 18:51
Umrežavanje 2 računara preko wireless rutera i ADSL rutera Sale013 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 25 24.2.2011 0:57
Kablovski modem + wireless ruter kombinacija Ivan452 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 16.4.2010 22:46
Wireless wireless router srka Komunikacioni uređaji i umrežavanje 12 12.4.2008 19:47
wireless me ubi... forrest_gump Internet tehnologije 17 20.10.2007 11:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com