Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.4.2014, 17:38   #3161
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Nemoj ovo lično da shvatiš, malo sam izvlačio tvoje reči, ali samo sam hteo da ti ukažem gde mislim da grešiš/gde se ja ne slažem sa tobom.
Kapiram, ne 5utim se...Bar si se potrudio da lepo odgovoriš na moje kritike igre, za razliku od Pere

Anyway...

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Za razliku od D2 gde je svaka klasa imala 50 različitih buildova koji su bili odlični - how yes no
Možda ne 50 ali osetno više od uobičajenih par kao u D3. Odušev5avao me je lik sa nickom SSoG na jednom forumu, koji je smiš5ao uvrnute ("ružne buildove", kako ih je zvao) buildove od skillova koji su zapostav5eni, nekorišćeni, smatrani za trash ili 1-point wonder, i koji su funkcionisali odlično...D2 je imao puno mogućnosti za igranje sa buildovima. Hell, samo Paladin je imao bar tuce. Hammerdin nije bio sve i svja...

Da5e, šta Mystic suštinski menja? Ništa. Samo ti omogućava da recikluješ 1 stat na opremi, ništa više. Šta se rerolluje na oružju? Socket za crit damage ili crit ako već ima socket. Šta se rolluje na ostalim stvarima? U gro slučajeva crit ili main stat, eventualno bonus na skill koji koristiš. Suština je ista - weapon DPS+crit rulz. Alfa i omega D3 itemizacije. Trebalo bi da uče od Path of Exile-a...

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
A šta ja sa mojim Wizardom da uradim kad stanem u molten i kad me to ubije za 0.2 sekunde? Wizard nema fire res opremu, ni pasive. Ili kad me fire chains one shotuju?
Mislim da si propustio moju poentu...Monk i ostalo je samo uzeto kao primer za to kako Blizzard samo treba da promeni koju cifru, nerfuje ovo ili bafuje ono da bi igri produžio život, time što igračkoj bazi obezvredi opremu i vreme uloženo u farmovanje iste i nametne novi trend i novi talas grindanja za nešto drugo. To je toliko jeftino i trulo, još od firme Blizzardovog renomea...

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Reci to mom wandu koji daje +20% disintigrate dmg da je to samo šminka a ne gargatuanski stat.
I jeste i nije. Mislim da su takvi modovi uvedeni kao dodatni boost u damage-u, bez da Blizzard mora da povećava cifre na oružjima, dodatno testira, balansira, komplikuje sebi život...brz i jeftin način da se boostuje dmg i premoste rampe od brojeva koje su suština Torment nivoa.
Ništa drugo sem brojki...mislim, na višim Tormentima HP cifre mobova idu u milijarde...WTF?! Gde to još ima? Blizzova filozofija: samo nadrukaj cifre. HP, DPS, Paragon leveli...to je toliko lenj i neinspirativan dizajn da prosto vređa razum. I to od Blizzarda, 'ej. Šta im se desilo, jbt?

U tom smislu mislim da jeste šminka u suštini, iako jeste korisno.

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
A zašto se igrao D2 na levelima većim od normal? Da se ubija Baal 30x zaredom da bi uredno svaki put botovi pokupili sav loot?
Da bi se kreirao i sproveo novi build? Jer je progresija po težinama odrađena mnogo bo5e u D2?
Što se botova tiče, ima ih i u D3 i biće ih. Odakle misliš da svi oni sajtovi koji prodaju D3 iteme dobijaju te iteme? Samo, D3 je od starta forsiran u online-only, šatro da bi se izbeglo botovanje, bla, bla...i ništa od toga. Samo način da se ima malo više kontrole, da bi se smanjili gubici na AH. Fuck, Blizzardu su odgovarali botovi, jer je svejedno uzimao % od transakcija, ma ko ih obav5ao. Sad kad nema AH, smanjiće se interesovanje botera, ali tu su još itemi...

D2 si mogao da igraš 5udski, samo uđeš na closed realm i završio si. Nema botova, password na igru, closed realm only itemi...daleko od toga da si bio zaglav5en sa pubovima i botovima.

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
1000h u Diablu 3 i još uvek mi nije dosadio, naspram ostalih igara gde nisam nešto previše ni dogurao, uz izuzetak TQ koji nam je došao kao spas u nedostatku pravog Diabla pa se malo više igrao.
E, to je već suština...tebi je legao D3 i to je ok. Mnogima nije i mnogi su tražili više od njega...modernizovani D2, ne casual cash grab, i još tra5avo odrađen. Ne mogu mirna srca da kažem da je D3 dobra igra jer nije. Samo je ok za ubijanje vremena..."samo". Jer, trebalo je da bude više od toga, POGOTOVO kad se smatra naslednikom Diabla 2...da su igru nazvali ikako drugačije, bilo bi mnogo manje zle krvi. Avaj, nosi ime Diablo...trebalo je da ispuni neka očekivanja, standarde, a nije.

Anyway, onima koji su nezadovo5ni Diablom 3 od srca preporučujem Path of Exile. Ta igra se s pravom može nazvati naslednikom Diabla 2. Žalim svaki cent koji sam dao za D3 (na izlasku je koštala 60e, jbg, sad se može naći za 20 i kusur), ali ne žalim ni cent od 100-tinak dolara koje sam potrošio na PoE...Blizzard bi mogao mnogo da nauči od Grinding Gear Gamesa.
Kome ne leži PoE, može da proba ostale klasike, Titan Quest, Torchlight 2, u izradi je Grim Dawn, koji obećava...D3 od mene neće imati preporuku.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2014, 18:07   #3162
Mare88
Član
 
Član od: 13.8.2011.
Poruke: 298
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 80 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

D14bl0 3 j3 5r4nj3 1gr4.

Mare88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Mare88 na korisnoj poruci:
Rainman (26.4.2014), Skenderevo (26.4.2014)
Stara 26.4.2014, 18:21   #3163
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Diablo 3

Fantastična igra, uzeo je poslednjeg dana februara a ekspanziju čim je izašla, sprcao već dosta sati u njoj. Uložen novac za vreme provedeno uz nju se već isplatio.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Mare88 (26.4.2014)
Stara 26.4.2014, 18:33   #3164
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Mare88 kaže: Pregled poruke
D14bl0 3 j3 5r4nj3 1gr4.

To sto ti si napisao bar ima neke (internet) logike. Ovde imas posla sa klasicnim hipsterom.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2014, 18:49   #3165
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Diablo 3

Iako trenutno imam problema (secka u riftovima), danas sam dobio Thunderfury, tako da je igra odlična.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2014, 23:39   #3166
_ToMeK_
Član
 
Član od: 12.7.2008.
Poruke: 329
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 46 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Možda dođe kao mali off, ali najbitnija stvar u D2 je (barem meni) bio feeling za vreme igranja, tj. igra je imala to "nešto" što me je vuklo da je igram iznova i iznova. Nisam dugo igrao D3, samo sam probao par puta kod drugara, i iskreno nisam imao taj isti osećaj. Za čudo, to sam pronašao u Kingdoms of Amalur - u.
_ToMeK_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 2:36   #3167
Mare88
Član
 
Član od: 13.8.2011.
Poruke: 298
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 80 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Iznosiš ocenu na osnovu "malo igranja kod drugara", šta reći...
Mare88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 2:57   #3168
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Diablo 3

A ja sam samo malo gledao kod drugara kako igra i ne svidja mi se. Bas mi je 5aks, ides rokas mobove, skacu brojke i skup5as iteme koje gledas 0.4 sekunde cisto da vidis koje su boje...

A tek da to isto uradis 11ti put...

Sta cemo sad? Nisam smeo da iznesem svoje misljenje jer sam samo gledao? ...a i ubacio sam "slovo 5"
Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 8:58   #3169
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Diablo 3

E oko cega se vi prepucavate, trazio je covjek informaciju koliko ekspanzija produzava igru i krenulo je blacenje.

Kako za koga, neko ne voli diablo, neko da, neko ga predje i ne farma iteme vise, neko farma do poslednjeg itema koji ce mu omoguciti da igra veci torment level...

Meni je igra super, zabavlja me [sto igre trebaju da rade]. Nije najbolja svih vremena, ali ono za sta sam dao novac-isplatilo se.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 9:24   #3170
marko13
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 291
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 84 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Sto se mene tice tu nema dileme. Prvo para mi nije zao. Igrao sam se, video pricu koju volim, presao koji put i to je to. Svemu dodje kraj i nista ne traje vecno. Igru igram od prvog dela i igracu je dokle god izlazi. Samo je problem sto su se neki istripovali da je ovo WOW i tako je igraju. To je po meni teska glupost i gubljenje vremena. Ne mozes nesto na silu da produzis. Ne kapiram kako neko moze da zivi "dan mrmota" sa tom igrom stalno ali to je valjda sve stvar ukusa.
marko13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku marko13 na korisnoj poruci:
Marko (28.4.2014), simke85 (5.5.2014)
Stara 28.4.2014, 14:30   #3171
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
marko13 kaže: Pregled poruke
Sto se mene tice tu nema dileme. Prvo para mi nije zao. Igrao sam se, video pricu koju volim, presao koji put i to je to. Svemu dodje kraj i nista ne traje vecno. Igru igram od prvog dela i igracu je dokle god izlazi. Samo je problem sto su se neki istripovali da je ovo WOW i tako je igraju. To je po meni teska glupost i gubljenje vremena. Ne mozes nesto na silu da produzis. Ne kapiram kako neko moze da zivi "dan mrmota" sa tom igrom stalno ali to je valjda sve stvar ukusa.
Eto vidis kako pravis problem.

Prepisti to lepo kao: " To je meni teska glupost i gubljenje vremena "

Jer ovako kako si napisao znaci da smo mi ostali glupi i gubimo vreme. A ovako kako sam te zamolio da napises znaci za tebe i tvoje iskustvo sa igrom.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 14:41   #3172
marko13
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 291
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 84 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ti si bas neko zakeralo. Pazi, meni je glupost i gubljenje vremena da ponavljas jedno te isto 100 puta. Kao da gledas stalno snimak neke utakmice i uvek znas ko ce sledeci da sutne ili izleti. Ali to je moje misljenje koje je merodavno samo meni nije standard u zavodu za merenja. Sto znaci da svako moze imati svoje. Takodje ljudi su izneli misljenje da je bacanje para kupiti igricu ako se samo predje zbog price. Treba li da se uvredim ko mlada zbog toga. Eto ja sam je kupio samo da je obrnem i pogledam pricicu koju pratim vec 15god. Mozda sam ja glup zbog toga ?! Nekima sigurno da.
marko13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 16:23   #3173
_ToMeK_
Član
 
Član od: 12.7.2008.
Poruke: 329
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 46 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Složio bih se sa tobom, za mene lično Starcraft 2, npr. ima vrednost samo kao nastavak odlične priče iz prvog dela, dok su mi skirmish i multiplayer modovi manje-više nebitni. A što se tiče jednog od prethodnih postova gde se spominje zabava, tačno, od igre je najbitnije, bar po meni, da me zabavi. Ako me ne privuče u prvih sat-dva, džaba sve. To je sve što sam hteo da kažem u vezi D3, nipošto nije loša igra, ali nema šmek i zaraznost D2.
_ToMeK_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 16:33   #3174
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Zasto bi neko igrao Diablo 3 kada je izasao Dark Souls 2?
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 17:55   #3175
Mare88
Član
 
Član od: 13.8.2011.
Poruke: 298
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 80 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Zašto bi neko igrao Diablo 3 kada ima free Minesweeper uz svaki Win PC?
Mare88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2014, 19:02   #3176
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Nismo svi isti
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kusta na korisnoj poruci:
marko13 (29.4.2014)
Stara 4.5.2014, 22:14   #3177
talicni67
Član
 
Član od: 16.8.2008.
Poruke: 280
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku talicni67
Određen forumom Re: Diablo 3

Dobio sam veceras od prijatelja original disk Diablo 3, ali imam problem sa instalacijom.Kljuc koji dolazi sa igrom je on vec iskoristio i samim tim ja ne mogu da ga koristim.Ima li neki drugi nacin da instaliram igru kod sebe na racunar sa vec upotrebljenim kljucem?Bicu zahvalan za bilo kakvu sugestiju.
talicni67 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2014, 22:18   #3178
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

instaliras igru i ulogujes se sa njegovim akauntom ako ti je vec dao sa zeljom da se igras .
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 2:17   #3179
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

U subotu kupio diablo3, preko noći skino igru, počeo da igram u nedelju oko 10 završio sa kratkim pauzama u 23h poslednja igra koja me je ovako "zalepila" za stolicu je Civilizacija V. Mislim da će biti rasprodaja tf2 i dota2 itema pa da se bacima na RoS kada završim sa D3
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 10:06   #3180
talicni67
Član
 
Član od: 16.8.2008.
Poruke: 280
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku talicni67
Određen forumom Re: Diablo 3

Kako da se ulogujem sa njekovim nalogom kada ne mogu da instaliram igru jer dobijem upozoronje da je kljuc koji upisujem vec koristen?Verujem da postoji neko resenje, jer je ovo situacija kao da sam kupio drugi racunar i da na njega zelim instalirati D3.

Uz igru dolaze 2 gust pass kartice od kojih sam iskoristio jednu da bih pokrenuo D3.To je starter varijanta koliko vidim.Do sada sto sam igrao, prilicno lako ubijam neprijatelje a moj health bar skoro da je netaknut.To bas i nije neki izazov.Zato i pokusavam da nadjem resenje za ovo full izdanje koje imam.
talicni67 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com