Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2008, 20:08   #1
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Question Tvrdoglavi Sketch and Toon plugin koji se zaljubio u BodyPaint

Sam naslov reče...

Kupio sam Maxon Cinema 4D Studio Bundle 9 u kome se nalaze:

Cinema 4D R9
Maxon Bodypaint R9
Sketch and Toon plugin for Cinema 4D (verzija 8.5 i više)
itd...

Dakle, instalirao sam Cinemu i BodyPaint još odavno, ali probao sam nekoliko puta da instaliram Sketch&Toon plugin. Instalacija je prikazivala da je module uspešno instaliran, ali sam se nervirao jer se instalirao u folder BodyPaint-a, a trebao bi (logično) da ide kod Cineme. Instalacija me pita u kom folderu se nalazi Cinema 4D i stavi default C:\Program Files. Ja odo na Next, kad vidim instalira ga u Bodypaint-ov folder. Probao sam da umesto C:\Program Files stavim C:\Program Files\MAXON\Cinema 4D ali tada mi kaže da mi treba C4D verzija 8.5 ili naviše (verovatno nije prepoznao folder). Šta sve nisam pokušavao, da rename-ujem folder sa Cinemom u Maxon Bodypaint R9 ali on je uvek našao pravog bodypainta. Kada sam BP privremeno deinstalirao, opet mi peva pesmu "You need Maxon Cinema 4D version 8.5 or higher for this module to work...". Što je najgore Body ne prepoznaje da mu je instaliran plugin kad ga otvorim. Uništava meee... Ako nešto ne preduzmem, moraću nešto da razbijem (shala).

Unapred zahvalan,
Geomaster
Geomaster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com