Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.8.2008, 22:47   #1
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Stampanje fotki sa All-In-One uredjajem (podesavanje)

Konkretno imam HP C4280.
Zanimaju me neke stvari oko sto kvalitetnijeg stampanja fotografija.

Koristim HP-eov soft. HP Solution Center.
Kratka putanja gde i sta:




Ovde se moze videti da fotka nije 'fit to width' tj stavljeno je 'crop' ako stavim normalno onda sa rucicom na fotki moram da centriram sta da se isece a sta ne.

U cemu je caka? Ispadne da kako god da podesim ne moze da bude preko celog papira (10x15cm) sa i bez okvira.

Ovde me zanima podesavanje:

Za bordeless ima da se stavi i (tab) pored 4x6in. Sta to znaci?

Imam par uzora HP premium Plus photo papper a ostali su mi neki obicni 'Future Green' 30kom. Onako kako sam podesio na HP-eovom papiru mi bude samo sjajnije a na ovom obicnom boje su vise matirane.
Da li ima jos neka caka da se podesi na kvalitetu posto nisam bas zadovoljan rezoluciom sa obrzirom da sam video Cannon-ov u istoj klasi nema tolki razmak medju pixelima tj mnogo je preciznija fotka nego sto izbaci HP ili ja nisam nesto podesio sto bi jos trebao sem ovog u (ovim) opcijama?

Znam da ima i poseban ketridz za fotke da se kupi, ja koristim HP-eov obican. Da li se ispalti kupovati i ako vec hocu da uradim fotke da li je ispaljive (kada se uracuna specijalan papir i boja) da odem u foto radnju nego ovako ?
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara Maverick78 Overklok 10 6.3.2007 14:14
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40
Život sa kompjuterašem Marko_L Cvet kompjutera 86 20.2.2006 1:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com