Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.10.2017, 8:45   #1
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Windows pobrljavio

Konkretno windows 10 je u pitanju, Home edition, "star" dve godine, taj hard disk je bio u nekoliko racunara sa tim windowsom, konkretno o cemu se radi.
Microsoft Edge nece da radi, pise da ima problema sa konekcijom, Windows Store nece da radi zbog istog problema, sve zivo i nezivo sam pokusavao ali da radi nece, "The store needs to be online, it looks like you're not"
I ispod pise greska 0x80072EE7. Sve sto sam nasao na netu sam pokusao i ne uspeva, na internet sam prikljucen putem wifi usb adaptera, dakle ne koristim lan kabal. Google chrome radi dobro itd.
Sta je drugi problem, ja bih windows reinstalirao odmah, medjutim na racunaru posedujem Viber koji je konektovan na broj, tacnije telefon koji nije kod mene, tj koristi se trenutno u inostransvu, i taj viber nalog mi je itekako potreban, da bi se ponovo prijavio na njega morao bih da uzmem taj telefon i da skeniram QR Code koji se pojavi na racunaru, a ja pristum tom telefonu necu imati do nove godine a do tada ce mi itekako trebati, dakle rako reinstaliram windows - ode Viber, a to nikako ne bi valjalo da se desi.
Sta da probam (kao sigurnu metodu da ne izgubim viber), mozda windows repair? Bilo sta, takodje ne mogu da izbrisem ATI AMD drajvere od ggraficke koja je koriscena u prethodnom racunaru, mada se nisam ni trudio oko toga, verovatno ce iz Safe Mode moci da se deinstalira.
Hvala unapred, dakle kako da resim pitanje konekcije?
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows Live Messenger? mick Aplikativni softver 532 19.11.2012 20:36
100 Useful Run commands for Windows (Shortcuts) wog326 Operativni sistemi 1 10.8.2010 13:45
Windows 7 BETA Mr.Eco Operativni sistemi 2277 20.2.2010 8:58
Windows installer nikolapfc89 Operativni sistemi 6 16.11.2009 0:13
Windows 8 saleSK Operativni sistemi 37 19.8.2009 11:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com