Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2010, 19:31   #321
vasto lorde
Član
 
Član od: 3.5.2010.
Poruke: 56
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

registrovan sam na tom sajtu i kao sto sam rekao u prethodnom postu imam oko 5000 poena (ne znam koliko, dugo nisam bio niti cu ici).

brzina interneta skoro da i ne igra ulogu u narucivanju, ne znam gde si to video.
vasto lorde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 20:42   #322
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Meni je danas stigla majica od Lockerza (Z list). A narucena je pre jedno 3 meseca.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2010, 15:39   #323
dukicas
Novi član
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 23
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Dungeons & Treasures, veoma interesantna igra. Stranica je rpg fazon, imate lika i razvijate mu snagu i odbranu i ostalo. Treba da skupite sto vise zlata i na kraju meseca se to pretvara u zelembace koje mozete da isplatite na AlertPay ili PayPal ili da posaljete direktno putem ceka. Sami, bez referala i ulaganja mozete zaraditi i do 10$ mesecno, a sto vise referala imate bice veca i zarada.

Kako zaraditi sto vise zlata:

TEMPLE - svaka 5 dana redovonog posecivanja bogova ce te nagraditi sa nekolko zlata. Fina sumica

TREASURE HUNT - svaki dan imas free po jedno polje da klikes dobije se isto fina zarada..

TAVERN - istrazujete tamnice i borite se sa neprijateljem a cilj je da istrazite celu tamnicu i pokupite sto vise zlata

CHESTS ROOM - kljuceve koje skupite po tamnici iskoristite ovde i skupite izvesnu sumu zlata

Toliko za pocetak, a ako nekom nesto nije jasno neka slobodno pita, a do tada se igrajte i videcete da igra stvarno vredi. Ja igram igru svega par dana i stvarno se navukao, a koliko vidim ima ljudi koji su napustili PTC jel lepsa para moze da se naplati ovde, a interesantna stvar

Ako neko hoce da proba evo link (ovo nije referal link):
http://www.dungeons-treasures.com
kada dodjete na ovaj pocetni link idite registraciju i molim Vas da u polja unesete svoje tacne podatke jer ce Vam to trebati pri isplati, a u polje ''Your Godfather:'' da upisete Leonardo jer to je moj nadimak na toj igri i tako cete mi pomoci da zaradim vise, a ja cu vama davati savete. Hvala. Sledi detaljnije objasnjenje igre u sledecem postu.
dukicas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2010, 15:41   #324
dukicas
Novi član
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 23
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Evo pojasnjenja za onaj prvi deo sta i kako raditi....

Sa leve strane ekrana imate niz linkova, od karaktera pa do igrica na kojima zaradjujete GOLD

Sto se tice TEMPLE sa leve strane imate ka njemu i vase je samo da svaki dan kliknete na njega i Bogovi ce vas nagraditi (nagrada svaki 5. dan, ali mora da bude redovno klikanje na ovaj link ta prethodna 4 dana)

Zatim TREASURE HUNT link kad otvorite, kliknete na HAVE MY FREE BOX OF THE DAY, ispod naslova ce VAm se pojaviti tekst da ste dobili TICKET, a zatim klik na dugme PLAY THE FREE TREASURE HUNT, i izaberete jedno polje na mapi koje nije otvoreno i sledi neka nagrada i tako svaki dan (danas sam potrefio polje sa 20000 GOLD-a sto je odlicno)

Zatim TAVERN, cilj je da istrazite celu pecinu kretanjem kroz nju u dozvoljenim pravcima. Klikom na mapu u donjem desnom uglu uvelicavate je i vidite kuda jos mozete da idete, a to ce te videti da ivica "zida" tj tanka crna linija nije zavrsena vec kao da nedostaje polje tj tu nije kraj hodnika. Pri istrazivanju tamnice nalazite zlato, razne napitke, oruzje itd i sto je najbitnije nailazite na nekakve zivotinjke sa kojima treba da se borite i kada ubijete ovu zivotinjku dobijate XP poene, sa kojima idete na veci LEVEL (videcete kako se u mac u levom delu ekrana dopunjava a ispod njega smanjuju trenutni XP poeni koji su potrebni za prelazak na sledeci LEVEL. Mozete se boriti rukama ili kupiti neko oruzije (ja sam sve isao rukama a oruzije sam koristio kad sam ga pronasao free, a cela borba je da klikate na dugme ATTACK i to potvrdite, ili ako je neprijatelj jak da se povucete (kad se sretnete sa neprijateljem u gornjem uglu ce pisati njegova snaga u odnosu na vasu VERY LOW, LOW, MEDIUM i STRONG)

Prelaskom na sledeci LEVEL dobijate i po 3 PP poena kojima poboljsavate svoje karakteristike (moj savet koji sam dobio od jednog lika kji vec odavno igra ovu igru je da unapredjujete samo ATTACK I DEFENSE a kasnije kad vam se otvori i MAGIC ATTACK i MAGIC DEFENSE nastavite da unapredjujete iskljucivo MAGIC DEFENSE po svim karakteristikama. Posle 10 LEVELA dobijate po 6 ovih poena (ja sam trenutno na 10 LEVEL-u)

U CHEST ROOM iskoristite kljuceve koje ste nasli u Tavern-u i skupite dodatno zlato

Zatim se povremeno otvaraju i CONTESET-i gde takodje zaradjujete GOLD, a ima i ovih drugih igrica koje nisu free ( ali o tome kad budem i ja vise saznao)

Sad se verovatno pitate pa gde su te pare koje se zaradjuju. Na kraju svakog meseca, koliko traje avantura, se skupljeno zlato konvertuje u DT koji su u stvari pare koje mozete da kesirate na PP, AP ili direktno cekom, a min za isplatu je 10$)

Decko preko kogasam ja regao i koga znam sa jednog foruma je imao isplate i njegova zarada je oko 10$ po avanturi

Neko je pitao da li zarada zavisi od vremena igranja. Odgovor je NE, odradis to sto imas i to je to, sta si sakupio, sakupio si. Dnevno je potrebno 15ak minuta igranja. Ovaj lik preko koga sam ja, npr ako nema vremena odklika to sto vazi samo taj dan, a npr TAVERN-e igra svakih par dana jer se one pamte, a videcete dole njegov primer igranja TAVERN-i

"Nikada ne idite u tamnice bez napitka za povecanje expirience +2. kosta 1280 zlata ali nije zao. ako dodjete do lvl 100 u tamnici vas ceka po 20.000 zlata po svakoj lvl 100 tamnici. + kljucevi i oruzja i napitci."

"Preporuka, sacekajte 3-4 dana sa tamnicama (igrajuci naravno sve ostalo, tamnice se ne gube). Kada imate recimo 4 tamnice popijete jedan +2 xp i za 60 minuta koliko traje efekat mozete odraditi 3-4 tamnice pod dejstvom jednog napitka - fina usteda para u mjesto da svaki dan kupujte +2 xp...a i bolji ishod "

"Dva dana pred kraj avanture prodajte u marketu sve sto imate i skupite jos nesto zlata, da vam ne propadnu bez veze"
dukicas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 21:28   #325
JJ92
Član
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 295
Zahvalnice: 212
Zahvaljeno 251 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku JJ92
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Fribiz je sajt na kojem skupljate poene ucestvujuci u aukcijama i ukoliko izgubite vracaju vam bodove i jos plus procenat,bodove mozete dobiti i pozivanjem prijatelja ili kupovanjem bodova.Ukoliko pobijedite na aukciji salju vam nagradu isto kao i na Lockerzu(ne placate postarinu,jedino za vrijednije nagrade placate carinu)

Mozete se registrovati preko ovog linka


http://www.fribiz.com



Takodje ako vas referral pozove nekoga i vi dobijate bodove!

http://www.youtube.com/watch?v=GIE1ivlESKU

Poslednja ispravka: VojaM (21.7.2010 u 21:03) Razlog: referali nisu dozvoljeni
JJ92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 21:47   #326
dusski
Član
 
Član od: 8.8.2009.
Lokacija: Doljevac
Poruke: 120
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusski
Određen forumom Re: Zarada na Netu

sta je bilo ljudi, malo smo se uspavali a?
ajde dajte jos neke predloge, rado cu da probam
recimo ovo dungeons and treasures nije lose, zanimljivo,
ali nece brza zarada od toga, tak kada se ima gomila referala
evo prijavite se pa probajte sami: http://www.dungeons-treasures.com/inscription.php
ako udjete potrazite me, nick: dusski
dusski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 16:47   #327
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citam ovomesecni clanak o mturku u SK i zanima me dal se zaradjeni novac moze potrosti u amazon music store ?

Poslednja ispravka: Mr.Eco (2.9.2010 u 20:31)
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 9:21   #328
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Microworkers

Kako da ima naplatim ?
Ne salju cekove
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 11:07   #329
dusski
Član
 
Član od: 8.8.2009.
Lokacija: Doljevac
Poruke: 120
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusski
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
ivanxxxxxxx kaže: Pregled poruke
Microworkers

Kako da ima naplatim ?
Ne salju cekove
Pa mozes da se uclanis na moneybookers.com i tamo da ti isplate
imaju srbiju u svom asortimanu i sajt im nije los
dusski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 11:42   #330
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
dusski kaže: Pregled poruke
Pa mozes da se uclanis na moneybookers.com i tamo da ti isplate
imaju srbiju u svom asortimanu i sajt im nije los
Ok, i kad se prijavim kod njih, oni ce prebacivati pare na moj tekuci racun kod neke nase banke za neku proviziju koliko ja razumem
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 11:46   #331
dusski
Član
 
Član od: 8.8.2009.
Lokacija: Doljevac
Poruke: 120
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusski
Određen forumom Re: Zarada na Netu

za to ne znam, znam samo da sam ja uclanjen tamo, iako na account-u nemam nista XD i da sam verifikovao adresu stanovanja
a s obzirom na to da jos nisam punoletan jos uvek ne mogu da povezem racun u banci sa njima jer ga nemam XD
dusski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 11:49   #332
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

U svakom slucaju hvala!
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2010, 16:08   #333
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Jel moze neko da mi kaze sta je provereno od ovoga treba mi dodatni kes na mesecnom nivou pa kad vec imam net sto da ne iskoristim ...
I koja su sve znanja potrebna za ovakve stvari ????
Hvala
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2010, 20:06   #334
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Mali džeparac...

...pa bih da ga malo uvećam
Naime, zanima me da li postoje "remote" poslovi koje bih mogao da radim preko kompa a da pritom za to sa svojih 17 godina budem plaćen?
Bilo kakav posao za koji bih bio plaćen a da ga radim na netu/preko neta?

EDIT: NE kliktanje po reklamama ili slično, već posao.

Moderatori mi obrisaše temu, i ubaciše post u ovu, nadam se da će neko videti...

Poslednja ispravka: doctor (20.12.2010 u 0:53)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2011, 19:21   #335
arrresss
Novi član
 
Član od: 4.12.2010.
Poruke: 28
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

zanimaju me iskustva sa forex aplikacijom.
da li mi neko moze nesto blize reci o tome?
koliko je pouzdano itd...
arrresss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 14:01   #336
dusski
Član
 
Član od: 8.8.2009.
Lokacija: Doljevac
Poruke: 120
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dusski
Određen forumom Re: Mali džeparac...

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
...pa bih da ga malo uvećam
Naime, zanima me da li postoje "remote" poslovi koje bih mogao da radim preko kompa a da pritom za to sa svojih 17 godina budem plaćen?
Bilo kakav posao za koji bih bio plaćen a da ga radim na netu/preko neta?

EDIT: NE kliktanje po reklamama ili slično, već posao.

Moderatori mi obrisaše temu, i ubaciše post u ovu, nadam se da će neko videti...
mozes da bacis pogled na sajt freelancer da vidis
ja sam bio, pogledao i nista zanimljivo nisam nasao
a ima bas dobrih stvari
mislim da je to bas ono sto trazis
dusski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 14:44   #337
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
arrresss kaže: Pregled poruke
zanimaju me iskustva sa forex aplikacijom.
da li mi neko moze nesto blize reci o tome?
koliko je pouzdano itd...
Najbolje pitaj na nekom domacem sajtu za online zaradu kao sto je http://www.internetzarada.org/
Forex, koliko ja znam, i nije nesto razvijen kod nas. Imas mnooogo prevara tako da se pazi. Forex je nesto kao velika online medjacnica. Gledajuci kada koja valuda pada i raste, prodajom i kupovinom zaradjujes pare.

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
...pa bih da ga malo uvećam
Naime, zanima me da li postoje "remote" poslovi koje bih mogao da radim preko kompa a da pritom za to sa svojih 17 godina budem plaćen?
Bilo kakav posao za koji bih bio plaćen a da ga radim na netu/preko neta?

EDIT: NE kliktanje po reklamama ili slično, već posao.

Moderatori mi obrisaše temu, i ubaciše post u ovu, nadam se da će neko videti...
Imas gomily freelancer sajtova (gde ti nudis sebe za neki posao) i microworkers (malo placa, ali su poslovi mali tipa- lajkuj sliku, video, konetarisi, registruj se...). Pre par nedelja sam video online profil nekog lika sa nasih prostora koji je zaradio najmanje 500$ prodavajuci prava da 3D modele i video fajlove tih modela. Npr. za HD model galaksije je napracivao 20$, i po predmetu je imao 20 prodaja.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 22:18   #338
arrresss
Novi član
 
Član od: 4.12.2010.
Poruke: 28
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

HVALA Schnak3
arrresss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 13:40   #339
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Jel ima neko iskustva sa http://www.twodollarclick.com? Brat mi reče pre neki za ovaj sajt, ali mi nešto sumnjivo, mnogo je to para za jedan klik... O.o A valjda može da se podigne kad se nakupi 1000 dolara...
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 14:20   #340
kikko
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 142
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 21 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Zarada na Netu

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Jel ima neko iskustva sa http://www.twodollarclick.com? Brat mi reče pre neki za ovaj sajt, ali mi nešto sumnjivo, mnogo je to para za jedan klik... O.o A valjda može da se podigne kad se nakupi 1000 dolara...
sad sam se registrovao i zaista placaju 2 usd za klik i (trebalo bi) isplacuju hiljadarku kad se skupi...
mana je sto imas max 4 linka dnevno na koja mozes da kliknes, tj max 8 dolara dnevno... sto znaci da ces biti isplacen za nekih 6 meseci...
ali ali, oni nude opciju da mozes da kupis premium membership u rasponu od 2.5 usd do 40 usd na kojima imas vise linkova na koji mozes da klikces....
kikko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com