Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2010, 21:05   #1
jingles
Član
 
Član od: 5.1.2009.
Poruke: 51
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Bluetooth ne radi na laptopu, pomoc!

Ovako, kupio sam Dell Studio 1537, digao Windows 7 Ultimate, instalirao drajvere, sve je ok, super radi ali ne znam kako da ukljucim Bluetooth adapter. Pri instalaciji drajvera za bluetooth dobijem poruku kako trebam otkucati "Fn+F2" na tastaturi ili pomeriti radio dugme kako bih aktivirao adapter, medjutim nakon sto to uradim nista se ne desava. Napominjem nemam radio dugme na kome je nacrtan simbol za bluetooth, vec samo za wireless. A na lapropu postoji lampica za bluetooth koja ne sija. U device manageru nema uredjaja koji nisu prepoznati, kao ni bluetooth uredjaja. Skenirao sam device manager for hardvare changes i nista.
Molim vas za pomoc.
jingles je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2010, 2:18   #2
vranic89@yahoo.com
Novi član
 
Član od: 25.2.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bluetooth ne radi na laptopu, pomoc!

ja imam isti problem,al ja sam instalirao XP sp3,i takodje mi je pisalo ono za Fn+F2,ali mislim da nas model nema uopste bluetooth,
to mislim da imaju neki drugi modeli 1537,koji takodje i nemaju integrisanu graficku,tako da jbg
A reci mi jel tebi radi mikrofon,posto ja sam pokusao da idem na skajp,
ali ne radi mikrofon,tako da mislim da nema ni to iako su ostavljene rupice
za njega kao i lampica za bluetooth,pozdrav
vranic89@yahoo.com je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2010, 11:32   #3
kuršlus
Član
 
Član od: 21.10.2008.
Poruke: 123
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Bluetooth ne radi na laptopu, pomoc!

Koliko sam uspeo da izguglam ima dosta varijanti ovog laptopa. Što se tiče blututa to je kartica kao i svaka druga, ako postoji nepoznat uredjaj u device menadžeru,znači kertica je detektovana onda nedostaju drajveri.
Što se tiče mikrofona, ako ima kameru pa valjda ima i mikrofon verovatno su u pitanju drajveri. Poželjno je drajvere skinuti sa sajta proizvođača.
kuršlus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2010, 18:24   #4
vranic89@yahoo.com
Novi član
 
Član od: 25.2.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bluetooth ne radi na laptopu, pomoc!

ja sam mislio da je njemu na jednoj kartici i wifi i bluetooth,posto se pale na isto dugme to sam video na dell studio 1735,na njemu sijaju obe lampice i radi bluetooth,a nema nista nepoznato u device manageru,a ni poznatog bluetootha,tako da ga verovatno onda uopste nema,sto me nervira,al jbg
A sto se kamere i mikrofona tice,kamera radi dobro,al za mikrofon nisam bio siguran pa reko aj da priupitam,verovatno onda neki drajver nije uredu
pozzz and tnx
vranic89@yahoo.com je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2010, 7:22   #5
branko0703
Novi član
 
Član od: 4.12.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bluetooth ne radi na laptopu, pomoc!

meni neradi na kompu,imam windows xp do skoro je radio normalno ali odjednom nece,svaki mob.telefon nadje i primi podatke od njega ali nece ni na jedan da posalje,bio sam ga deinstalirao ali nema efekta...i meni je potrebna pomoc...

Poslednja ispravka: Chivan (4.12.2010 u 14:05) Razlog: izbačeni suvišni smajliji
branko0703 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avioni Dr Zoidberg Brbljaonica 3931 17.4.2022 21:11
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Problem prilikom povezivanja TV-a na komp... Razial Video/TV softver 3 14.4.2009 22:24
Kako podesiti ISDN da radi na 128 kbps jaba.hut Internet usluge 7 31.5.2007 11:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com