Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Male igre

Male igre Igre sa Interneta, Flash, online, igre „za kancelariju” i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.5.2007, 21:33   #1
bops
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Poruke: 37
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Tražim igricu

E, ljudi! Postoji jedna igrica koju bih želeo da nadjem, ali ne znam kako se zove. Ja ću vam dati opis, a vi vidite, ako možete da je nađete.

Ovako: Igra je, dakle simulacija svemirskog broda. Taj svemirski brod koristi neku vrstu goriva za kretanje i za pucanje. Kada želiš da se krećeš, moraš aktivirati taj kontrolni sistem (meni, prozor). Tu se nalaze dva kruga sa kazaljkama (svaki po jednu). Svaki sat služi za posebno kretanje. Prvi služi za kretanje unutar oblasti koja je podeljena na polja, a drugi služi za kretanje kroz ceo svemir, koji je podeljen na oblasti (može se izabrati mapa). Kretanje se vrši tako što se namesti kazaljka na krugu u smeru u kojem želiš da se krećeš, namestiš koliko polja želiš da ideš i onda potvrdiš. Na gore pomenutoj mapi se nalazi svemir podeljen (kao tabela) na oblasti. U svakoj oblasti su upisana tri broja. Jedan broj govori koliko ima neprijatelja u toj oblasti. Drugi kaže koliko ima svemirskih stanica (u koima dopunjavaš gorivo). Treći još nisam istražio i nisam saznao čemu služi.

Ovu igru sam igrao kad sam bio mali i voleo bih da je igram ponovo. Gore sam napomenuo da ne znam ime, ali mislim da se zvala Glactica, ili tako nešto. Ako je neko prepoznao igru, neka mi kaže gde ju je download-ovao, ili neka me kontaktira da vidimo kako ja mogu da nabavim igru.
bops je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2007, 23:35   #2
bops
Član
 
Član od: 4.5.2007.
Poruke: 37
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Thumbs down Re: Tražim igricu

Molim da se ova tema obrise posto niko nema odgovor na moj problem!
bops je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2007, 1:49   #3
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Tražim igricu

Video sam neku Star Trek igru u tom fazonu ali ne znam tačan naziv. Potraži malo po guglu. Mislim da je teška svega nekoliko megabajta.
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2007, 21:44   #4
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Tražim igricu

ja mislim da se zove space station simulator, ti si kao kapen space stationa i kontrolis sve posadu i tako to.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2007, 1:13   #5
shut_down
Član
 
Član od: 30.4.2007.
Poruke: 55
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Tražim igricu

Citat:
bops kaže: Pregled poruke
E, ljudi! Postoji jedna igrica koju bih želeo da nadjem, ali ne znam kako se zove. Ja ću vam dati opis, a vi vidite, ako možete da je nađete.

Ovako: Igra je, dakle simulacija svemirskog broda. Taj svemirski brod koristi neku vrstu goriva za kretanje i za pucanje. Kada želiš da se krećeš, moraš aktivirati taj kontrolni sistem (meni, prozor). Tu se nalaze dva kruga sa kazaljkama (svaki po jednu). Svaki sat služi za posebno kretanje. Prvi služi za kretanje unutar oblasti koja je podeljena na polja, a drugi služi za kretanje kroz ceo svemir, koji je podeljen na oblasti (može se izabrati mapa). Kretanje se vrši tako što se namesti kazaljka na krugu u smeru u kojem želiš da se krećeš, namestiš koliko polja želiš da ideš i onda potvrdiš. Na gore pomenutoj mapi se nalazi svemir podeljen (kao tabela) na oblasti. U svakoj oblasti su upisana tri broja. Jedan broj govori koliko ima neprijatelja u toj oblasti. Drugi kaže koliko ima svemirskih stanica (u koima dopunjavaš gorivo). Treći još nisam istražio i nisam saznao čemu služi.

Ovu igru sam igrao kad sam bio mali i voleo bih da je igram ponovo. Gore sam napomenuo da ne znam ime, ali mislim da se zvala Glactica, ili tako nešto. Ako je neko prepoznao igru, neka mi kaže gde ju je download-ovao, ili neka me kontaktira da vidimo kako ja mogu da nabavim igru.

Imas SPACE RANGERS 1 i 2 koji je u tom fazonu. A i freelancer je slican cinimi se.

EDIT: Sorry, prebacio sam se na "velike" igre a ne na male
shut_down je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gde da nađem igricu "Lode runner"? titja Stare igre 4 11.9.2006 1:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com