Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2009, 17:09   #161
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Prva jedinica chij mi se dizajn i animacija dopadaju. Aj ima josh 3 i kusur meseca, pa da vidimo.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 17:49   #162
Aleks
Član
 
Član od: 11.6.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 257
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Cool Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Zanimljiv ovaj comandos. Ocekivao sam da ce kad pridje tenku da aktivira samounishtenje. Milsim da bi bilo bolje da se unishti uz veliku eksploziju nego da preuzima protivnicke jedinice ....

On je zamena za mutant hijackera iz prva 2 dela Tiberium Sun-a (by Westwood). Tada sam maznjavao svako vozilo pa i poneku prizemljenu letelicu, mada nisam uspeo da ga probam na "unikatima" tipa Mamotha.
Zamislite foru da kad u zaru borbe dok protivnik izbacuje MCV iz fabrike ovaj ga mazne, prosto da se odma predas, pitam se kako ce se ovaj pokazati.
Aleks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 18:58   #163
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Neku imba veliku prednost u tome ne vidim sem u par nekih misija.Igraci napadaju cetama i tesko da ces naci da igras ti salje 2-3 tenkica pa da mu se uvuces u taj tenkic(sem one pocetne izvidjacke grupice) a krasti tenk u sred protivnicke rulje je bezveze,slomice ga u sekundi ako cak i dopuze do tenka.Zatim,ne verujem da ces slati ovog robota malog u borbu 1v1 da se bije,pravices ih vise(sem ako ih ne capuju na 1,ali u videu se vidi da ih ima 2 na jednom mestu) znaci slaces ih vise a to znaci da cak i ako ti crkne taj 1 uglavnom ostatak rulje dokrajcivati protivnike pre nego sto ovaj udje u tenk,a ako stopiras napad da bi ovaj polu-ziv usao u tenk izgubices lep deo tih vojnicica koji ce verovatno biti skupi.Sve o svemu mislim da ovo ulazenje u tenkove u multiplayeru bezvezna opcija i da je bolje bilo ko sto rece M1L0SH da eksplodira kad pridje tenku
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 19:37   #164
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Igrao sam Tiberian Sun i cyborg commando je bio strah i trepet za titane, pešadiju, pa čak i za sam mammoth mk 2. Jednostavno overkill jedinica, mogao si da sravniš celu bazu sa jednim ovakvim. A sad, stavili mu onu preraslu ruku i kao ima neki laser koji bi čak i ja bolje mogao da dizajniram. Što se tiče funkcije da zarobi vozilo je dobra ali samo za kampanju, tada možeš da imaš dve ili više armija pod komandom, ali u multiju, kako su reklu, beskorisno je. Čak i da uspeš da ga zarobiš, on treba da se vrati u bazu i da se popravi kako bi mogao lepo da ga koristiš, a do tada može da te pocepa bilo koja jedinica. Videlo se lepo na snimku da je onaj mammoth bio gotov da eksplodira. Što se tiče drugih jedinica, sviđa mi se salamander, ima malo glupo ime al' ajde. Kao devastator ali sa raketama i onim vatrenim čudom. Takva stvar je dugo trebala nod-u, još samo da ga naprave nevidljivim i biće ko bog za nod.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2009, 20:17   #165
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ae bre ljudi necemo preterivati dizajnirano je extra.Koriste engine iz 2007. godine i graficki mi nista bolje nije potrebno.Ja sam grafikom i prezadovoljan a ko kaze da je lose,onda je jedan od onih koji samo kao i klinci misli:"Kakva li ce grafika biti?","Ako bude grafika krs ja to ne mogu igrati" itd
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 1:54   #166
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Kazem za ovog comandosa bilo bi dobro da se bori do kraja a onda uleti u buljuk pehsadije i eksplozija. Kao predator (mislim iz filma predator ne predator tenk) A ovo za otimanje MCV ili josh bolje neke super jedinice kao MARV pa i ne bi bilo od koristi jer ako sam dodje ode on pre nego shto mu to uspe. Valjda ima nacina da ga zaustavish dok puzi po tlu. Ako se vodi veca borba verovatno da ce MCV ili shta vec biti ionako unishten do neupotrebljivosti. Verovatno ce biti limit jedan samo videli ste da unishtava sam one Hunter-e a oni treba da su zamena za Predator-e.
Neznam kakva ce biti upotrebljivost oni bi trebali da se trude da sve bude izbalasirano i da nema overkill jedinica ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 3:43   #167
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ma unistava sam lolcina brate.Pa unistava i sam bazukas predatora da ga ovaj ne ogrebe pa moze koliko os da ih napravis.Poenta je da su ti tenkovi toliko efektivni za pesadiju da je bolje da ih bijem sa engenierom nego sa takvim tankovima.Nema teorije da ga pogodi,zato ga ovaj i ubija.A video bih ga protiv nekog ko je dobar za pesadiju :P Sto se tice onog lesa sto puze,pa naravno da ce biti nacin da ga slomis,pa jednostavno ce imati svoju energiju(hit pointse) onaj les dole i ako ga roknes nema nista od ulaza u tenk :P

Unit profiles:
GDI: Orca Mk. V , Sandstorm MLRS , Mastodon , CRAWLER , Hunter

NOD: Salamander , Cyborg Commando , Flame tank Za sada to je to

Poslednja ispravka: RUSuper (15.12.2009 u 4:14)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 14:18   #168
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ae bre ljudi necemo preterivati dizajnirano je extra.Koriste engine iz 2007. godine i graficki mi nista bolje nije potrebno.Ja sam grafikom i prezadovoljan a ko kaze da je lose,onda je jedan od onih koji samo kao i klinci misli:"Kakva li ce grafika biti?","Ako bude grafika krs ja to ne mogu igrati" itd
Ne zalim se ja na grafiku, niti se ko zali na to, nego na sam dizajn jedinica. Nekako tupavo izgleda, probaj da vidiš neke slike iz tiberian dawn i videćeš kako su jedinice dizajnirane veoma dobro. Naravno gledaj u sidebaru pošto se na ekranu ne vide baš najbolje jer je to bila 2d igra. A tek cyborg commando, imaš osećaj da igraš sa terminatorom, samo ide i ubija sve živo. Jedino si mogao da ga zaustaviš ako ga napadneš odjednom sa 10+ titana ili tenkova. A ovde je samo jedan tenk roknuo jednog ko od šale.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 14:19   #169
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

LOL
Mastadont=AT-AT walker
Neko predator je mogo da gazi bazooke a mislim da ovog ne moze. I kako u imenu ima comandos verovatno da ce biti limit 1
Nego vishe mi se svidjao stari flame tank ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 18:20   #170
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ushao sam u beta program. Zbog NDA agreementa ne mogu da kazem detalje, ali recimo da su uspeli da odrze brutalno brz gameplay.

Sve u svemu, bolje nego shto sam ochekivao.

To RuSuper vezano za engine: Druze moj, oni taj engine rabe iz doba Dine,(neverovatno ali istinito, checkiraj wikipediju, kao i gomilu klipova koji objashnjavaju) to ti je nishta drugo do napucana verzija westwoodovog 3d engina, koji se koristio josh u 1999. godini. Znachi bazna osnova je westwood 3d engine koji je prvobitno bio pravljen za pucachine. EA ga je nazvao "SAGE", 2003 godine za generalse. Pod istim imenom, ali razlichitim verzijama je koriscen i za "Lord of the rings". Preimenovan u RNA(Bog te pita zashto) u Red alert 3, i vraceno mu SAGE ime u CNC4.
Neverovatno shta sve moze da se uradi s 10 i kusur godina starim engine-om.

Poslednja ispravka: Wastelander (15.12.2009 u 22:34)
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2009, 22:43   #171
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Pa neka je mator i 100 godina grafika izgleda extra i svaka im cast za to
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2009, 1:41   #172
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Pa neka je mator i 100 godina grafika izgleda extra i svaka im cast za to
I agree
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2009, 2:15   #173
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Novi gameplay http://www.youtube.com/commandandconquer
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Packy (16.12.2009)
Stara 19.12.2009, 14:19   #174
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

NOD Crawler unit profile: http://www.commandandconquer.com/new...r-unit-profile

Q&A no.12: http://www.commandandconquer.com/new...-qa-session-12

Uzivajte
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Wastelander na korisnoj poruci:
Packy (19.12.2009), RUSuper (19.12.2009)
Stara 23.12.2009, 12:20   #175
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

http://www.youtube.com/watch?v=-BHwe...layer_embedded
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wlof na korisnoj poruci:
Wastelander (23.12.2009)
Stara 23.12.2009, 12:29   #176
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Iako su mi poznate ove stvari,(s obzirom da sam u beti), zahvaljujem wlof-u na azurnosti update-ovanja teme .
Sad samo treba sachekati reakcije ostalih ljubitelja cnc serijala.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2009, 13:23   #177
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Svakim danom gledam kako sve više i više masakriraju igru. Upravo sam gledao video i lik je rekao kako je nepotrebno graditi rafineriju kada možeš da imaš ovaj supre sistem skupljanja.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2009, 14:20   #178
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Sad onako razmisljam kako se nikome ne svidja sta god oni radili.Znaci ja sam skontao kad se izbaci neka dobra igra,ne treba da se pravi nastavak,jer se nikome nece svideti pa makar bio odlican.Znaci majke mi,voleo bih da naprave od igre ko zna sta da svi kukate iz prostog razloga sto bi se svi samo tako iznervirali a njih boli uvo jer su dobili kes :P
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2009, 20:38   #179
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Nije da ih boli uvo, ako se ljudima neshto ne svidja, shto bi ga kupovali? Dosta njima zavisi buducnost kompanije od ove igre, nisu blesavi da toliko z@seru.(iako su u sh!tu do gushe )

Medjutim jedna stvar stoji: Koja god smo glavna pitanja postavili na beta forumu, nijedno nam nisu odgovorili, sve su nas fino iskulirali i odgovorili na najlaksha:
Evo vam novi battlecast primetime, pa vidite i sami:

http://www.commandandconquer.com/bcp...metime-episode

Dal izgleda retardirano ili ne, sami prosudite, ja cu se uzdzavati od daljih komentara, ali reci cu vam jednu stvar iz bete: posle nedelju dana igra vas smori, i ne zelite vishe ni da je upalite na 2 minuta, toliko postaje dosadna.

Male su nade da ce josh neke novine dodati...
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2009, 20:54   #180
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ljudi sto ste vi zamislili da EA propada zato sto su im igre krs?To samo u Srbiji imamo takav osecaj,oni su i dalje pri vrhu u svetu igara.Svi ovde zamislili da im je C&C i NFS nesto sto ih drzi u zivotu,zato sto mi Srbi samo to i igramo od njihovih igara.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c&c, rts


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com