Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.9.2007, 1:27   #1
P@vle
Novi član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Banja Luka, Beograd
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku P@vle Slanje poruke preko Skypea korisniku P@vle
Određen forumom Kako se povezati na Internet bez telefona, uz lokaciju koja je podaleko od centra?

Pozdrav.

Prvo bih htio da se izvinim što mi je prva poruka na forumu ujedno i molba za pomoć. Potrudiću se u budućnosti da ne budem parazit.

Imam jedan problem. Živim u Banjoj Luci, ali od 1. oktobra ću živjeti u Beogradu. (Planiram da studiram. ) Biću kod rodbine. Oni imaju kuću nešto prije Ledina, tj. iznad Novog Beograda. Blizu fabrike Grand kafe.

Problem mi predstavlja to što ne znam kako da se povežem na Internet, koji mi je neophodan: pomoć pri učenju, Skype, MSN, snalaženje po gradu, itd.

Molim vas za pomoć. Šta meni treba? Koje su mi mogućnosti? Imam li uopšte mogućnosti?

P.S. Posjedujem notebook Toshiba Satellite.
P@vle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2007, 5:57   #2
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Kako se povezati na Internet bez telefona, uz lokaciju koja je podaleko od centra?

Nemas problem.
U toj okolini znam sigurno da ima 2 wireless provajdera,jedan je moja bivsa firma,a druga je jedna malo veca firma.blizu te fabrike smo imali AP-ove(jedan sam licno namestio).
Treba samo da se njima javis,treba ti antena,router,i nista vise.
Obicno ces sve to dobiti od provajdera ali mozes i da kupis pa da ostane u tvom vlasnistvu,ovako je samo iznajmljujes....

Mogucnosti su velike,uzivaj u Bg-u....
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
P@vle (28.9.2007)
Stara 28.9.2007, 12:44   #3
P@vle
Novi član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Banja Luka, Beograd
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku P@vle Slanje poruke preko Skypea korisniku P@vle
Određen forumom Re: Kako se povezati na Internet bez telefona, uz lokaciju koja je podaleko od centra?

Javiću ti se preko PP-a.
P@vle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2007, 3:21   #4
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Kako se povezati na Internet bez telefona, uz lokaciju koja je podaleko od centra?

Mene zanima slicno pitanje. Stanujem u Mirijevu 1, zgrada kod Crkve, dvije ulice podno bulewara Laptop(FS) mi hvata jedno 5 stavki, pa me zanima moze li mi neko reci ima li u ovoj provinciji kakav IP i gdje se nalazi?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Deljenje kablovskog interneta: Kako povezati TP-Link TL-WR541G i Thomson Cable Modem? gosn.prirodni Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 31.7.2007 10:41
Kako da namjestim neku zastitu od konektovanja na internet. Auror Internet usluge 1 7.2.2007 3:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com