Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.6.2010, 11:07   #1
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom MTS Opet taj Telekom!

Pozdrav, drage kolege forumaši.
Opet telekom i njegov bezobrazluk stupaju na scenu.
Ne mogu sve opet da pišem, samo ću ovde citirati svoj mejl koji sam im poslao.
Pa molim za vaša mišljenja.
Pozdrav.

Citat:
Nedragi i Nepoštovani Telekome.

Opet je vaša firma pokazala da je načisto i totalno neprofesionalna. Da joj uopšte nije stalo do svojih korisnika. Da se ponaša kao da joj je sve sa neba palo, a ne da je sagradjena od para ovog naroda.
Vas ne treba prodati, vas treba pokloniti nekome ko UME i HOĆE da radi. Vaš odnos prema dugogodišnjim postpaid korisnicima je u najmanju ruku zaprepaščujuć. A ne tražim ništa, samo ono što ste sami ponudili na sajtu.

Moj otac je naručio preko MONDO sajta telefon SonyErikson S312 uz MIX500, paket koji koristi već godinama. Cena sa PDVom je 2499 dinara.

Otišlo je na odobravanje, vratio se mejl da je odobreno, otišli smo na sajt, platili mojom karticom. Sredstva uredno rezervisan.

Prvo što me je iznerviralo, jer smo stavili adresu isporuke ove kod mene na posao, jer je telefon trebao da bude poklon, je bio poziv od strane operatera da nam kaže da NE MOŽE tako, već da mora
da se isporuči na adresu gde stižu računi, odnosno adresu iz lične karte. ZAŠTO, pitam ja vas, prvo SAMI nudite tu opciju na sajtu, pa onda zovete i nervirate ljude svojom nesposobnošću?

Zatim, VRHUNAC BEZOBRAZLUKA OD STRANE TELEKOMA!!! Ponovo zove operater oca na mobilni i kaže da ne može telefon da se dobije uz MIX 500, već ako hoće da uzme telefon, mora da promeni tarifni paket
na MIX400 ili MIX750. On naravno, to ne želi, jer je sasvim zadovoljan svojim trenutnim paketom. Na pitanje ZAŠTO onda stoji ta i takva ponuda na sajtu, operater NE ZNA ŠTA DA MI KAŽE! Samo kaže
da ukoliko ne želi telefon, da će novac biti refundiran.
E, pa, ljudi, nas ne interesuje da li je to greška, čija je greška, i da ali je namerna ili slučajna. Nadjite načine da te trutove koji "rade" kod vas, i primaju plate nizašta, malo pomere svoje guzice i rade svoj posao.
Ako takva ponuda ne postoji, neka je neko ko je zadužen za to i prima platu za to SKINE SA SAJTA:
Ja ne mogu da shvatim da jedna takva firma se prosto trudi da otera svoje korisnike. MNP se bliži, i sada već sa sigurnošću mogu da tvrdim da će 5 brojeva koje koristimo ja, supruga, otac, majka i jedan imam na firmu,
preći na nekog drugog operatera. I to samo zato jer su svi u upotrebi od 5 do 10 godina, i oduvek na postpaidu.
Ne mogu dfa shvatim da jedna firma kao što je VIP svojim korisnicima kojima je istekao dvogodišnji ugovor nudi vaučere sa popustom, nudi telefone po ekstra cenama, a mi koji smo kod MTSa po 10 godina, nikad ništa.
Vama je samo izgleda stalo do NOVIH PREPAID korisnika, jer su stalno neke akcije i promocije za NOVE PREPAID korisnike, a mi koji smo već na ugovoru, ko nas šiša, mi smo tu, da pravimo masu.

Moj sledeći korak je sledeći.

Napravio sam screenshot vaše ponude, napravio sam screenshot narudžbine, odštampao sam iz banke izvod kartice gde se vidi da su moja sredstva rezervisana od strane MTS SRBIJA, odštampao sam mejlove koji
su dobijeni da je porudžbina ODOBRENA, i mejl na kome piše da je promopaket sa telefonom SE S312 uz MIX500 spreman za slanje.

I sa tako pripremljenim materijalom, i ukratko opisanim dešavanjima, ću otići u tržišnu inspekciju da proverim da li je sve to što vi radite zakonito, legalno, i da li smete
tako da uskratite robu i usluge koje ste SAMI ponudili i ja prihvatio.

Srdačno vaš korisnik, do 01.01.2011.
Darko, Požarevac.

P.S. Molim vas, ako slučajno budete imali šta da kažete, mada sumnjam, nemojte da uznemiravate oca, njemu je dosta nerviranja, pozovite mene na 065/xx-xx-yyz i recite meni.
P.S.2. Možda je stvarno bolje da se zovete Lelekom. Više vam pristaje.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 11:13   #2
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!!!

Šta reći, jednom budale, uvek budale. Nažalost, nisu samo oni takvi, već i dobar broj drugih firmi (iz različitih branši) koje imaju poveći udeo na sprskom tržištu. A što se tiče MNP-a, čim bude moguće, odo' ja na VIP. Malo iz principa, malo zbog cena...

Ovaj tekst prekopiraj i ovde: http://nisamovca.com/
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 11:18   #3
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!!!

Ћути, и боље ти је што ниси постао њихова жртва, техничка подршка се чека по пола сата да се јави, шаљу рекламе за лутрију и остале преваре
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 11:54   #4
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!!!

I ja sam njihov postpaid korisnik vec nekih 4-5 godina,generalno,nisam zadovoljan Lelekomom,mislim da cu po isteku ugovora (01.2011) preci na VIP,jer ni Telenor nije nista bolji.Lelekom nudi najmanje pogodnosti,najmanje akcija,popusta idr u odnosu na Telenor i VIP,gde je ovaj treci daleko najbolji...
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 12:01   #5
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!!!

Sinoć sam pravio screenshotove. I jutros oko 11 i 15 ponovo u JPEG. (vidi se u properties) ... I sada odem opet da vidim, promenili, nema više MIX500 u ponudi.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 13:46   #6
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

Dakle, ovako.
Lepo sam odštampao sve onošto sam im naveo u mejlu, složio hronološki, napisao na jednom A4 listu šta i kako se dešavalo, složio, potpisao i spakovao u onaj veći koverat, crveni.

Čekam do sutra do podne da vidim da li će nas udostojiti makar jednog poziva, da reše situaciju, i koliko će biti velikodušni, ili će i dalje arogantno ignorisati sve ovo, i šaljem u Tržišnu Inspekciju za BGD.

Javljam šta je dalje bilo.

Mislim, mejl su očigledno pročitali, jer u roku od pola sata je promenjen sadržaj na Mondo-u.

Sad da vidimo dalje.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 13:50   #7
IDzO
Član
 
Član od: 7.8.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

Da li Trzisna inspekcija uopste reaguje kod reklamacija "obicnih" ljudi ili reaguju samo kada se neko "bitan" pobuni?
Inace to je Telekomova, namerna ili slucajna, greska sto nisu razumljvije napisali uslove za kupovinu telefona.
U Telenoru su lepo kazu da je kupovina telefona moguca samo uz nove pakete.
IDzO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2010, 14:42   #8
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

Još jedan od razloga zašto više nikada neću da kupim nešto kod Telekoma.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 11:54   #9
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

Poslato ...... Tržišnoj inspekciji u Omladinskih Brigada 1, odsek za kontrolu usluga.
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2010, 12:22   #10
srbdr
Veteran
 
Član od: 7.1.2009.
Lokacija: БГД
Poruke: 557
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 72 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srbdr Slanje poruke preko Skypea korisniku srbdr
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

A slusajte ovo. Prijavio sam se za iptv 22.5. Juce oko 17h zovu me i kazu da mi je odobren zahtev i da mogu da dodjem da potpisem ugovor. Ja sav srecan odem u poslovnicu i posle pola sata cekanja dodjem na red. Pocnu oni tamo da petljaju,i kazu: ,,Zahtev Vam nije odobren!!!" Ja u trenutku pocinjem da penim,reko kako nije malopre ste me zvali!?!? Pa kao eto greska!!

Strasno,i pocnem da im ***** mater svima redom,i na kraju pitam kako da predjem na onaj studentski klik 4 po ceni klik 1. Kazu moram da raskinem ugovor pa da se opet prijavim pa da cekam min 15 dana, i ja tu uskocim: ,,Osim ako nemam vezu" operater se nasmeje i kaze: da....
Na kraju sam im rekao da sam zbog ovakvog neprofesionalizma s njihove strane raskinuo dugogodisnji postpaid ugovor i otisao u telenor,a da je istu stvar posle uradilo jos 6 meni bliskih ljudi....
srbdr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku srbdr na korisnoj poruci:
DragonSlayer (11.6.2010), paulvandyk68 (11.6.2010)
Stara 11.6.2010, 12:24   #11
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: MTS Opet taj Telekom!

Citat:
srbdr kaže: Pregled poruke
A slusajte ovo. Prijavio sam se za iptv 22.5. Juce oko 17h zovu me i kazu da mi je odobren zahtev i da mogu da dodjem da potpisem ugovor. Ja sav srecan odem u poslovnicu i posle pola sata cekanja dodjem na red. Pocnu oni tamo da petljaju,i kazu: ,,Zahtev Vam nije odobren!!!" Ja u trenutku pocinjem da penim,reko kako nije malopre ste me zvali!?!? Pa kao eto greska!!

Strasno,i pocnem da im ***** mater svima redom,i na kraju pitam kako da predjem na onaj studentski klik 4 po ceni klik 1. Kazu moram da raskinem ugovor pa da se opet prijavim pa da cekam min 15 dana, i ja tu uskocim: ,,Osim ako nemam vezu" operater se nasmeje i kaze: da....
Na kraju sam im rekao da sam zbog ovakvog neprofesionalizma s njihove strane raskinuo dugogodisnji postpaid ugovor i otisao u telenor,a da je istu stvar posle uradilo jos 6 meni bliskih ljudi....
Hmmm sve nas je vise, dali je to niihov pocetak kraja????
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Opet ja i opet pitanje KDE 4.3 Fiky Slobodni softver 12 8.12.2009 16:33
Googleearth usporava ceo komp... da, opet ja :( stepanov Slobodni softver 17 20.9.2009 22:28
Cika Zile opet ima problem... cika zile Kvarovi 26 25.4.2009 16:23
Opet ništa bez Vas.... dallape ŠDK - Osnovne komponente 13 7.2.2009 19:47
Telekom ADSL i instant mesidžing Neky Slobodni softver 3 3.2.2008 14:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com