Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2016, 22:31   #221
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

ja imam ona moon soul shield videcu da malo farmam Dokumo jer me mrzi da jurim onaj blackram set iz Sea Fleet-a

Iskreno ne znam sta tacno donosi Naryu Labyrinth videcemo...ali neka stancuju ionako prilicno zaostajemo za KR ima jos sto sta da izbace pre 50 lvl contenta (izes sve to bitno da stize bog otac u BnS aka Warlock, mnogi summoneri ce da placu XD)

A sto se tice botova definitivno treba da se pozabave gold spamerima

Ps Krenuo sada sa Destrom...nekako mi je pet puta lakse nego sa summonerom XD

Pps takodje nadam se da ce uskoro da izbace ono cudo za transfer costima sa jednog na drugog lika...sve kostime koje sam video ne stoje mom male lyn-u XD
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2016, 16:58   #222
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Iako nam dolazi post nerf...ima da bude nocna mora za summonere i perfektan za pve grindanje

Warlock
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2016, 20:21   #223
Diabolic
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 50
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Angry Re: Blade & Soul

[QUOTE=MoNsTeR;2057194]Najbolje za pocetak pvp soulshield set pa onda sve ostalo, i ja sam krenuo novog KFMa i danas uzeo gold u areni Vidim ljudi se na forumu zale na neke botove u areni, ja sam danas odigrao barem 20-30 meceva nisam video nijednog.


Moj kratki osvrt....

Grind mašina kakva se ne viđa često. Pve - nije toliko loše kada igraš solo, 6 man dangeoni katastrofa od konfuzije. PvP odnosno arena - moram priznat da sam strašan noob , ali toliko nerviranja u 15 godina gaminga nisam iskusio. Igram assasina, poprilično je težak , ali koliko gubim od Destroyera, ForceMastera i ostalih koji samo spammuju skillove to je neviđeno nešto. Ono , samo animacije ( Blade Dancer ) i tu si , pri kraju healta. Samo gledaš i čudiš se. Gledao sam dosta filmića na yt i po netu i vidim da je assasin dosta težak za master lvl kao i KFM ali mislim da prekidam igru čisto zbog zdravlja mene i monitora koji je skoro nastradao.
Diabolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2016, 17:48   #224
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

[QUOTE=Diabolic;2057355]
Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Najbolje za pocetak pvp soulshield set pa onda sve ostalo, i ja sam krenuo novog KFMa i danas uzeo gold u areni Vidim ljudi se na forumu zale na neke botove u areni, ja sam danas odigrao barem 20-30 meceva nisam video nijednog.


Moj kratki osvrt....

Grind mašina kakva se ne viđa često. Pve - nije toliko loše kada igraš solo, 6 man dangeoni katastrofa od konfuzije. PvP odnosno arena - moram priznat da sam strašan noob , ali toliko nerviranja u 15 godina gaminga nisam iskusio. Igram assasina, poprilično je težak , ali koliko gubim od Destroyera, ForceMastera i ostalih koji samo spammuju skillove to je neviđeno nešto. Ono , samo animacije ( Blade Dancer ) i tu si , pri kraju healta. Samo gledaš i čudiš se. Gledao sam dosta filmića na yt i po netu i vidim da je assasin dosta težak za master lvl kao i KFM ali mislim da prekidam igru čisto zbog zdravlja mene i monitora koji je skoro nastradao.
ja , kao assassin imam problema samo sa summonerima, i blade cancerima(mada njih samo zato sto su premali da zapravo i vidim animacije kako treba)... kao assassin protiv destroyera treba da igras samo defanzivno .. izbleji u stealthu dok ne izvrti sav fokus, bacis mu X , ii boom eto ti engage.. samo ne smes da budes uhvacen u njegov cc.. i to je to.. ,
Force master. blade master, kfm su najlaksi matchup za assassina. forcemastera samo counterujes, i to je to. ne moze ti nista, blade masteri i kfm spamuju block/counter , samo im pridjes i stunujes ih zbog toga.. a ako ne spamuju, onda imas jos laksi engage. samo ne smes da im dajes da te drze van stealtha..

protiv summonera imam najvise problema samo iz razloga zato sto imaju cvet koji me drzi van stealtha, nebitno koliko ja pokusavao.. a i ako udjem u stealth, dzaba mi.. krenem da napadam macku, on je sagne, i ja je healujem.. ako krenem onda da napadam summonera, prvi stun i macka napadne mene... nocna mora svakog assassina.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2016, 23:29   #225
Diabolic
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 50
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

[QUOTE=darkowozzd;2057761]
Citat:
Diabolic kaže: Pregled poruke

ja , kao assassin imam problema samo sa summonerima, i blade cancerima(mada njih samo zato sto su premali da zapravo i vidim animacije kako treba)... kao assassin protiv destroyera treba da igras samo defanzivno .. izbleji u stealthu dok ne izvrti sav fokus, bacis mu X , ii boom eto ti engage.. samo ne smes da budes uhvacen u njegov cc.. i to je to.. ,
Force master. blade master, kfm su najlaksi matchup za assassina. forcemastera samo counterujes, i to je to. ne moze ti nista, blade masteri i kfm spamuju block/counter , samo im pridjes i stunujes ih zbog toga.. a ako ne spamuju, onda imas jos laksi engage. samo ne smes da im dajes da te drze van stealtha..

protiv summonera imam najvise problema samo iz razloga zato sto imaju cvet koji me drzi van stealtha, nebitno koliko ja pokusavao.. a i ako udjem u stealth, dzaba mi.. krenem da napadam macku, on je sagne, i ja je healujem.. ako krenem onda da napadam summonera, prvi stun i macka napadne mene... nocna mora svakog assassina.
Makaki , jednostavno ovo nije igra za mene. Toliko animacija i spammovanja skillova još nigdje nisam vidio. Možda samo Age of Wullin/Wushu koji sam igrao nekoliko mjeseci. Najgore od svega što me i pve specc assasin rasturi u areni. Nema tu kruha za mene.

A najjače od svega mi je što je assasin u stealthu vidljiv. Mislim , to je paradoks na kvadrat. Prestrašno.

Poslednja ispravka: Diabolic (24.2.2016 u 23:43) Razlog: Dodatak
Diabolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 15:16   #226
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

NCsoft... Due to suspicious activity, your account has been locked...
bas je to lepo.. danas pokusam da se ulogujem u igru, i eto sta se desi pokusavam da vratim acc ... neznam ni zasto su ga zakljucali... apsolutno nista uradio nisam. i niko nije mogao da udje na acc osim mene. 100% sam siguran.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 15:40   #227
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Igru unistavaju botovi...a ti vezenemci iz NC pojma nemaju kako da se izbore, pa onda naprave takve nebulozne poteze, cim mi istekne premium dovidjenja NC West...previse su nesposobni.

Botovi im sad vrsljaju i po forumu O.o

Poslednja ispravka: Exia (25.2.2016 u 15:51)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 16:31   #228
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

yap... ja sam poslao ticket supportu.. cekam da vidim sta mi kazu..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 16:52   #229
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Nemaju oni pojma, naprave najavu za novu klasu i onda mu nalepe pet zvezdica (neko ima da pomisli koliki nerf je u pitanju kad je sa tri tezina otišla na pet) jer opet nisu znali da prevedu sa KR. I onda je neko morao da otvori temu na forumu da bi videli strucnjaci iz Nc Westa. Igrao sam dosta njihovih igara ali se ne sećam da je negde bio ovakav haos, botovi u dungeonima na cros serveru, farmaju zone. Bas raspad uopšte nisu bili spremni.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 17:11   #230
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

a ja taman hteo da te pitam, kao veteran igraca, dal je u nekoji igri bio ovoliki haos
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2016, 18:11   #231
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

I nisam neki "veteran" niti hard core igrač (vise casual pve ista) ali jesam igrao dosta Nc naslova, (lineage 2, GW1 i 2, Aion, malo i Wildstar) i sem Lineage 2 ne sećam se da sam video ovoliku najezdu botova. A da ironija bude veća ovo su botovi sa Cn i Kr servera...dafug? Pa tamo ih nema toliko (ja sam igrao najviše na TW i uopšte ih nisam vidjao)

Mislim da bi trebalo da obustave sve dok se ne reše ovih napasti od botova. Baš ću ako stignem da pogledam večeras od 19 im je Warlock stream..da li će šta reći o ovim problemima. Meni premium ističe u Martu taman ću dotle da izlevelujem i ovog Destra i tog Shaman/Warlocka i by by BnS...mozda se vratim ako srede ove probleme i izbace SoulForce ra.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 2:03   #232
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

skoro 12 sati kasnije, i dalje cekam da mi supp odgovori
EDIT: Vratili su mi acc i izvinili su se.. niti su napisali zasto , ni bilo sta.. samo sorry for inconvinience...

Poslednja ispravka: darkowozzd (26.2.2016 u 5:03)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 15:23   #233
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul



Najgori Eu server za neki mmo...i posle se ljudi zale na gameforge. Eu server laguje od kako je igra krenula i to jos ne mogu da poprave ali zato random banuju ljude dok im 100 botova u minutu svrlja serverom i unistava dungeone...da ne spominjem sto 90% eu povezano sa NA...od Hongmon stora do market-a. Najgora NC igra tj odrzavanje koje sam video...igra je odlicna a ovi nesposobnjakovici ce je unistiti.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 16:22   #234
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

ako se desi jos nekom :P

screenshoti u opisu videa, prva dva su moji :P
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 16:47   #235
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Deder lepo ti priznaj sto si radio tj kakve mutnje radnje cim su te banovali

Btw sad sam lvl 26 Destro konacno stigoh do omiljenog dela tj Sand zone.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 2:34   #236
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul


ono kad nadjes klasu koja ti odgovara
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 4:38   #237
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Svaka cast, mada nisam jos upoznao nekog ko malo zna da nije imao taj streak kad pocne pvp. Tad dobijes bronze playere koji su vrlo losi. Ja i na destru i na sinu sam imao 14 win streak i onda naravno stvari se menjaju na 1800 rating +. Sto se tice force mastera, sigurno jedan od najacih za pvp
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 9:53   #238
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

HAHA i ja napravio FMa kolko je OP...Jos sam gledao Jaesunga, na 50 dobija neki nenormalan skil lupa po 20k...Sad je bolesno op
Ljudi jel se vama cini da u areni koriste makroe ili neki drugi program u kom imaju perfektan tajming(npr u tag mecu sam odigrao jedan gde je jedan batica samnom pobedjivao 3v1, a onda mi se desilo da protiv mene igraju 3 lika koji tacno cim me stunuje uleti i napravi kombo ali bukvalno u momentu i ne izgubi ni 1sec da se snadje(to bi bilo ok da je neki high rank ali tad je bio silver a siguran sam da tu preciznost ne moze da ima covek))?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 17:34   #239
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
HAHA i ja napravio FMa kolko je OP...Jos sam gledao Jaesunga, na 50 dobija neki nenormalan skil lupa po 20k...Sad je bolesno op
Ljudi jel se vama cini da u areni koriste makroe ili neki drugi program u kom imaju perfektan tajming(npr u tag mecu sam odigrao jedan gde je jedan batica samnom pobedjivao 3v1, a onda mi se desilo da protiv mene igraju 3 lika koji tacno cim me stunuje uleti i napravi kombo ali bukvalno u momentu i ne izgubi ni 1sec da se snadje(to bi bilo ok da je neki high rank ali tad je bio silver a siguran sam da tu preciznost ne moze da ima covek))?
LINK
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 20:21   #240
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
HAHA i ja napravio FMa kolko je OP...Jos sam gledao Jaesunga, na 50 dobija neki nenormalan skil lupa po 20k...Sad je bolesno op
Ljudi jel se vama cini da u areni koriste makroe ili neki drugi program u kom imaju perfektan tajming(npr u tag mecu sam odigrao jedan gde je jedan batica samnom pobedjivao 3v1, a onda mi se desilo da protiv mene igraju 3 lika koji tacno cim me stunuje uleti i napravi kombo ali bukvalno u momentu i ne izgubi ni 1sec da se snadje(to bi bilo ok da je neki high rank ali tad je bio silver a siguran sam da tu preciznost ne moze da ima covek))?
ako si video chi bomb,to je hongmoon techinque :P
a cudno mi sto niko nije primetio da imam 666 beansa
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade of Darkness MULTIPLAYER ktulu Online susreti 3 8.8.2012 17:21
Blade Kitten Emix Platformske igre 8 5.10.2010 17:34
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Soul Calibur 4 [image heavy] donator99 Konzole 23 14.9.2008 17:24
Problem sa igrama "Forsaken" i "Soul Reaver 1 i 2" na WinXP SP2 Sharpshooter O igrama uopšte 2 14.10.2006 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com