Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2009, 14:26   #1
dukakis
Novi član
 
Član od: 1.9.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom WiMAX i Asus RT-G32 wireless ruter

Uzeo sam pre neki dan WiMAX kod Verata i radi fenomenalno. Sada hocu da povezem 1 pc i 1 laptop da dele konekciju. Iz WiMAX uredjaja ide LAN kabal u wan port rutera, pc ce da se na ruter kaci kablom, a laptop bi trebalo bezicno. E sad, imam problema da konfigurisem ruter jer do sada nisam radio sa slicnim control panelom. Kad sam povezivao pc sa wimaxom, samo sam ubacio 2 dns adrese i to je to...jel ima neko iskustva sa ovim uredjajem?
dukakis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrežavanje 2 računara preko wireless rutera i ADSL rutera Sale013 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 25 24.2.2011 0:57
Dobar wireless ruter? VDB86 ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 12.8.2009 14:11
Asus wireless router i Telekom ADSL modem DJ_MY_SOUL Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 5.3.2009 2:06
Wireless wireless router srka Komunikacioni uređaji i umrežavanje 12 12.4.2008 19:47
1 ruter, da li još jedan? dzonihsv Komunikacioni uređaji i umrežavanje 14 12.4.2008 17:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com