Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2016, 16:25   #141
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Imam par pitanja pa ako neko zna odgovore:
2)Sada su endgame pve soulshield ovi od poharana?Da li ce desetog izaci novi(posto znam da su endgame iz mushina samo ne znam na kom spratu baca i da li cemo mi dobiti taj sprat sad 10og?)
3)Kako se enchantuje soulshield da daje vise criticala?
2. Ubacuju 7 nivoa Mushin Towera. Na sedmom pada nekakav Fury weapon. Nisam uspeo da iskopam ništa o soul shieldovima koji padaju u MT.

3. Meni su +crit na soul shieldove dodavali Golden Deva komadi. Izgleda da svaki set dodaje drugačije bonuse, ali to sam tek skoro "provalio" i nisam siguran koliko je tačno. Ono što jesam siguran to je da Golden Deva daje +crit...
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 17:06   #142
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke
2. Ubacuju 7 nivoa Mushin Towera. Na sedmom pada nekakav Fury weapon. Nisam uspeo da iskopam ništa o soul shieldovima koji padaju u MT.

3. Meni su +crit na soul shieldove dodavali Golden Deva komadi. Izgleda da svaki set dodaje drugačije bonuse, ali to sam tek skoro "provalio" i nisam siguran koliko je tačno. Ono što jesam siguran to je da Golden Deva daje +crit...
Znsci endgame soulshields ce ostati ovi od poharana? Na njih dodajem golden deva za +crit? Btw ja sam dosao do nekog siren weapa gde mi trazi 4 transformation stones, 70 soulstones, 12g i 10 naryu silvera, ne znam kolko faza jos ima...?
Da li znas koliko je summoner nerfan u kini/koreji posto sam cuo da je bilo nerfa(ja sam procitao da nece imati vise free sunflower na crit).Sad sam u dilemi sta da radim da li da uzimam ove soulshieldove ili da cekam 10 da vidimo(ne bacaju mi se pare za nesto sto cu promeniti za pet dana), trenutno imam pvp soulshieldove koji sasvim dobro sluze dok ne vidim sta dalje...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2016, 23:13   #143
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Jooj druže ja sam ti jedan ispodprosečan casual noob (što mi i nick kaže, mada se ne zovem Joca ), nemam pojma dokle je stigla priča na istoku. Znam da se čeka Warlock ovde i ostavio sam slot za njega, a za endgame šildove stvarno ne znam šta da ti kažem... ako iskopam nešto dodaću info...
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 3:58   #144
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Konacno sam resio probleme sa mailovima.
Ne moram da cekam 7 dana...
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 6:29   #145
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

znam samo odgovor na trece pitanje. imas u e.fleet dropuje Elite Critical soulshield.. njega uzmes , pa onda ovaj Blackram Supply ( ili moonwater dueling) desni klik na njega pa nadjes ono gde je fuse, spojis Elite Critical u koji si vec izabrao.. i boom.. vise criticala :P
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 16:16   #146
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
znam samo odgovor na trece pitanje. imas u e.fleet dropuje Elite Critical soulshield.. njega uzmes , pa onda ovaj Blackram Supply ( ili moonwater dueling) desni klik na njega pa nadjes ono gde je fuse, spojis Elite Critical u koji si vec izabrao.. i boom.. vise criticala :P
Valjda mogu i dokumo iz skitering tunnels ali radio sam dung sa likovima danas i kazu bice novi soulshieldi od 10og tako da ja ove blackaram drzim u banci do tad pa kad izvidim cu sve lepo unseal i da nabudzim ako ne bude nista novo, a ako bude samo salvage i ne puknem brda para...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 19:34   #147
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Imam jedno pitanje. Da li mi se isplati da farmam blakram narrows za shied pre nego sto krenem dalje ili da nastavim sa plavim lvl20(onim sto se kupi u jadestone vilage)? Weapon i nakit sam vec upgrade-ovao(dobio u prvom run-u ).
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 21:13   #148
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Imam jedno pitanje. Da li mi se isplati da farmam blakram narrows za shied pre nego sto krenem dalje ili da nastavim sa plavim lvl20(onim sto se kupi u jadestone vilage)? Weapon i nakit sam vec upgrade-ovao(dobio u prvom run-u ).
Ne isplati se, brzo ces da ih preguras u lvlu a treabce ti sto godina....Jedino ako bi ih dobio iz 2-3 runa onda da
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 21:46   #149
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Ne isplati se, brzo ces da ih preguras u lvlu a treabce ti sto godina....Jedino ako bi ih dobio iz 2-3 runa onda da
Hvala na savetu. Odradicu 10 run-ova za achievement i 400hp bonus-a, pa ako skupim ok, a ako ne necu dalje.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2016, 22:50   #150
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Anywayz helloo, ja sam na starfall crater serveru, ali posto je cross-server matching moguc, kome treba neka pomoc da ga provucem solo kroz instancu, tipa da uzme sav drop u tomb of exiles, blackram ili slicno neka me doda. Stil mi je nik u igri. Mogu vam i pomoci verovatno ako nesto nije jasno u vezi igre
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 4:23   #151
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Anywayz helloo, ja sam na starfall crater serveru, ali posto je cross-server matching moguc, kome treba neka pomoc da ga provucem solo kroz instancu, tipa da uzme sav drop u tomb of exiles, blackram ili slicno neka me doda. Stil mi je nik u igri. Mogu vam i pomoci verovatno ako nesto nije jasno u vezi igre
mogo si na ebon hall ko svi normalni ljudi
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2016, 11:20   #152
Diabolic
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 50
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Imam jedno pitanje. Ima li uopće ikakve veze dali si u guildu nekom ili ne ? Mislim , ima li kakvog contenta, tipa guild vs guild ili tako nešto. Možda nekakvi bonusi , bilo kakav content u vezi guilda.... ( ovime mislim na clan naravno, ne crafting guild )
Diabolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 1:53   #153
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Anywayz helloo, ja sam na starfall crater serveru, ali posto je cross-server matching moguc, kome treba neka pomoc da ga provucem solo kroz instancu, tipa da uzme sav drop u tomb of exiles, blackram ili slicno neka me doda. Stil mi je nik u igri. Mogu vam i pomoci verovatno ako nesto nije jasno u vezi igre
Pa jedan veliki guild sa par nekih mojih prijatelja je napravljen na starfall, dosta nasih, tom odlukom da bi imali sto manji que itd. Uglavnom meni je dobar server.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 22:56   #154
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Igra neko Blade mastera od vas?
Nekako mi se cini da je slab+ ne znam da ga igram, pa ako je neko voljan da me poduci
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2016, 23:56   #155
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Evo na temu Soul Shieldova: pronađoh ovo, možda nekom bude korisno...

http://pasteboard.co/2yFJ8VLb.jpg


Usput, kome da se prijavim za gildu na Ebonu? Destroyer Hedonia, još malo pa 45ti lv...
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 12:57   #156
Zold
Član
 
Član od: 31.10.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Pozdrav ljudi,
evo da vas obavestim da postoji nas clan na Windrest serveru, tu je ekipa iz Allods Online igre ako je neko cuo za to, pa ako zelite mozete da nam se pridruzite. Posedujemo i TS server, tako da ako imate bilo kakva pitanja sto se tice same igre bice lakse da vam objasnimo.
Evo ovde mozete pogledati i par nasih pvp snimaka iz arene 3vs3:

https://www.youtube.com/watch?v=-7gjdUQyJi0

https://www.youtube.com/watch?v=KaJWN95dZiw

https://www.youtube.com/watch?v=dQdoL3M6vjs
Zold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 13:28   #157
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Igra neko Blade mastera od vas?
Nekako mi se cini da je slab+ ne znam da ga igram, pa ako je neko voljan da me poduci
Za pve je odlican od lvl20 pa nadalje. A za pvp tek na vecim levelima je dobar posto vecina skilova ima cc specijalizaciju na vecim tier-ima.

Ja sam trenutno lvl31 i koristim bild slican ovom.
Naravno sa manje skilov-a trenutno.

Poslednja ispravka: warlock_sm (4.2.2016 u 14:04)
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 14:42   #158
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Citat:
warlock_sm kaže: Pregled poruke
Za pve je odlican od lvl20 pa nadalje. A za pvp tek na vecim levelima je dobar posto vecina skilova ima cc specijalizaciju na vecim tier-ima.

Ja sam trenutno lvl31 i koristim bild slican ovom.
Naravno sa manje skilov-a trenutno.
Aha izgleda da moram prvo da nabijem maks lvl da bi radio pvp sa BMom...Nemam pola skilova al dobro, polako
Nego me cudi bas kad gledam ovog Jaesunga koreanca kad on igra nigde u koreji nema BMa i Summonera cak ni warlocka, najvise sinova i FMa.Izgleda da ipak postoji neki disbalans tamo ili mi se barem cini...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2016, 23:48   #159
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

PvP kako ja vidim najbolje klase, BD > Warlock > Des pa svi ostali BM u pvp je dosta los zato sto mnogo ljudi ne zna kako pravilno da iskoristi taj block i jako slab tj nikakav burst koji bm ima u pvp.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2016, 0:18   #160
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Blade & Soul

Ma u nasem patchu idu destroyer>fm>bd>sin i ostalo je veoma skill base...Warlock je na koreji bio OP ali su ga nerfali a ovde ce izaci sa post-nerfom...Msm moze da se igra svaka klasa ako znas protivnikove skilove ali dest samo se vrti iz svih rootova plus nenormalan burst plus easy to play..Cak je Jeasung sa 200+pingom nagurao na 2k poena sa njim...Joco pmo sam te danas vise puta niko ne odgovara
Trebalo bi novim patchevima da poboljsaju kfma i bma malo a summoner ce dobiti jos jedan nerf(sada je jak do 1700 rejtinga a posle je free elo).Nego destroyer jos ima stun lock jos ima fury burst sa animation cancel te ubije za dve sekunde...bas prejak..
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku MoNsTeR na korisnoj poruci:
JocaNoob (5.2.2016), warlock_sm (5.2.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade of Darkness MULTIPLAYER ktulu Online susreti 3 8.8.2012 17:21
Blade Kitten Emix Platformske igre 8 5.10.2010 17:34
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Soul Calibur 4 [image heavy] donator99 Konzole 23 14.9.2008 17:24
Problem sa igrama "Forsaken" i "Soul Reaver 1 i 2" na WinXP SP2 Sharpshooter O igrama uopšte 2 14.10.2006 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com