Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.7.2009, 16:35   #1
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Command & Conquer 4

Vishe detalja:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/...opslot;title;1



E ovo sam chekao, nadam se da ce biti bolje od CNC trojke

Poslednja ispravka: Dimo (29.7.2010 u 23:22)
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Wastelander na korisnoj poruci:
Bascelik (9.7.2009), Irena 93 (5.8.2009), Isko (11.7.2009), Packy (9.7.2009)
Stara 9.7.2009, 17:48   #2
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Nece biti bolji,bice isti sa drugim imenom,daj bre pogledaj ovo.Potpuno je isto...
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2009, 18:16   #3
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Sta fali, 3 nije losa... u poredjenju sa RA3
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku acaf na korisnoj poruci:
shrafko (9.7.2009)
Stara 16.7.2009, 23:15   #4
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Neznam ja mislim da ce moci da ce igra single player bez interneta ali nece onda profil biti validan za online...
Neznam,videcemo sta ce biti.
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2009, 0:16   #5
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

E mislio sam da cu prestati da se igram dok stige C&C4 ali izgleda da sam pogresio

C&C igram od kada sam kupio 486 (tj. od 1996). Meni je vise lezao nego WC/SC (ne volim mikromenadzment).
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2009, 3:11   #6
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Da sc je tezi od vecine c&c igara ali su zato c&c igr mnogo brze i dinamicnije
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2009, 10:15   #7
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

  • The new levelling system does not mean that high-level players will have superunits compared to the low-levellers. The system has been balanced so that the lower levels have already unlocked enough hard counters to allow them to defeat a high-level player.
  • C&C4 will include upgrades.
  • C&C4 uses the SAGE engine, but "many" enhancements are planned, details of which are to be revealed at a later date.
  • EALA have a team dedicated to improving the pathfinding, which was a sore point in Red Alert 3.
  • There are a lot of units C&C4, but the Crawler is the closest thing to a Kane's Wrath-style Epic Unit.
  • And yes, C&C4 will include base building: "the defence class can indeed lay out a full base, which includes a wide array of different assault and support structures".
Apoc also dropped by to offer some more C&C4 details:
  • "C&C 4 has been in development for well over a year already, so, please put to rest any fears this is a 1-year project."
  • "As of right now, you need to be online all the time to play C&C 4. This is primarily due to our "player progression" feature so everything can be tracked. C&C 4 is not an MMO in the sense of World of Warcraft, but conceptually it has similar principles for being online all the time."
  • "Online all the time won't cause lag for single-player. We've also heavily worked on the online infrastructure such that people with slower connections will not lag other players with faster connections in Multiplayer."
  • "...our infrastructure for this game is unlike any we've produced before and I think you will finally see the culmination of a lot of key leanings from past projects in C&C 4, in this respect."
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 22:51   #8
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

LuL istina....
tako da treba da se vratimo C&C4 xD
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 22:19   #9
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Kad smo vec zapoceli o generalima nije tacno.Generali nemaju nista vezano sa C&Com sem toga sto su to strategije.Znaci ni gradnja,ni vojske(tib odnosno RA serijala),Ni vreme,ni neki kako reci podzanr,posto su generali sadasnje vreme a RA i Tib. serijal su fantazije to je sasvim dovoljno da igre uopste ne lice.Ako su ti slicni Generali i recimo Tib. Serijal onda slobodno mozemo reci da su generali isti kao warcraft samo sto ih pravi druga kompanija,sve ostalno je isto.Znaci necemo da pricamo o tome svi odavno znaju da EA samo pare traze i svi smo se na forumu vise miliona puta slozili da je Generals bio potez EA-a za jos kojom parom a da veze sa C&C-om nema.Jeste to dobra igra i sve to ali po meni netreba da nosi ime C&Ca.A sto se C&C4 tice......Mislim da dzabe sudite da je krs i tako to,ljudi igra izlazi 2010. godine a C&C3 je napravljen 2007. znaci 3 godine razlike,tako da nemozete reci da nisu imali vremena da je dobro odrade
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 22:49   #10
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.470
Zahvalnice: 1.630
Zahvaljeno 11.062 puta na 7.081 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Ljudi koga briga da li je lubenica voće ili povrće, dok god je ukusna
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2009, 8:45   #11
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kad smo vec zapoceli o generalima nije tacno.Generali nemaju nista vezano sa C&Com sem toga sto su to strategije.Znaci ni gradnja,ni vojske(tib odnosno RA serijala),Ni vreme,ni neki kako reci podzanr,posto su generali sadasnje vreme a RA i Tib. serijal su fantazije to je sasvim dovoljno da igre uopste ne lice.Ako su ti slicni Generali i recimo Tib. Serijal onda slobodno mozemo reci da su generali isti kao warcraft samo sto ih pravi druga kompanija,sve ostalno je isto.Znaci necemo da pricamo o tome svi odavno znaju da EA samo pare traze i svi smo se na forumu vise miliona puta slozili da je Generals bio potez EA-a za jos kojom parom a da veze sa C&C-om nema.Jeste to dobra igra i sve to ali po meni netreba da nosi ime C&Ca.A sto se C&C4 tice......Mislim da dzabe sudite da je krs i tako to,ljudi igra izlazi 2010. godine a C&C3 je napravljen 2007. znaci 3 godine razlike,tako da nemozete reci da nisu imali vremena da je dobro odrade

P naravno da generali nemaju vreze sa ra ili c&c tib zato sto je to drugaciji univerzum,drugaciji pod naslov...
Isto kao sto se 2/3 ra dela razlikuju od c&c tib jer jer drugi pod naslov i drugi univerzum!
A sto se c&c 4 tice,neverujem da ce biti losa igra jer dok se god prave c&c igre ja sam sercan i ako c nesto zasrati vazno je samo da je igriva i zabavna igra na koju cu da trosim vreme (kao npr ra3).
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2009, 23:34   #12
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4, najavljen i prvi screenshoot!


Gamestar Magazine C&C4 Info:

-Lead Producer is Michael Glosecki, who was part of Dune 2's QA team (!)
-Linear campaign, parallel for both sides
-Scrin actually is part of the story
-You are going to play a renegade military leader, who's fighting both against Kane and his GDI allies
-GDI campaign is called "The man who killed Kane", Nod's "Everything has to end"
-GDI's clean slate is going to be desecrated
-FMVs are going to be darker and more serious, but mostly still in first person. Here's an example:

We're rotting in prison, when a man in a suit appears, opening our cell door, and asking us to follow him. Just when we're halfway through, an inmate next to our cell grabs us on our collar (With the camera following), of which a guard catches a glimpse, getting his bat ready - but we manage to break free before a row would have started. "You should get used to that" comments the suited man with a smirk on his face. Eventually, he leads us to a desk, handing us a briefcase- "Kane is at the scrin tower", he mutters, "You have ten minutes".

-Defense class is the only one able to build structures, such as bunkers or defense towers, including the Obelisk of Light
-Nod towers can be burrowed
-Offensive class gets the most powerful tanks, support the superior aircraft- and the Ion Cannon
-No navy
-You choose new units, upgrades and powers from a tech tree
-Upgrades you purchase for your crawler are not persistent
-You collect Tiberium from the Core Network with the help of rigs which slowly merge with the outlets and provide a steady stream of credits
-Difficulty in co-op mode depends on your level
-Objectives vary from class to class, but are shared in co-op
-Destroyed crawlers are replaced, but not instantly - However, you're free to choose where to land them
-Gamespy is history, EA uses their own online service
-Matchmaking for even 5 vs 5 matches is possible
-You can create temporary clans to keep track of players you felt comfortable with
-Offline mode is currently being thought of, so that at least the campaign could be played offline
-Dynamic music; GDI's is orchestral/militaristc, Nod's is religious techno interspersed with choirs

UPDATED INFO FROM GAMESTAR:

-The crawler can hold up to 4 units like an APC
-There will be Tiberium crystals for visual purposes
-The shown interface is an early version
-All upgrades have visual implications
-Mammoth tank is back along with the Mastodon, a new version of the Mammoth walker
-Engineers are able to repair vehicles
-Seemingly, Nod employs a multitude of cyborgs again




According to what I've been reading thus far, there will be a Mammoth Tank with tracks, and also a Mammoth Walker that is being called the 'Mastodon'. Pic below shows the concept art of the Mammoth Tank, and an in-game shot of the Mastodon. I think I got it right...if not someone will come along and correct me. Anyhoot, we get the best of both, the Mammy and the MKIII, or is it the MKIV. Well whatever, it tis all good.


APOC: We will be having a Beta but have yet to reveal rollout details, to early for me to say at this moment.
Follow APOC on his Twitter page HERE. He occasionally posts some interesting tidbits of info, like this one..."Just played a C&C 4 single player mission for designer feedback. I played as Support Class for GDI. Flying Crawler PWN's." Or this amusing one..."I coulda sworn I heard in the hallways we will name a unit the McMammoth Cheeseburger, fact or fiction?"

Hmmm, now the obvious answer to the McMammoth Cheeseburger unit would be fiction. BUT, if it shoots out cheeseburgers, it can be used to feed the troops. I'm all for it! Besides, soldiers can't march on an empty stomach. Maybe have an upgrade where it gives ya some fries as well?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
speedy323 (30.7.2009), Wastelander (30.7.2009)
Stara 9.7.2009, 18:21   #13
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Ni RA3 nije los.Problem je sto vi svi gledate na C&C kao single player igru a ona nije single player pa vam izgleda igra kao smece ustvari je odlicna
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2009, 18:54   #14
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.512
Zahvalnice: 888
Zahvaljeno 1.175 puta na 631 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Jednostavno receno, poenta svega....
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2009, 19:12   #15
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Poenta je shto mnogi ljudi dochekuju igre na noz, a nisu ni prochitali detalje. Zato svima predlazem da prethodno prochitate link koji sam postovao, pre nego shto pochete komentare, chisto da bi tema bila konstruktivna.

To RUSuper: Koji svi? I ko to misli da je igra smece? Ja sam uvek bio fan CNC3 multipleyera(ali ne i Red alert 3-ojke)
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2010, 18:00   #16
Roskke
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 422
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ni RA3 nije los.Problem je sto vi svi gledate na C&C kao single player igru a ona nije single player pa vam izgleda igra kao smece ustvari je odlicna

meni ra3 izgleda kao lego kockice na kompu.i ne valja nista!
Roskke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2010, 13:19   #17
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Citat:
Roskke kaže: Pregled poruke
meni ra3 izgleda kao lego kockice na kompu.i ne valja nista!

Meni je grafika sasvim uredu mada modeli za tanju i natasu su odvratni sve ostalo mi je super,naravno uvek moze bolje....
I ne vidm kako ne valja nista?
Ima veci strateski znacaj od c&c3,dosta se fgokusira na mikro i na to kako kombinujes vojsku sa njihovim sposobnostima bla,bla,bla...sve sam to vec pre rekao,onaj ko je inace priveo malo vremena igrajuci ra3 zna o cemu pricam.
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wlof na korisnoj poruci:
shrafko (20.4.2010)
Stara 9.7.2009, 19:54   #18
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

o RA3 i govorimo a dosta njih ga ne voli...
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2009, 20:03   #19
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Nemash pojma koliko si m obradovao ovom novootvorenom temom.Meni trojka(Tiberium War) uopshte nije bila losha i josh mi je bila extra(s obzirom da mi je to bio prvi CnC koji sam ikad igrao u zivotu).Jedva chekam Nod kampanju i Kejnove ,,velike,, planove.
RA3 ne moze uopshte da se poredi sa Tiberium Warsom.To predstavlja barem korak unazad.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packy na korisnoj poruci:
shrafko (11.7.2009)
Stara 18.4.2010, 18:01   #20
Roskke
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 422
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 23 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Command&conquer4 najavljen i prvi screenshoot! :D

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke
Nemash pojma koliko si m obradovao ovom novootvorenom temom.Meni trojka(Tiberium War) uopshte nije bila losha i josh mi je bila extra(s obzirom da mi je to bio prvi CnC koji sam ikad igrao u zivotu).Jedva chekam Nod kampanju i Kejnove ,,velike,, planove.
RA3 ne moze uopshte da se poredi sa Tiberium Warsom.To predstavlja barem korak unazad.
bravo! sve gore receno je tacno, i meni je tw bio prvi c&c
Roskke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c&c, rts


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com