Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2014, 3:06   #3401
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Shadow of Revan Kakav je SWToR za free to play igrace sto se tice ogranicenja?
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2014, 13:08   #3402
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Marezz kaže: Pregled poruke
Shadow of Revan Kakav je SWToR za free to play igrace sto se tice ogranicenja?
Po meni dosta ogranicenja ako covjek namjerava da se bavi endgame contentom, PVP, raidovima a za nekoga ko hoce da prodje samo story kroz igru sasvim dovoljno evo linka pa ti uporedi

http://www.swtor.com/free/features
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2014, 14:23   #3403
Dolazim
Novi član
 
Član od: 9.9.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

http://prntscr.com/4tv7k5

Ja ga danas kupio
Dolazim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2014, 18:17   #3404
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja kupujem za par dana kad legne plata.
A samo sto sam zavrsio levelovanje alta na lvl55 , moracu da krenem sa novim da iskoristim exp boost.

@Marezz do lvl50 mozes bez problema kao f2p, mada ako iskoristis neciji referal link i kupis nesto(ekspanziju,game time card ili cc-min 5€) imaces sva 3crew skill-a, i ako sva 3 stavis da su gathering skillovi mozes dobro da zaradis i da za ingame valutu kupus na marketu sta ti treba od unlock-a(najvaznije artifact autorization-za gear posle lvl49).
Expanzija ti treba da bi upste mogao da levelus posle lvl50, a sa ovom novom dobijas i prethodnu.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2014, 18:59   #3405
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Inace interesantan podatak za igru za koju kruzi mit da je mrtva i da je niko ne igra

http://www.gamespot.com/articles/wow.../1100-6421191/
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2014, 16:32   #3406
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nisam igrao par meseci, razmisljam opet da krenem. Samo jedno pitanje - jedan mesec pretplate = 500 cartel coins (CC)? Ako bih kupio odmah 60 day sub, jel bih odmah dobio tih 1000cc? Pitam ovo jer na accountu trenutno imam oko 800cc + tih 1000cc bi mi bilo taman dovoljno da preselim mog lika sa ToFN na Red Eclipse server ( server transfer je 1800cc ). Nemam vise zivaca i vremena za PvP, a PvE je vec bio polumrtav pre par meseci na ToFN, moram zamisliti kakva je sad situacija ( kao healer sam morao da cekam i po pola sata da bih upao u hard more flashpoint ).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2014, 17:56   #3407
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Nisam igrao par meseci, razmisljam opet da krenem. Samo jedno pitanje - jedan mesec pretplate = 500 cartel coins (CC)? Ako bih kupio odmah 60 day sub, jel bih odmah dobio tih 1000cc? Pitam ovo jer na accountu trenutno imam oko 800cc + tih 1000cc bi mi bilo taman dovoljno da preselim mog lika sa ToFN na Red Eclipse server ( server transfer je 1800cc ). Nemam vise zivaca i vremena za PvP, a PvE je vec bio polumrtav pre par meseci na ToFN, moram zamisliti kakva je sad situacija ( kao healer sam morao da cekam i po pola sata da bih upao u hard more flashpoint ).
Sa gtc sa 60 dana pretplate ja dobijam 525cc-a mesecno i dobijes 525odmah i sledci mese ponovo 525 a ne odjednom. Ako imas android telefon(ili iphone) mozes da instaliras i altiviras security key(jos 100cc-a mesecno). Ako mozes da nadjes nekog subsciber-a da iskoristi tvoj referal link dobices 600cc-a (nisam ni znao da se dobijaju i cc za to do pre nekolio dana).
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2014, 18:12   #3408
m0rpheus
Novi član
 
Član od: 26.8.2012.
Lokacija: Vrsac
Poruke: 26
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Moze li preporuka odakle uzeti GTC (info u PM) i da li aktivirati odmah posto krecem iz pocetka kao f2p ili mogu aktivirati malo kasnije kad malo nabudzim lvl?
m0rpheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2014, 9:34   #3409
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
m0rpheus kaže: Pregled poruke
Moze li preporuka odakle uzeti GTC (info u PM) i da li aktivirati odmah posto krecem iz pocetka kao f2p ili mogu aktivirati malo kasnije kad malo nabudzim lvl?
Trenutno nemas neki jeftini GTC svi su od prilike sa sličnom cijenom od 16-19 eura za 60 dana tako da gdje god da uzmeš nećeš pogriješiti inače ja bih preskočio f2p opciju jer nosi previše ograničenja za potpuno uživanje u igri
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.10.2014, 13:27   #3410
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
m0rpheus kaže: Pregled poruke
Moze li preporuka odakle uzeti GTC (info u PM) i da li aktivirati odmah posto krecem iz pocetka kao f2p ili mogu aktivirati malo kasnije kad malo nabudzim lvl?
U sustini nema skoro nikakve razlike dok nedodjes do lvl10, ali posto ces to postici za nekoliko sati mozes uzeti i odmah(dobices sprint od prvog levela umesto od 10-tog.) Takodje ako imas para preorderuj expaniziju "Shadoe of Revan" (17€) - imaces 12x exp bonus na story quest-ove(za par dana mozes stici do lvl55 (samo ce ti trebati neko da ti pomogne sa questovima na vecim levelima zbog gear-a ali mozes na raditi heroic-e malog levela za commendation-a i na lvl 50 kupiti ok modove za oklop i oruzije) , a i free skill-ove kod trainera. Ako se odlucis za ToFN server i Republiku obrati mi se na PM pa ti mogu ja pomoci.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2014, 16:06   #3411
Dolazim
Novi član
 
Član od: 9.9.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jel zna neko kakvi ce biti materijali u 3.0 expanziji ???
Dolazim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2014, 18:54   #3412
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Dolazim kaže: Pregled poruke
Jel zna neko kakvi ce biti materijali u 3.0 expanziji ???
http://www.swtor.com/shadow-of-revan
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2014, 2:03   #3413
Dolazim
Novi član
 
Član od: 9.9.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Mislio sam na craft materijale...
Dolazim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2014, 9:48   #3414
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Dolazim kaže: Pregled poruke
Mislio sam na craft materijale...
A to, nema jos informacija koji ce novi materijali za craftanje biti u igri ovaj put su zatvorili testiranja tako da malo informacija curi o sadrzaju osim ovo što developeri objave ali očekuje se da u toku novembra bude nekoliko streamova sa developerima gdje ce objasnjavati sadrzaj update 3.0
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2014, 17:58   #3415
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jos uvek se nista nezna o crafting matirijalima, ali se zna za commendation-e.

- Planetary i classic nece vise postojati, a oni koje imas ce biti konvertovani u basic commendation-e(jos uvek se nezna odnos konverzije).
- Elite i ultimate ce postojati i dalje ali ce oni koje vec imas isto biti convertovani u basic(posle 3.0 moraces ponovo da ih skupljas)

Jos uvek nije potvrdjeno ali se pretpostavlja da ce za bassic commendation-e moci da se kupi pocetni lvl60 gear koji ce biti jaci od trenutnog koji moze da se kupi za ultimate, pa se preporucuje da skupljate sve commendation-e i da kupite gear posle update-a na 3.0.

EDIT: Sto se tice crafting materijala i nove ces moci da dobijes za scrap materijale koje imas.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2014, 21:19   #3416
Dolazim
Novi član
 
Član od: 9.9.2014.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

PTS mozes da igras jedino ako dobijes invite 3.0 na PTS pocinje 2 novembra...
Dolazim je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 14:14   #3417
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Poceo sam juce da igram SWTOR, jos sam na Ord Mantellu (igram kao smugler).

Do sada sam igrao Age of Conan i Defiance od MMORPG igara. Nijednu nisam "zavrsio", jednostavno sam prestao u jednom momentu, kad sam shvatio da me prica uopste ne interesuje, da je jedina poenta levelovanje i skupljanje nove, "more flashy" opreme kojom bi se hvalio ostalim igracima kao da mi je stalo sta ce ostali da misle i kazu.

Ruku na srce od ove dve navedene, Defiance mi se dosta dopao, i setting i mehanika borbe tj. napucavanja, bilo mi je relativno interesantno i da ispratim pricu, medjutim video sam da je gameplay repetitivan jer se neprijatelji non-stop spawnuju i da bez obzira na cool podneblja (lokacije na jugu mape su breath-taking) igra na kraju predstavlja IMO gubljenje vremena.

Moze li neko da mi kaze kakav je SWTOR u odnosu na Defiance? Vredi li da predjem preko mehanike borbe koja meni apsolutno ne odgovara za ovu igru? (ocekivao sam hibrid Defiance napucavanja iz treceg lica i borbe lightsaberima iz Jedi Outcast igara).

Ovakvu fight mehaniku sam mogao da svarim za Age of Conan, jer odgovara za melee borbu sa primesama range oruzja, ali za borbu protiv mobova koji su svi opremljeni range oruzjem je cisto mucenje IMO.

Interesuje me sta me ocekuje nadalje, vredi li nastaviti igrati ovo ili ne?
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 20:41   #3418
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Poceo sam juce da igram SWTOR, jos sam na Ord Mantellu (igram kao smugler).

Do sada sam igrao Age of Conan i Defiance od MMORPG igara. Nijednu nisam "zavrsio", jednostavno sam prestao u jednom momentu, kad sam shvatio da me prica uopste ne interesuje, da je jedina poenta levelovanje i skupljanje nove, "more flashy" opreme kojom bi se hvalio ostalim igracima kao da mi je stalo sta ce ostali da misle i kazu.

Ruku na srce od ove dve navedene, Defiance mi se dosta dopao, i setting i mehanika borbe tj. napucavanja, bilo mi je relativno interesantno i da ispratim pricu, medjutim video sam da je gameplay repetitivan jer se neprijatelji non-stop spawnuju i da bez obzira na cool podneblja (lokacije na jugu mape su breath-taking) igra na kraju predstavlja IMO gubljenje vremena.

Moze li neko da mi kaze kakav je SWTOR u odnosu na Defiance? Vredi li da predjem preko mehanike borbe koja meni apsolutno ne odgovara za ovu igru? (ocekivao sam hibrid Defiance napucavanja iz treceg lica i borbe lightsaberima iz Jedi Outcast igara).

Ovakvu fight mehaniku sam mogao da svarim za Age of Conan, jer odgovara za melee borbu sa primesama range oruzja, ali za borbu protiv mobova koji su svi opremljeni range oruzjem je cisto mucenje IMO.

Interesuje me sta me ocekuje nadalje, vredi li nastaviti igrati ovo ili ne?
Igra ti nema bas nikave veze sa Defiance koji je shooter MMO a SWTOR je cistokrvni MMORPG .
Posto si izabrao dzedaj klasu postoji mogucnost da posle lvl 10 kad ti se otvaraju specijalizacije izaberes Jedi Sage klasu koji ti je jedini ranged medju melee klasama (vise koristi force projektile nego saber)
Druga opcija ti je da pokrenes troopera ili smugglera oni su ti ranged klase narocito commando specijalizacija
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 21:17   #3419
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Igra ti nema bas nikave veze sa Defiance koji je shooter MMO a SWTOR je cistokrvni MMORPG .
Posto si izabrao dzedaj klasu postoji mogucnost da posle lvl 10 kad ti se otvaraju specijalizacije izaberes Jedi Sage klasu koji ti je jedini ranged medju melee klasama (vise koristi force projektile nego saber)
Druga opcija ti je da pokrenes troopera ili smugglera oni su ti ranged klase narocito commando specijalizacija
Pogresno si me razumeo. Nije meni problem ova fight mehanika za melee klasu, vec za ranged. Ja igram kao smugler i ne odgovara mi kako je uradjena borba za moju klasu. Ako su mi vec oduzeli kontrolu nad likom kad puca (osim klika na neprijatelja ja nemam nikakav dalji input u kontroli lika prilikom paljbe), onda su trebali da mi dozvole da mogu da dodge-ujem neprijateljsku paljbu kotrljanjem ili cime vec dok trcim da udjem u zaklon.

Nisam trazio poredjenje SWTOR sa Defiance povodom mehanike, vidim i sam glavnu razliku izmedju jednog i drugog koncepta. Interesuje me kakav je SWTOR povodom price i daljeg razvoja radnje u odnosu na Defiance, jer ne ludujem za non-stop skupljanjem bolje opreme na sta se, kako se meni cini trenutno, svodi velika vecina MMO igara.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 21:43   #3420
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

U tom slucaju MMORPG nije zanr za tebe.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com