Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.5.2007, 3:21   #1
ivan79
Član
 
Član od: 17.2.2007.
Lokacija: beograd
Poruke: 70
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku ivan79
Određen forumom Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

da kao sto rekoh do ivice razuma (ograde od terase sa namerom upustanja istog)
kad ste pozeleli da ga razlupate cekicem, proletite glavom kroz monitor itc (btw mene je malo pre odjavio sa foruma tako sto se sam od sebe restartovao ( to je samo 1 primer proveo bi celu noc kucajuci, zreo je za servis) nadam se da necu najlutiti modove ili admine trenutno sam previse iznerviran i s@eban da bi pretrazivao forum sa istom ili slicnom temom.... toliko od mene vi ste na redu....
ivan79 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2007, 12:23   #2
PixelTerror
Član
 
Član od: 11.11.2006.
Lokacija: Pannonia
Poruke: 276
Zahvalnice: 337
Zahvaljeno 39 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PixelTerror
Talking Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

Naravno, svako se naljuti kad nešto nije po njemu , a računar zna to da radi na pretek kada nema adekvatnu zaštitu od virusa i napada a i znaš od psa neće biti slanina (osim u Kini gde jedu pse ), a i windows je windows, svi ga hule a koriste...

preporučujem ti NOD32 za viruse i Kerio Personal Firewall za napade i možda čak i Ad-Aware SE Personal za spyware.

Naravno da sam bio u sličnoj situaciji, ali misli na to da si PC platio iz svog džepa pa ćeš se predomisliti, uključi WinAmp i opusti se
PixelTerror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2007, 15:54   #3
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

Bio sam nekoliko puta u takvim situacijama i oktrio da imam veoma crvstog misa.

naravno, bes ne pomaze, a i nema uvek valjanog razloga za to, bar 90% bagova su posledica loseg koriscenja, tj. neznanja korisnika.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2007, 18:21   #4
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

ne mogu bas reci da me je komp - hardware ili software - ikad doveo do "ivice razuma"... medjutim, cesto dok gledam stanje na berzi ili kada izgubim nesto para na pokeru, pozelim da se iskalim na nekom "perifernom" uredjaju
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2007, 18:40   #5
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

Citat:
ivan79 kaže: Pregled poruke
nadam se da necu najlutiti modove ili admine trenutno sam previse iznerviran i s@eban da bi pretrazivao forum sa istom ili slicnom temom....
U stvari vec je bila tema, koja je zakljucana, tako da predpostavljam da i ovu ceka ista sudbina http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=7025
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2007, 19:03   #6
Down Force
Član
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

E ovako: doshlo mi drushtvo kuci i sada da im pokazem miniclip igricu on koci, ok jedan put ga restartujem ... pa drugi put ... i onda mi je dojadilo pa sam ga udario pesnicom sa prednje strane ispod cd roma i provali unutra
Down Force je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 17:50   #7
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: trenuci situacije kad vas je vas ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Moj brat htio da za njega posaljem pismo u I/O port. Kucam ja,al komp zasteka ja restart ono nece da se upali.Ja uspjeh da upalim medjutim ista prica. Dodjem do laptopa i kucam sve i otvorio mi se popup i ja kuco kuco i pritisnuo backspace i ode izadje i izbrisa mi history..Ja poludio..
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 18:07   #8
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: trenutci situacije kad vas je vas ljubimac(komp) doveo do ivice razuma

Citat:
nighthawk kaže: Pregled poruke
naravno, bes ne pomaze, a i nema uvek valjanog razloga za to, bar 90% bagova su posledica loseg koriscenja, tj. neznanja korisnika.
Tako tacno.

U principu sam vrlo stalozen, i ne izivljavam se na komponentama. Jedino sto me je dovelo do ludila bio je stari WD, koji nije hteo da se upali sta god da sam radio. Tada sam sutnuo kuciste i hard se ukljucio

Posle tog iskustva, kad god hard nije hteo da se upali, precizan i doziran sut u prednju stranu kucista bi ukljucivao hard
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 18:11   #9
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: trenuci situacije kad vas je vas ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Моја тема, дефинитивно.
Овај комп ми има неких 7 година и ништа му нисам дирао, значи класичан комп за то време , нисам га надограђивао, само сам додао 256 мб рама, на тадашњих 128...
Сва срећа па сам поломио само једног миша, ова тастатура је као нова, а толико пута сам је ''задланио'':d кад забагује комп =)
Добро је па сад завршавам нови, тј. фале ми графа и хард, па се нећу нервирати толико...
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 18:20   #10
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: trenuci situacije kad vas je vas ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Ja se secam pisma iz I/O Porta, tip koji je nakon 8 sati opravljanja racunara, uzeo kuciste, odneo ga iza kuce, stavio na panj, i izudarao sekirom tako da je na panju ostala samo "neupotrebljiva smesa lima i plastike."
Odgovor je bio:
Citat:
Jeez, nadam se da te zena nikad nije iznervirala...


Inace, mnogo puta me izludi... Ali nikad ovoliko...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 18:49   #11
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

U ali ste vi živčani Meni se tako nikad ništa nije desilo srećom xD
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 19:42   #12
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Citat:
godzilla kaže: Pregled poruke
ja sam imao komp jedan, tačno ispod noge. A bio je krš teški. I krenem ja da instaliram GTA:SA i on se resetuje 5x i ja ga nogom gore, i odvalim onu plastiku odozgo i ****€m procesor. nisam smeo da kažem mojima, već sam sam odneo na servis. Srećom jwe bio pod garancijom.
I dali su ti garanicju? Lol
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 20:08   #13
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Citat:
godzilla kaže: Pregled poruke
Nije bio pod garancijom, nego sam, kada sam ga kupio, dobio 3 godine garanciju...

Taj kompjuter ti star 7 godina? ccc To si nešto pobrkao...
Зашто то мислиш?
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:08   #14
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Не, хаха, знао сам да ћу збунити људе )
Овај што ми је у профилу се још прави, фали ми монитор, графа и хард диск, али знам све шта ћу, само гледам где ми је јефтиније да узмем...
Хард диск ћу Самсунг Ф3 500 Гб-а, а графа ће вероватно бити 5670 од 512 Мб-а.
Монитор 22'' нека
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:12   #15
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Citat:
godzilla kaže: Pregled poruke
aaaaa pa tako reci, dosta je nova ova konfa u profilu...
Извињавам се :d
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:18   #16
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Hmmmm, jeste nekoliko puta me je komp dovodio do ludila, ali sam za lupanje koristio samo stari crt( po koji samar), tastaturu ( koju sam na kraju razlupao pa sam morao da kupim novu, tacnije posle jednog udarca nisam mogao da pronadjem sve dugmice, a pocela je i da gubi kontakt) i misa koji sam par puta otvarao da mu vratim dugmice koji su ispali iz lezista. Sada od kako imam TFT ne praktikujem udarce u ekran ( jer ipak je dosta osetljiviji ) a ni tastaturu vise ne udaram ( mada se ne bih posebno sekirao da joj se nesto desi jer ova periferija zajedno sa misonjom me je kostala jedva 900 din). Jedino kuciste nikada nisam udario valjda iz straha da ne sj***m nesto.U stvari nisam udario komp od kako sam prestao da igram igrice ( poucna stvar )

Ps: Sve komponente sam kupio od svojih para tako da u slucaju stete ne odgovaram nikome.
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:24   #17
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Citat:
godzilla kaže: Pregled poruke
ništa, ništa. Možeš neku bolju grafu, imaš za 120€ xfx gts 250 grafa koja može da leti... :d
Нисам толико у буџету више :-/
За графу дајем максимум 7500 рсд, па ћу је мењати кроз неко време
Извињавам се за офф топик
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:45   #18
Luka.
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2009.
Lokacija: City of Compton
Poruke: 1.275
Zahvalnice: 271
Zahvaljeno 275 puta na 235 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Pa evo primer pre nekih nedelju dana kad je ventilator zujao unutra poludeo sam
ali evo zamenio sam ga i radi savrseno
Luka. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 21:49   #19
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

Ја сам доста толерантан и ако би ми се то десило, да вентилатор зуји, кулирао бих, или бих нашао неки начин да то средим
Последња опција је куповина нове компоненте
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2010, 22:05   #20
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Situacije kad vas je vaš ljubimac (komp) doveo do ivice razuma

E pa kod mene najvise stradaju slusalice onako igram igru i samo na levom uvu drzim slusku, a desnu iza desnog uva... Samo odjednom cujes glavnog lika - obicno nekog RPG-a : AAAAaaaaa ! (Samrtni krik ) Sledeca situacija je potez leve ruke od levog uva ka zidu koji je odmah pored, sa sve slusalicama u ruci naravno uz pratnju originalnih srpskih psovki sigurno sam 6-7 slusalica kupio do sad, za kratko vreme. A dok su bili "debeli" monitori, redovan trening na njemu i tastaturi, nekako svaki put se zadesi tako, ili pravo ili dole
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Komp do 550 eura (bez monitora,tastature,misa,zucnika) OFPNogix Šta da kupim? 26 22.2.2007 12:33
Nov komp do 500e + TFT monitor? Sallee Šta da kupim? 2 23.1.2007 21:20
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29
Moze neko da pomogne da sastavim komp do 800e mant3ra Šta da kupim? 16 28.7.2006 3:15
Komp do 650e Marko069 Šta da kupim? 2 13.1.2006 16:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com