Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2018, 18:26   #29861
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Poslednji put bio u borbi 20.07.2017.

Jbg video novu grafiku pa se naložio XD

Stavio sam da se skida HD klijent, kaže da skida samo 3,5 gb. Zar ne treba to da bude ~20 gb?

Pretpostavljam da je stanje u igri kao i pre pola godine? Još uvek su partije 15:3 i gold leti na sve strane?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 18:37   #29862
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Prvo skida standardni klijent, pa raspakivanje, pa HD teksture, pa raspakivanje, izađe na preko 40GB na hardu na kraju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
0gold (23.2.2018)
Stara 23.2.2018, 19:35   #29863
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Poslednji put bio u borbi 20.07.2017.

Jbg video novu grafiku pa se naložio XD

Stavio sam da se skida HD klijent, kaže da skida samo 3,5 gb. Zar ne treba to da bude ~20 gb?

Pretpostavljam da je stanje u igri kao i pre pola godine? Još uvek su partije 15:3 i gold leti na sve strane?
Hoćeš da te lažemo malo ili mnogo?

Najbolje je reći-dao si odgovor sam sebi
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 23:09   #29864
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sviđa mi se kako su napravili farbanje tenka, da se farba svaki deo posebno i da može drugačija boja

Ako se ne varam za camo bonus treba da se ofarba samo hull? Što bi značilo da je sada jeftiniji camo nego što je nekada bio. Ali koliko sam video sada je sve samo za gold, više nema za silver?

Novi ruski tier X teški tenk I koliko vidim stiže i neki novi tier X ruski medium

Vredi li i dalje grindati IS-4 pored ovog novog? Jbt opet IS treba kupiti... Kakvi su tier 8 i 9 kod ovog novog ruskog teškaša? Kontam da je tier X nadrkano predrkan
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 23:12   #29865
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Imaš već novi sovjetski medium Obj 430U, atreba da dođe još jedan t10 sovjetski medium sa kupolom pozadi i još jedan t10 sovjetski heavy.

Farba nije kamuflaža, nakon što ofarabaš tenk treba da staviš i camo šaru da bi dobio bonus.

Camo za kredite se sad iznajmljuje na 100 partija i košta 75k za sve tri varijante. Ne može da se bira šara za kredit, imaš samo po jednu predefinisanu za svaku naciju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 23:32   #29866
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

To za kamuflazu od 100 borbi je jedina pametna stvar koju su uradili u igri u mozda poslednje 2 godine, sto dovoljno govori koliko su uradili.

Ovaj novi MM sa istim brojem tiera i klasa na obe strane, pitanje je da li je uopste nesto poboljsao. Promena artiljerije opet isto, sa jedne strane dobro sa druge bzv.

Valjda bar ova 1.0 verzija uspe da poveca broj igraca. Mozda se onda kao posledica toga i MM malo dovede u red.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2018, 23:40   #29867
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni se čini da je problem trenutnog MM sistema što forsira 3-5-7 sistem od vrha na dole, dakle uvek gleda prvo 3 desetke da stavi, pa 5 devetki, pa 7 osmica. Pa ti sad ako imaš lupam 30 desetki u queue one će sa sobom da povuku 70 osmica, pa ništa ne ostane za partije u kojima bi osmice trebalo da budu top tier.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 4:44   #29868
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Ja nisam takvog utiska po pitanju loadera.

Imam t57 ht, Emil 2, i otključang BC 25T, TVP 50/51 nisam loš sa njima-ali nisam ni ljubitelj. Možda zato što ne pucam gold

Naročito me emil dovodi do ludila. 57HT mi je možda najbolji od svih zbog reloada.

Sve u svemu, zavisi od situacije i oba tima-kako tvog tako i protivničkog. Ja mislim da su za ranked mnogo bolji tenkovi kao što su 113 i wz111-5. Od TD mislim da će 268 v4 biti šampion.

P.S: juče sam imao primera sukoba rusa protiv BC kod protivnika. Izgazimo mi njih brzo, a uopšte nisu loši igrači. Jednostavno BC ako ne ubije nekog iz klipa-a blizu mu je-umire brzo posle toga
Zato sto ludaci igraju YOLO u ranked.

Danas sam imao partiju gde su svi osim mene i artija otisli desno na jednoj mapi, epilog je da smo izgubili a ja ubio 3 tenka i napravio 3750 dmg u odbrani leve strane (odvalio jednog unicuma koji je vozio bas 268 4), povlacio sam se i flankovao kako sam znao i umeo, a debili odu sa 12 tenkova i razvale ih, sta reci. Bar sam dobio token za top 1 u porazenoj strani.

Danas sam tek uzeo peti rank.

Najbolje prolaze budale koje uzmu Type 5 + full gold jer uvek naprave neki dmg sa onim noob proof HE granatama.



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 11:00   #29869
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Mislim da bi nagradne tenkove kao 907 trebalo zabraniti za ranked.

Ali, to što ja mislim mnogo je bitno
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 12:19   #29870
hefest
Novi član
 
Član od: 25.12.2017.
Poruke: 10
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Uzeo bih neku premium 8icu, i treba mi savet pri izboru.

Nekako razmišljam o T-54 first prototype i M4A1 Rev....

Ruse tek planiram da krenem ozbiljnije da igram, sa Francuzima sam vec kod tiera 9 pa iako imam par dobrih posada, treba mi jos koja (znate vec kako se posle BatChat 12t dalje nastavljaju 3 grane)...

Znaci, i jedan i drugi ce dobro doci za posadu.

Ono sto mi je takodje bitno - zarada, dakle, treba mi tenk koji koliko-toliko dobro grinda srebro.

T-54 mi je tek sad pao na pamet kao moguća opcija za kupovinu, ranije sam razmišljao o Rev i probao ga na test serveru, kao i CDC i šta znam, sviđa mi se. Jeste malo spor/trom ali bože moj, ipak mi se više dopada od CDC koji je zabavniji ali traži koncentraciju, opreznu igru...

Šta vi mislite, predlažete... ? Naravno, možete predložiti i neki drugi tenk.
hefest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 12:53   #29871
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Premium će da ti donosi kredita onoliko koliko dobro igraš u njemu. T54fp i Rev se mnogo razlikuju u stilu igranja. Prototype je brawler sa ok oklopom koji je dobio i mnogo jači motor u prošlom patchu, dok je Rev support snajper sa super depresijom gde bukvalno izviriš iza grebena i opališ na mete koje je neko drugi osvetlio.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 23:39   #29872
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

S obzirom da mu je bazni pen među najmanjim-190mm mod-1 ne zarađuje dobro.

Ne zarađuje ok čak i kada se ne puca gold. Mnogo manje od ostalih.

Oklop je dosta dobar na mod 1 ali s obzirom da 85% partija igraš kao low tier(i to uglavnom na začelju) protiv desetki i dosta devetki i ne znači mnogo.

Mene najčešće probijaju u mantlet.

Po pitanju zarade REV je najbolji od medium tenkova. Ako ti nije hitno, ja bih preporučio da čekaš t26e5, ili ti Patriot.

P. S: REV je dobar za posadu koja ide prema amx 30. Nije mu isti setup kao za BC liniju, em što BC ima manje posluge, em što nije isti raspored.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2018, 23:57   #29873
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@hefest

Zavisi do koje te cene iteresuje tenk. Ako gledas ove jeftinije osmice, za zaradu je uvek bio i ostao najbolji Super Pershing ali je tenk nevidjeni smor za igru. Dobar je on ovako, upotrebljiv u borbi i sve to, samo jednostavno smara.

Ako ti cena nije glavni faktor, svakako sacekaj kao sto supressor kaze T26E5. Sta vise on nije nista skuplji od T54, cena je priblizno ista a tenk je iz serije OP premijuma.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2018, 14:35   #29874
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Posto sam ja imao neki blesavi redosled nabavke prem tehnike, ovako je to islo kod mene (redosled nabavke):

1. Churchill III - skupio zlato sa koje kakvih giveaway itd - 1250 partija sa njim, tenk je sad neupotrebljiv jer japancima ne mogu skoro nista. Ranije sa reload-om od 1.86 bukvalno sam DPM-ova sve redom.
2. TOGII - dobio ga za maraton - tenk koji trazi totalno uvrnutu taktiku ali u vecini partija ranije sam pravio haos, meni bio zabavan (znam, da se javim kod psihijatra pod hitno). Sad mi teski smor.
3. IS6 - dobio na poklon - majko mila kakav je to tenk ranije bio - kad ste top tier, jednostavno sve ste redom gazili vozeci u rikverc. Sa novim MM-om, to vise nije to. Znaci ove nove masine ga jedu za dorucak a sa tier 9 (sa kojima je sad najcesce) vam ostaje nada da dobijete neki pogodak sa strane i to je to.
4. SP - kupljen na nekom popustu za 2000din - za te pare sasvim solidan. Kad sam ga uzeo meni je bio i vise nego dobar jer sam ga uzeo skoro za dz naspram ostalih prem 8ca. Spor u pm i uskoro postaje teski smor. MM vas vidi kao medium i tu vas stavlja na mape, pa na nekim mapama vam treba po 2 min da dodjete na mesto gde bi ste kao tenk sa nekim oklopom i trebali da budete. Generalno sad, zastareo. Jedino ga vadi gold ammo sa kojim za grind WN8 prilicno dobar.
5. Scorpion - kupio za sekundarni acc - point and click lovac. Najlaksi (po meni) credit grinder. Ne opterecuje mozak a iz svake partije izlazite sa makar 2000dmg. Prem za braindead credit grinding.
6. Defender - kupio za sekundarni acc - bolest od tenka, ono sto je nekad is6 bio. U svakom tieru se oseca uvereno.
7. T26E5 - kupio za sekundarni acc - trenutno najomiljeniji od svih - ima sve sto mi treba, municija jeftina, busi sve, solidan oklop, depresija odlicna. Fleksibilan tenk koji na svakoj mapi moze komforno da se igra. Em pravi pare, em se solidno igra.

Rev probao na tudjem acc-u - igra se ko lovac, ako budem grindao posadu za francuze, uzimam ga sigurno.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2018, 14:50   #29875
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Od svih t6+ premium tenkova koje imam ili sam imao (a to je negde petnaestak) najzanimljiviji za igru su mi i dalje Type59 i AT 15A. Krivo mi je samo što nisam igrao kad su prodavali Defendera.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2018, 16:13   #29876
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Posto sam ja imao neki blesavi redosled nabavke prem tehnike, ovako je to islo kod mene (redosled nabavke):

1. Churchill III - skupio zlato sa koje kakvih giveaway itd - 1250 partija sa njim, tenk je sad neupotrebljiv jer japancima ne mogu skoro nista. Ranije sa reload-om od 1.86 bukvalno sam DPM-ova sve redom.
2. TOGII - dobio ga za maraton - tenk koji trazi totalno uvrnutu taktiku ali u vecini partija ranije sam pravio haos, meni bio zabavan (znam, da se javim kod psihijatra pod hitno). Sad mi teski smor.
3. IS6 - dobio na poklon - majko mila kakav je to tenk ranije bio - kad ste top tier, jednostavno sve ste redom gazili vozeci u rikverc. Sa novim MM-om, to vise nije to. Znaci ove nove masine ga jedu za dorucak a sa tier 9 (sa kojima je sad najcesce) vam ostaje nada da dobijete neki pogodak sa strane i to je to.
4. SP - kupljen na nekom popustu za 2000din - za te pare sasvim solidan. Kad sam ga uzeo meni je bio i vise nego dobar jer sam ga uzeo skoro za dz naspram ostalih prem 8ca. Spor u pm i uskoro postaje teski smor. MM vas vidi kao medium i tu vas stavlja na mape, pa na nekim mapama vam treba po 2 min da dodjete na mesto gde bi ste kao tenk sa nekim oklopom i trebali da budete. Generalno sad, zastareo. Jedino ga vadi gold ammo sa kojim za grind WN8 prilicno dobar.
5. Scorpion - kupio za sekundarni acc - point and click lovac. Najlaksi (po meni) credit grinder. Ne opterecuje mozak a iz svake partije izlazite sa makar 2000dmg. Prem za braindead credit grinding.
6. Defender - kupio za sekundarni acc - bolest od tenka, ono sto je nekad is6 bio. U svakom tieru se oseca uvereno.
7. T26E5 - kupio za sekundarni acc - trenutno najomiljeniji od svih - ima sve sto mi treba, municija jeftina, busi sve, solidan oklop, depresija odlicna. Fleksibilan tenk koji na svakoj mapi moze komforno da se igra. Em pravi pare, em se solidno igra.

Rev probao na tudjem acc-u - igra se ko lovac, ako budem grindao posadu za francuze, uzimam ga sigurno.
Ja sam kupuo prvo mod1- bukvalno sedam dana od toga je izasao skorpion, mle i patriot.

TOG sam dobio-odigrao 800bitaka sa njim, on i d-max mi bili glavni za pare. Moze da bude jako zanimljiv, posle HD moze da radi SS uspesno.

Zamenio TOG za SU122-44. TD koji mi je izvor zabave i frustracuje podjednako.

Tigar Kenzo sam osvojio-bio mi je ok, zamenio ga za type 64.Ko ga nema nek ga uzme obavezno.

HTC sam zamenio za FV4202.Voleo sam HTC, nije mi bio ni loš, ali sam hteo nešto pored mod 1.

Chi-nu Kai osvojio takođe. Onako, može da se igra.

Voleo bih jedino patriota da kupim

E da, kupio sam Churchil 3 sad na onom zadnje popustu, koliko beše 500 golda. Ostao sam bez posluge za ruske HT pa znog toga. Meni je i pored japanaca OK. Zanimljiv-sto je najbitnije
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2018, 17:46   #29877
hefest
Novi član
 
Član od: 25.12.2017.
Poruke: 10
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Hvala svima na odgovorima.

Dakle, T-54 otpada.

Svakako mi se isplati uzeti nekog Francuza, trebaće mi za posade, iako kao što rekoh - već ih imam par, ali ne bih nikad prodao AMX 12t, prirastao mi je k srcu pa ne bih ni da ga ostavim bez posade...

Rev mi se čini kao dobar izbor, iako nisam neki ljubitelj relativno sporih/tromih tenkova. Imajući u vidu ovo što sam rekao, CDC se nameće kao logičan izbor - i da, tenk jeste prezabavan, ali za moj ukus suviše mekan i 10kama veoma primamljiv mamac. U stvari, svima primamljiv, svi ga buše.
Doduše, možda nekad i njega uzmem, ali nije mi prvi izbor.

Takođe, SP mi je previše trom i spor... Verujem da je okej, ali not my cup of tea.

Patriot se čini kao jako dobar izbor, ali treba dočekati da ga puste u prodaju...

Type 64 sam hteo da kupim, ali na PRC linije neću krenuti uskoro a i skoro sam čitao na netu da je konstantno sa 8icama u zadnje vreme, ima li tu istine ?

Imao sam Churchill 3 i Excelsiora, meni lično - ništa posebno.
hefest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2018, 18:38   #29878
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Mogu da ti kažem da Type 64 i ne dobija toliko partija gde je bottom.

Problem je generalno što sad uglavnom imaš partije po 3-4 LT.

Inače sa osimcama može da se nosi. Mobilan je, a ima bazni vidokrug 390m. tako da može da spota i kao low tier bez problema.

Jedina mana na type je top, koji je brate derpast iako je samo 76mm-i mali broj granata. Samo 45.

Gledam pre neki dan, EVEN 90 nosi isto što nema logike ako gledamo koliko je Type veći.


CDC ja ne bih uzeo ni dam sam super puper uber unicum, opekao sam se sa LEO 1 svojevremeno-nikada više.

P.S: stavio sam hranu na t62a, vidokrug 508m, zlo-snajpam pojedine mediume koji me ne vide na otvorenom
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2018, 22:12   #29879
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Mogu da ti kažem da Type 64 i ne dobija toliko partija gde je bottom.
Evo i meni nije jasno, igrao malo više WZ-131 dok traju bonusi za Kineze, od deset partija u pet sam top tier, u četiri ima tri osmice i bude jedna sa devetkama. Dok je sa IS-om situacija potpuno obrnuta.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2018, 23:20   #29880
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja jedno samo znam Lt15 za OBJ260 koja mi je ostala-sa ovakvim MM teško ću ispuniti. Takođe i arti misije.

Imam otključanog sheridana jedino od desetki, ali pošto retko kada sada imam u partiji jednog pa makar i dva LT-nema šanse da se dogovoriš oko spotanja.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com