Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2010, 0:50   #197
Radovan Brčin
Član
 
Član od: 12.9.2008.
Lokacija: Bijeljina (BiH) i Crna Bara (RS)
Poruke: 116
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Radovan Brčin
Određen forumom Re: Problemi sa zvukom

Dragi forumaši treba mi vaša pomoć
Pokušavam da osposobim jednog dinosaurusa od kompjutera da radi. Pripada mojoj komšinici koja radi u mesari, hoće žena da ide na leto u dijasporu kod rođaka da zaradi koji dinar, da nauči malo nemačkog itd. Za to joj treba računar koji ima ali ne radi.I pozove mene da pogledam Ja se družim sa kompovima 3-4 godine tako da mi je bio šok kad sam video Windows Millenium
Večeras sam instalirao čist Win XP Sp3,prilično dobro radi ali nikako nema zvuka.Gde je problem? Da li moram instalirati drajvere za ploču i zvučnu karticu ili su Windowsovi drajveri dovoljni i problem je u neispravnom hardveru? (sumljam na zvučnu karticu)
Konfiguracija je (praistorijska) sledeća:
CPU Intel Pentium 3 EB Coppermine 603 MHZ
Socket 370 FC-PGA
Ploča ? čipset I 440BX/ZX soutbridge 82371 EB/MB
HDD Samsung 40 gb
Memorija Inferion (čini mi se da je ta firma, nisam zapisao) 128 Mb
Zvučna ???
Zvučnici neki kinezi 2.1
Monitor no name 17˝
Nema zvuka nikako, ni sistemskih, ni multimedije.Zvučna kartica ima tri mesta za džekove i jedan izlaz koji ne znam koji je, najviše mi liči na D-sub sa grafičke.
Ako možemo nekako da pomognemo ženi, ja vas zovem-pomozimo Nemojte da ubacujete komentare neka kupi novo ovo, novo ono jer nema žena para.Da ima uzela bi novi komp. Nemojte misliti da ću dinara da joj uzmem,radim ovo čisto iz milosti, dobro, možda uzmem koji čvarak
Radovan Brčin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke