tema: Windows 8
Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2012, 2:42   #2730
DAKINS
Starosedelac
 
Član od: 19.7.2009.
Lokacija: novi sad
Poruke: 2.277
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 368 puta na 310 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DAKINS
Određen forumom Re: Windows 8

@dragomix
Ja nevolim da prepravljam os i nikad to nisam radio jer smatram da je svako neplanirano prilagodjavanje povecava nestabilnost sistema

Lično nisam ništa dobio sa win 8 sem par zanimljivih aplikacija u metrou i zato sam se odlučio za win 7 kao glavni sistem
Nije problem ni vratiti stari start meni ali opet nisam pristalica toga iz gore navedenog razloga
Drzim win 8 samo zato jer sam ga aktivirao pa eto

Sacekacu windows Blue da dam konačni sud o konceptu koji kod mene izaziva ozbiljnu nedomicu .
U svakom slučaju win 8 je prvenac novog radikalnog koncepta (koji je možda i pogrešan) pa zašto lomiti zube na prvencu i vista je bila prethodnica win 7 .Win Blue je blizu izgleda da će ga izbaciti vec na leto i obecavaju da ce bas raditi UI .Za sad ogromna vecina deskop korisnika pa prilicno tablet korisnika nisu zaovoljni sa win 8 zbog te hibridnosti u svakom slucaju win Blue ce im biti zadnja sansa da dokazu da je koncept objedinjujuceg os moguc ili su ppogresili pri proceni trzista .
Da dodam da sem UI uglavnom nema mnogo da se zameri win 8 sem gubitak nekih funkcija deskopa.

Na win RT imam mnogo mnogo vise primedba počev od uzasno prlagocenog offica na deskopu ,katastrofalnog iskustva pri korišcenju deskopa koji čist višak NA TABLETU neverovatna bagavitost i nestabilnost sistema .. moj savet preskočite win RT ako hocete tablet sa win bolje vam je Win 8 nego Win RT
DAKINS je offline