Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2012, 0:59   #966
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Slike vašeg kompa

Citat:
Igor Petrovic kaže: Pregled poruke
Svako ima svoj ukus. Meni se recimo ne svidjaju zatvorena kucista i siva boja metala. Volim matirano, crno. Iako ne bih izabrao za sebe, ipak je dobar lian li, nema sta...
Kako ti se pokazao turbine master? Koji je mach?
A ja ne volim prasinu i buku . I volim kada znam da na kuciste mogu da spustim mojih 90 kila, a ono ni da skripne . Ova moderna kucista su jako nezna po tom pitanju (jer nemaju materijala da ih podrze).

Turbine master je jedan od najboljih ventilatora koje sam imao prilike da vidim i koristim. Tih je kao Noctua i SFLEX, a tisi od slipstrima. Ali zato gura mnogo vecu kolicinu vazduha. Definitivno je jedan od najboljih ventilatora na trzistu, mada je i cena adekvatna (1500 din). Mach je 0.8 (800RPM).

Citat:
nerro7 kaže: Pregled poruke
Beagle:
A jeli?
Kada sam ja pre par nedelja napisao da danas prodaju prazan prostor u kućištima za velike pare ti si mi obrisao post. Pričao sam o haf seriji.
Jeste

Ja ti sigurno nisam nista brisao ovde, jer nisam moderator Brbljaonice (niti imam ikakva ovlascenja u ovom delu foruma). Uostalom znas pravila: ako ti nesto nije jasno, pitaj moderatora/administratora preko privatne poruke.

Citat:
nerro7 kaže: Pregled poruke
p.s. sklanjaj te sluške, razglabaćeš vratanca.
Ma kakvi, vrata su kao od sefa. Nigde se nije stedelo, pa ni tu.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke