Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2017, 3:40   #47
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 01/2017

Citat:
igor7 kaže: Pregled poruke
Sa ovim se slazem u potpunosti. Svrha je bila ukazati na fenomen i pri tome se potkralo nekoliko faktografskih gresaka. Ali da budemo posteni, greske se desavaju i profesionalnim novinarima u "ozbiljnim" novinama.
Nekoliko faktografskih gresaka? Tormund ti je secirao tekst, i ukazao na poprilicno krupne greske. Ja sam "Svet kompjutera" uvek smatrao za ozbiljan list, i smeta mi da vidim tekstove koji se bave ozbiljnim (i vrlo aktuelnim) temama, na povrsan nacin. Da je ostao na ukazivanju na fenomen sve bi bilo u redu, ali se zapetljao u nesto za sta nije dovoljno strucan.

Nije mi cilj da otvaram politicku raspravu (ponovo ). SK je jedini casopis koji citam (uopste). Stalo mi je da bude sto bolji i kvalitetniji. Politicki tekstovi u, koji se pojavljuju u SK poslednjih godina, su dosta laicki. Nekoliko smo puta, povodom istih, pocinjali diskusije na forumu, koje su svaki put presecane. Iako smo se drzali tema koje su tekstovi obradjivali.

oluja i Wolverine odgovaraju na svaki komentar o kvalitetu casopisa koji todos ostavi (sto je za pohvalu), medjutim svaki put kad se pojavi ovako nesto nema ih ni od korova.

Recimo, zasto tekstove koji se ticu politike ne pisati u saradnji sa kolegama iz NIN-a (jel jos uvek ista maticna kuca?)?
mvasic je offline