Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2017, 1:36   #10
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Pc ne radi nakon ciscenja i ponovnog sklapanja

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
Kontakti mi nikad nisu pravili problem ,vise moze biti problem prasina iznad koja prilikom vracanja moze upadne a sami kontakti ne mogu nesto preterano da se uprljaju kad su uglavnom skroz u 'soketu'.

WD sprej je "agresivna" susptanca ne bih ja sa tim po kucistu ,ostavicu za vodoinstelaterske intervencije


@makiem

da da secam se tog moda na zidu ,malo je teze zaboraviti onu umetnicku postavku
Jes' vala, čist ekspresionizam.
E, to je radilo tako dve godine, bilo uključeno gotovo non-stop (čak i za vreme onih poplava, vlaga je bukvalno izbijala iz temelja radionice), kada nisam bio u radionici, seedovao sam torrente, piljevina i isparenja od farbe i lakova, dim cigareta... Sada su ta ploča i napajanje u kompu devojke, stavio umesto onog kukavnog semprona fx4300, gtx 750ti i 8 gb ddr3, sasvim solidna prva gejming mašina. A nakon šta je ta ploča preživela, sada provodi lepu starost u jednom HAF 912. Mislim da sam tada zaboravio da napišem, ta ploča je bila u mining rigu mog druga nešto manje od godinu dana pre nego što sam je ja uzeo, opet u nekoj garaži. Tako da ne znam u kakvim uslovima treba da se nađu komponente da moraš jake razređivače da koristiš da bi ih očistio

Poslednja ispravka: makiem (15.8.2017 u 1:46)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke