Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2018, 22:30   #11349
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Играм Cattle and Crops, Fernbus Simulator, Farming Simulator 17 наравно ту је и Euro Truck Simulator 2 и American Truck Simulator, када се инсталира Logitech програм он одма скенира и обележи (чекира) игре Euro Truck Simulator 2 и American Truck Simulator и онда дода свој сетуп по дифолту. И кад се све то активира то јест чекирате онда настају проблеми. Ја сам нај већи проблем имао са центрирањем волана то је да се враћа назад и када се окреће лево, десно толико је био јак као да возиш Фапа. Читајући по форумима нашао сам да је нај боље оставити сетуп по дифолту то да буде чекирано а да остале игре одчекирате и да се чекира у сетапу да Logitech дозволи игри да у њој подесиш силу враћања волана на средину. И сада игре које играм наместим у њима подешавања и онда је добро. По мени нај боље подешавање од ових поменутих игара имају Euro Truck Simulator 2 и American Truck Simulator, е сад једино што би још издвоји је и Cattle and Crops он рецимо има могућност да прекидачима одабирате напред, назад а код Farming Simulator 17 је гас напред кочница назад мада одма сам набавио мод који омогућава да изаберете напред назад. Што се тиче Fernbus Simulator и он је добар за подешавање. А што се тиче осталог волан је прецизан као што сам и написао у предходном посту и квалитетно је урађен мада имам замерку што тастери нису осветљени деси ми се да омашим тастер пошто када играм ETS2 угасим светло у просторији.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke