Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2018, 19:17   #11347
tobra
Veteran
 
Član od: 3.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.092
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 310 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Citat:
rubiroza kaže: Pregled poruke
Imao sam priliku da probam Logitech Momo force na ETS2 i nije mi se svidelo. ETS2 je pravljen da radi sa volanima sa 900 ili više stepeni rotacije. Vožnja kamiona sa volanom koji ima 180 stepeni je previše osetljiva. Pokret Logitech volana uslovljava oko 5 puta veći pokret volana u igri.
Доста људи игра са воланом од 180°, мислим да си погрешно наместио волан. Ја сам до скора играо са мишом и тастатуром, тек ту ако лоше наместиш може бити ноћна мора, наравно мучио сам се док нисам дошао до жељених резултата.

Citat:
udostanic kaže: Pregled poruke
Ja imam u planu da napravim custom volan, e sad videcemo jos da li se isplati ili ne
Желим ти успеха у раду

Од пре пар дана дошао сам у посед до волана Logitech G29, али без мењача планирам да набавим и мењач касније. Имао сам проблем да наместим волан да то буде приближно као у реалности. Наравно инсталирао сам њихов софтвер. И тако једно три до четри дана ми је требало да то наместим после прегледа неколико видеа на јутубе и читања на SCS форуму и покретања теме на истом форуму дошао сам до неких жељених резултата. Тако да морате да експериментишете са подешавањима. Да на крају додам поменути волан је стварно добар и прецизан ако га наместите како треба. И он има могућност да смањите на 180° и исто добро ради једино што на монитору се одједном волан намота брзо.
tobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke