Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2010, 16:28   #4
Aleksandar1
Član
 
Član od: 8.5.2010.
Lokacija: Srbija, Nis
Poruke: 499
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Kako da ocistim racunar od virusa

Citat:
hallooo kaže: Pregled poruke
Ja imam instaliran anti viru program NOD32, medjutim bio mi je isteko pa su mi uleteli neki virusi, da li to ima neke veze i da li mogu koristiti ovaj program sto si mi dao bezobzira sto imam instaliran NOD32?

Moze samo neki detalj, koja je funkcija ovog programa sto si mi dao i kako radi?

Cisto da znam neki detalj sta skidam
Posto za nod nemas vise licenu to znaci da nemoze da se apdejtuje. Apdejt ti je kad on svaki dan sa interneta skida nove definicije virusa i po njima on nalazi viruse. Kaspersky Virus Total nije los program za ciscenje virusa, ali bih ti ja vise preporucio da ubacis BitDefender Antivirus 2010. Njega mozes da kines ovde: http://download.cnet.com/BitDefender...-10537298.html
Tu je samo mali fail od 500kb koji ces da pokernes pa ce onda on sam da preuzme program.Zato kad pocne instalacija (pokrenes fail koji ces skinuti)moras da budes povezan na internet i da pricekas 10 minuta dok se program skine. Kad ga intaliras on ima licencu od 30 dana (trial). Idi na Update da bi skinuo novije definicije virusa. posle izvrsi sa njim skeniranje racunara i otkloni sve infekcije.
Aleksandar1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aleksandar1 na korisnoj poruci:
hallooo (8.7.2010)