Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2012, 13:15   #4
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Vodafone Smart Tab 10 (WIP)

Prodje vikend,pa da nastavim sa review-om.

Multimedija

Prilikom pustanja YT klipova,zvuk je poprilicno glasan i kvalitetan,verovatno nije dovoljno dobar za prave audiofile,ali za prosecnog korisnika je sasvim ok.
HD filmove pusta bez problema,meni je samo jedan film par puta "secnuo" na stock playeru,ali se to resava instaliranjem mnogobrojnih video plejera sa marketa (bsplayer,mvideo i sl.)
Muziku iskreno i nisam prebacio na njega i pustao,ako nekog zanima,uradicu i to,pa preneti utiske.
Posto dosta radim sa slikama,fabricku Galeriju sam zamenio sa QuickPic-om koji prosto leti na tabletu.




Na marketu mogu da se nadju i mnoge photo-editing aplikacije,medju kojima je i Photoshop express verzija za tablet,uz pomoc koje mozete na brzinu da obradite slike.



Pregled pdf i office dokumenata je vrlo lak i zabavan zahvaljujuci ekranu od 10" i stranice u "page" modu su sasvim citljive i font je dovoljne velicine da moze da vidi bez zumiranja.




Kamera

Kao sto pise u specifikaciji,tablet poseduje 2 kamere,prednju od 2 mpix i zadnju od 5 mpix.Licno misljenje,kamere su tek tu da bi upotpunile specifikaciju.Da se razumemo,mogu one da posluze,pogotovo danju,ali nocu su slike dosta lose,sa puno suma.Prednja je sasvim dovoljna za skajp,ali opet vazi isto pravila kao i za zadnju,nocu je neupotrebljiva.


Napomena:slikano kod mene na poslu gde je dosta mracno

Igrice

Probao sam 2-3 3D igre i rade odlicno,bez seckanja,ali ja sam old-school fan,pa igram 2D bilijar i bubble braker fazon igre





Baterija

Posto ga mucim svakodnevno od kada sam ga uzeo,tablet mi izdrzi citav dan rada na njemu.Sto ukljucuje non stop 3G konekciju,3-4h dnevno je i na wifi konekciji,stalno snimanje i brisanje programcica i igrica,surfovanje i poneki video zapis ili slika.Period potreban da se napuni je 3-4h,ja ga npr napunim od 19-22h dok sam na treningu,kad se vratim koristim ga do 12-01,stavim ga na stand-by (ne gasim ga),ujutro kad krenem na posao,uz kaficu prelistam novine,mejlove,forume,nekih sat-sat i po,i onda do 19h drndanje na poslu sa njim (pokazivanje i hvalisanje drugima sta sve moze on )
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke