Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2011, 6:35   #14
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Не знам како да поставим ствари, а да ме сконташ. Ти мени причаш заправо како је нешто математички боље, ја то знам, али то нема везе са тим који је мени трип тренутно. Ја размишљам да деинсталирам игру овог тренутка.

Замисли да си нашо сто евра и већ у глави си купио патике, фармерке и наждро се у меку ко свиња, а онда дође, не знам, пандур, узме ти паре јер се испоставило да су лажне и да ти петсто кинти као поштеном налазачу. А онда замисли да си тај дан блејао около ко и сваки дан и никакве паре ниси нашао. Размисли мало, па ако ти је и даље боље ишта него ништа онда не знам, нећу да те убеђујем

Знам да није ни требало да добијемо тај голд, знам да је просуто млеко, знам да је то само игра, ал тренутно имам тако дебилан осећај да ти не могу описати. Поготово што сам био један од оних којима је стигло МНОГО кодова, дакле, могао сам да узмем неколико премијум тенкова и да имам премијум налог две године. И то не могао као што си и ти могао, него сам то имао у инбоксу управо тада када је требало.

Што се тиче акаунта, ја сам већ имао премијум и купио бих га и овако кад истекне опет. Тако да сам ето, уштедео себи хиљаду кинти које ћу сутра да поједем или да узмем седам литара бенџе и одем двапут до Карабурме с тим.


едит:
не знам што сам оволко прсо
управо сам послао још пар пута мејл, можда ми улети нека комбинација која није искоришћена
Е сад, ако су просто блокирали ГСТРМ кодове, онда ебига
Не знам, можда ме прође, ал није ми ни због пара него се осећам... тако празно))

Poslednja ispravka: Doolio (26.11.2011 u 7:08)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke