Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2008, 14:38   #19
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Unreal Tournament

Evo ovako, igram unreal tournament 3 i po meni malo mu fali da sustigne UT99, ali glavni problemi su:
1.U ut99 nikad do sad nisam video da se botovi zaglavljuju po uglovima shto je sluchaj sa ut3.

2. Chaingun neprestano u ut3 nestaje cak i sa najnovijim patch-om.

3. Decals-i se u UT3 chesto ne pojavljuju po zemlji i iako su detaljnije odradjeni u ut3, malo ih ima. Krv po zidovima pravi samo enforcer dok u UT99 svako oruzije pravi chorbu.

4. Hardverska zahtevnost je neopravdana, u nekim momentima i na najjachim mashinama danashnjice FPS pada ispod 50.

5. Zvuk oruzja jednostavno nije UT99 ni do kolena. Kako je samo chaingun kidao kad mu pritisnete secondary fire , ili enforcer-ovo duboko "DUUM". UT3 kod chainguna ima neke kristale na sekundarnoj paljbi(shto je Sh!t) umesto da ubrza rotiranje cevi.

6. Novi dizajn i zvuk enforcera je sr@nje! Imam osecaj da u rukama drzim kinesku igracku od 30 "dinala"

7. Dodavanje po meni nepotrebnih kozmetickih detalja: npr. celava glava mora, ali "mora" da ima "halo" kad ga obasjava sunce, shto je sluchaj sa ostalim predmetima.

8. Konstantno resetovanje mutatora po izlasku iz igre.

9. Bagovanje taunt-ovanja botova posle mecha, sto doprinosi konstantnom ponavljanju razlichitih animacija.

10. Ogromno slabljenje flak cannon-a.(aj da im ovo oprostim,zbog balansa )


I sve ove stvari kod mene, kompletno srozavaju gameplay bar za 15 procenata.

E sad da postavim pitanje, da li neko zna postoji li neki mutator za UT99 koji omogucava da imate u multiplay veci framerate?
Imam 512/64 konekciju pa zbog uploada moram da ogranicim netspeed na 3000 srozavajuci tako framerate...
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke