Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2017, 18:26   #3986
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.046
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 985 puta na 619 poruka
Određen forumom Re: C64 takmicenje

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Pratim temu od početka. Razlika je što se sada broj učesnika iskristalisao. Poenta je u tome da ti imaš svoju perspektivu, šta valja, a šta ne, a ja bih voleo da vidim i šta drugi imaju da predlože.

pedjosav je sasvim lepo vodio takmičenje kad ti nisi bio tu.

@pedjosav,

Ma kakvo napuštanje teme. Samo da unesemo malo živosti i svežine.
"Iz tvojih usta u Božije uši! "

Lepo je sto pratis temu od pocetka. Ipak, mislim da mozes i sam da primetis da je broj ucesnika u ovoj temi manje vise oduvek bio skroman cak i tada, kada je sistem predlaganja upravo bio u formi koju i sada sam predlazes.

Tema/zabava opstaje zahvaljujuci nekolicini veterana sa kojima se usaglasen aktuelni sistem i to je to. Da je vise ucesnika, kao na stranim forumima, verovatno bi neki drugi predlozi oko sistema takmicenja bili održiviji.

Nije nikakav problem da neko drugi osmisli i vodi temu drugacijim sistemom, imali smo i ranije slicne predloge, ako treba da se otvore i nove teme. Svaka "inovacija" koja ce doprineti vecem broju ucesnika u ovoj vrsti zabave je dobrodosla. Nemam nista protiv!

Evo za pocetak, mozes li se i sam ukljuciti oko price/administriranja teme, ujedno i sa nekim novim pristupom, živosti i svežine ?

Meni bi bilo dobro da se malo odmorim, posebno sa svojim unukom Markom...

Poslednja ispravka: Elvir (7.10.2017 u 18:40)
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke