Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2009, 22:32   #4
Parsifal
Novi član
 
Član od: 10.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gledanje online filmova uz prevod na srpskom

VojaM
Citat:
Nisam baš siguran koliko je sve ovo legalno, a sajtovi koje si dao kao "besplatni online video", bar koliko sam ja probao, uopšte nisu besplatni.

Da li bi, molim te, objasnio o čemu se tačno radi?

Uzgred, nije ti dobar ni link na program Mapa SUB - nisi dao ceo link nego si iskopirao link sa nekog foruma kako ne treba, pa fali deo iz sredine. Pravi link je http://www.softpedia.com/get/Multime...Mapa-Sub.shtml
На сајтовима чије сам линкове поставио месецима гледам филмове и сви су бесплатни.

Хвала ти пуно на исправци за линк, очигледно је да сам га грешком копирао.


Mario Pavićević
Citat:
Sa obzirom da sam na prvom sajtu na koji sam naleteo nasao film Underworld:Rise of the Lycans koji je izasao ove godine,slobodno mozes da ih racunas u pirateriju.Sam prinicip rada se svodi na upload na neki video hosting server poput youtube,gledanje dok ga ne sklone,pa ponovno postavljanje...Znaci sami sajtovi ne hostuju nista vec racunaju na neazurnost leagalnih video servera.
Да, они само постављају линкове ка филмовима, које уплоадују на разним серверима сами чланови или модератор тог сајта.

За ових пар месеци колико их користим, тек 3-4 пут ми се десило да је филм скинут са сервера и то се углавном дешавало у оквиру првих 30-ак дана, од када би се неки блокбастер филм појавио на тржишту.
Parsifal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke