Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2008, 12:30   #1
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Question Koja „daktilo/media/mikro“ (Logitech?) tastatura

Već 4-5 godina koristim tastaturu Logitech Internet Keyboard Navigator (kao ova, samo bela) i prezadovoljan sam što se tiče upotrebljivosti, izdržljivosti i kvaliteta izrade (slova na tasterima se JOŠ nisu izlizala i veoma sam se navikao na scroll koji mi na drugim tastaturama sa kojima radim veoma fali).

Međutim, tastatura je preširoka i na mom stolu, t.j. ploči za tastaturu i miša, ostavlja premalo prostora za upotrebu miša. Zato sam rešio da je zamenim nekom uskom tastaturom. Obzirom da veoma, veoma mnogo vremena provodim kucajući, plići hod i niskoprofilna tastatura mi je prioritet.

Da li bi mi Logitech UltraX Media Keyboard bio dobar izbor, obzirom da je (valjda?) multimedijalna (treba mi za upravljanje Amarokom i pojačavanje/smanjivanje zvuka), visoki „Enter“ i razdvojene ne-alfanumeričke grupe tastera (kursori, funkcije, numerička tastatura). Ili da ja vadim mog jurastičnog Chiconyja KB-9810 (DIN) i li da probam KB-0420 (koja mi je, uzgred rečeno, odvratno ružna, al' bar ima multimediju).

Pomagajte!
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke