Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2014, 14:04   #125
zoroasterix
Novi član
 
Član od: 5.7.2013.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 9 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Ne znam zašto je u modi pljuvati po ovom serijalu. Mass Effect ima podosta mana, sva tri dijela, ali svaki dio ima i odlične aspekte.
ME1 je imao odličnu priču, zanimljiv svemir i likove. Ali gameplay je bio prosječan ili čak ispodprosječan. Istraživanja planeta je odlična ideja, ali način koji je to bilo izvedeno u igri me nije potakao da istražujem više nego što moram. Uglavnom jer su lokacije bile sve na istu šablonu.
ME2 ima strukturu TV serije, za razliku od keca koji je više kao film sa početkom i krajem. Ali meni je osobno najdraži dio trilogije zbog poboljšanog gameplaya i zanimljivih likova. Ako kažete da su kliše, ok. I likovi iz prvog Kotora bili su kliše. Arhetipovi nisu sami po sebi nešto loše, ako su zanimljivo implementirani. A i neki likovi mi djeluju podosta originalno, kao Mordin ili Thane.
ME3 je slaba karika u lancu, ali ne mogu ga odbaciti jer i dalje su tu dragi likovi iz prva dva dijela (i Javik kao lik je također odličan), a iako su neke scene dosta trapave (cjelokupan intro) ima i epskih scena (Tuchanka). Kraj jest neviđena nebuloza i razočaranje, ali kombinacija DLC-ova i Happy ending moda donekle spašava stvar.
Uglavnom, meni i dalje omiljena igra, s tim da su prva dva bolja od trećeg. Serijal je nažalost upropastila komercijalizacija.
zoroasterix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku zoroasterix na korisnoj poruci:
Boomslang (2.8.2014), filpan (2.8.2014), LoshMeeBre (2.8.2014), Twisterzemun (3.8.2014), vlacke (11.8.2014)