tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2017, 9:56   #566
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Mozes da ga ubijes, samo ne smes da aktiviras bonfire koji se onda tu stvori (upotrebis coiled sword fragment da se vratis). Mada, kad se pojavio drugi DLC, procitao sam da je jedan od nacina da se njemu pristupi aktiviranjem bonfirea kod Soul of Cinder, sto nisam isprobao, vec sam mu pristupio sa kraja prvog DLC-a.

Ne bih rekao da je to los game design, vec je jednostavno drugacija igra, vise mainstream i user friendly (a i dalje je sacuvan HC aspekt serijala). Isto vazi i za dizajn nivoa, ovo je vise usmerena akciona igra nego RPG. Meni je drago sto nisu imali isti pristup i napravili su dve drugacije igre (tim pre sto je u pitanju najbolja akciona igra ikad ). Meni su bossovi bili odlicni, nedavno sam presao drugi DLC i tu je, npr, zadnji boss odlican i uspeo mu je tezak zadatak da dostojno svaki tacku na serijal pun odlicnih bossova i protivnika.

Mislim da tezina zavisi od iskustva igraca, ja sam, npr, prvo igrao trojku, pa onda keca, i kec mi je bio laksi, bio sam OP od nekih 3/5 igre, a farmovao sam minimalno...

The Nameless King je meni bio najtezi boss u serijalu (mada, bilo bi zanimljivo da vidim da li bi me toliko namucio sad kad sam u formi posle The Ringed City).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Ekiman (26.11.2017)