Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2009, 9:20   #115
alternativeleka
Novi član
 
Član od: 6.7.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Wii - pitanja

Ovako,trenutno se nalazim u Kanadi i planiram da kupim Nintendo Wii i da ga donesem u Srbiju,ali naisao sam na par komplikacija i ne znam da li mi se ispalati da kupujem ovde.Ovde je konzola dosta jeftinija i kosta 280 kanadskih dolara (170 evra) + neka taxa,ispalo bi oko 190,200 evra za standaradan pakaet ove konzole.

1.Posto je ova konzola NTSC standard da li bi na mom PAL Samsung televizoru starom 5,6 godina sve normalno sljakalo?Mislim da na TV-u imam opciju za NTSC/PAL ali nisam siguran.

2.Da li mi je za struju potreban samo onaj obican power converter ili mi treba jos nesto,ili mogu u Srbiji samo da kupim drugi kabal za konzolu i to je to?Posto je struja ovde 110 v,a kod nas 220v.Za playstation konzole sam cuo da idu od 100-220v ali za nintendo wii nisam siguran.Da li je neko imao iskustva sa ovim i da li mi neko moze pomoci oko ovoga?

3.Da li cu na carini imati problema sa konzolom?Ako treba da placam carinjenje 50 evra onda mi se ovo nikako ne isplati.

4.Kad bi u NTSC konzolu ugradio chip da li bi mi vecina igara radila?

5.Kako se kod nas krece cena ove konzole nove/polovne sa chip-om/bez chipa?Kontam da nova konzola sa standardnom opremom i bez chipa ne bi trebala da bude skuplja od 250 evra.Ako znate neke linkove posaljite mi ih.
alternativeleka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke