Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2016, 15:57   #20
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: MTS i naplacivanje "3G" usluge

da ali ako hoćeš da koristiš 4g moraš da aktiviraš tu dodatnu uslugu. Evo meni piše samo 3g, a kad odem u poslovnicu traže mi pare da uključe 4g
Znači ovako kad sam kupio telefon imao sam 4g do kraja godine, i internet, pa posle sam morao da odjavim tu uslugu 4g da ne bih plaćao tih 395 din.
Posle nekog vremena rekoh ajde možda ima 4g da se raspitam, odem u poslovnicu i kaže mi da treba da se plaća.. to je verovatno ovo
Citat:
Promocija u slučaju zamene SIM kartice za 4G SIM podrazumeva po 1GB dodatnog internet saobraćaja u tekućem i narednom mesecu sa povećanjem brzina na 50Mbs za preuzimanje i 15Mbs za slanje podataka dostupne u okviru 4G tehnologije. Nakon isteka narednog meseca u odnosu na mesec kada je promocija dodeljena ova promocija se automatski deaktivira (U daljem tekstu: Promocija – zamena SIM kartice)
Ja kad sam kupio telefon nije bilo 4g mreže pa nisam ni hteo da menjam sim a kad mi je istekla promocija traže pare... sad jeste da se dobija taj internet ali meni ne treba interent već imam prenesi i surfuj sasvim dovoljno to mi je samo rezervni internet nego htedoh samo brzinu..
Uostalom šta da objašnjavam lepo piše uslovi korišćena 4g
Za 4g moraš da imaš 4g sim a zamena se naplaćuje sa tom promocijom

Poslednja ispravka: water wizard (16.12.2016 u 16:06)
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke