Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2005, 21:33   #10
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Dok sam radio u jednoj stampariji, "upadne" finansijska i pocne da trazi nesto nelegalno i pronadje.... odmah su naredili radnicima da nista ne rade da se nesto u komesanju ne bi sakrivalo... Za kratko vreme se tu nakupilo jos dosta inspektora od kojih se jedan setio da proveri u "pripremi" da li su windoze i sl. legalno kupljene... Sedne za prvi racunar trazi sifru za logovanje, ja mu kazem, lik ukuca i udje u win. Izvadi ceduljicu iz dzepa i krene da cita sta treba da trazi u start-search... Naravno nadje sve i svasta i krene da likuje... Sedne za drugi racunar (Macintosh G4, koji je cesto blokirao - kasnije smo otkrili da je imao problema sa mrezom...), upali i pocne cudno da gleda u startup screen. Podigne se OS X i odmah baci bombu (ekvivalent plavom ekranu na windozama)... Mis reaguje ali nista drugo ni da mrdne... Pandur pocrveneo, cita poruku sa malom bombom i pocne da se dere "Ko mene ovde za*ebava, ajde mali pusti windows ili cu da plenim racunar..." Ne mozete ni da zamislite kako mi je bilo tesko da objasnim sta je to a da se ne pokidam od smeha...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke