Prikaz jedne poruke
Stara 6.10.2017, 13:48   #86
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2018 (PES 2018)

Posle 2 dana roštiljanja igre sa drugom mogu da kažem da je ova igra dva koplja ispred 2017, barem na PC-u. Nove animacije, pokreti igrača, realističnija fizika itd. sve je dosta ispred prethodnika i svaki meč je napet, nepredvidiv i odvija se realnijim tokom.
Nisam jedan od onih koji vole da im fudbal izgleda kao fliper i igraju na speed +2, takvi ljudi mi se iskreno gade () tako da mi tempo 2018-ice strašno odgovara. Sve je taktički i potreban je jak fokus da bi se igralo kako treba, gluposti ređe prolaze nego ranije.

Ono što me muči su donekle neprecizni pasevi, konkretno nisu uvek precizni koliko treba da budu i snaga kao da ne igra nikakvu ulogu, kad napunim na 90% snage lopta nekad jedva stigne gde treba, nekad već na 20% snage igra odluči da pas zaobiđe bližeg igrača i ide onom na drugom kraju terena. Često se desi da igra donese jako lošu procenu po pitanju toga. Inače mi je Level 1 pass support oduvek, ne umem dobro da igram sa potpunim manual.

Šutevi na gol izgledaju prelepo i mnogo je dobar osećaj kada se lepa akcija završi golom, random "fliper" golova prilikom krljanja u šesnaestercu ima mnogo manje, golmani su dosta pametniji, "seoski fudbal" situacije na centru su dosta ređe, akcije su veoma fluidne i igra češće kažnjava kretenske poteze i nepromišljeno ponašanje.

Sve u svemu, PES je oduvek bio frustrirajuće iskustvo ma koliko uživao u njemu u pojedinim momentima i ove godine se to promenilo, sada češće uživam nego što se nerviram.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke